Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Kızlar selamlar geçen hafta tatildeydik pazar günü döndük pazartesi iş başı yapacaktım ki akşam ayak parmağımı kırdım :KK43: izinde alamıyorum insan kaynaklarında çalışıyorum bu hafta çok işe giriş var ve diğer arkadaşım izne çıktı ayak havada öyle oturduğum yerden hallediyorum :KK43:
Çok geçmiş olsun Allah kolaylık versin canım 🙏🏻🌹😞

Ben de hiç almadım ne alıcam onu da bilmiyorum. Alacak dağ kadar şey var da ben altında ezilecekmişim gibi burada atılanları ekran alıyorum o kadar 🤭 başlayamıyorum bir türlü . Detaylıdan sonra başlarım herhalde .
Ayy bende detaylida sonra başlarım dedim kuzumm ben senin ekran görüntüsü de almadım trendyolda bazı şeyleri favori yaptım sadece🤣

Kız ben daha hiç bişey almadim herkes emzik pompa falan biseyler diyor 😅geç kalcam diye çok korkuyorum bazen 🤣
😂😂 ay yok geç kalmazsın ya stres yapma. Biz erkenciyiz duramıyoruz ondan 😅 ayrıntılı ultrasondan sonra başla almaya sende 💕
bnde sadece bebek arabasıyla mobilya var 2 tanede zıbın hee bide meşhur bez kovası😁 yeni yeni başlıcam bnde giysilere
Oooo sen büyük parçaları halletmişsin küçükler kalmış. Kıyafet işi en kolayı😅
Kızlar selamlar geçen hafta tatildeydik pazar günü döndük pazartesi iş başı yapacaktım ki akşam ayak parmağımı kırdım :KK43: izinde alamıyorum insan kaynaklarında çalışıyorum bu hafta çok işe giriş var ve diğer arkadaşım izne çıktı ayak havada öyle oturduğum yerden hallediyorum :KK43:
Yaaaa çok geçmiş olsun canım 💕 uzun sürermiymiş iyileşmesi bir şey dedi mi doktor ?

Mobilyasini aldinmi canimm nasıl bişey aldinn
ewt canım iki parça aldım içinde beşik yok ona daha karar veremedim ek olarak duvara raf tarzı bişeylerde bakıcam

Eklentiler

• IMG_8929.jpeg
    IMG_8929.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_8930.jpeg
    IMG_8930.jpeg
    119,4 KB · Görüntüleme: 51
😂😂 ay yok geç kalmazsın ya stres yapma. Biz erkenciyiz duramıyoruz ondan 😅 ayrıntılı ultrasondan sonra başla almaya sende 💕

Oooo sen büyük parçaları halletmişsin küçükler kalmış. Kıyafet işi en kolayı😅

Yaaaa çok geçmiş olsun canım 💕 uzun sürermiymiş iyileşmesi bir şey dedi mi doktor ?
3 hafta dedi ve ağrı kesici kullanamıyorum en kötüsü de o. Cumartesi kontrolüm vardı. 21. haftaya detaylı ulturason verdi cüneyt hocada vardı verdiği listede :) ama diğer önerdiği doktor 3.500 tl onu tercih ettim prof.yeşim bülbül

3 hafta dedi ve ağrı kesici kullanamıyorum en kötüsü de o. Cumartesi kontrolüm vardı. 21. haftaya detaylı ulturason verdi cüneyt hocada vardı verdiği listede :) ama diğer önerdiği doktor 3.500 tl onu tercih ettim prof.yeşim bülbül
Ay evet ağrı kesici alamamak çok kötü 😔
İyi yapmışsın canım , hangi tarihe aldın randevuyu ?

Penti de de büyük indrim varmış ilgilenenlere duyurulur😁

Kız ben daha hiç bişey almadim herkes emzik pompa falan biseyler diyor 😅geç kalcam diye çok korkuyorum bazen 🤣
Ne alacağına karar verebilmek bence mesele. O kadar çok detay var ki. Bu kadar detay olduğu için ben de seçmekte zorlanıyorum. Zevk anlamında değil. Hangisi benim ve bebek için iyi olur diye düşünürken bazen almamaya karar veriyorum. Örneğin bebek telsizi, kamerası zararlı diye yazılar var. Gereksiz diyenler var. Benim kafam karışıyor. Süt sağma makinesi ile ilgili eller serbest bir model almayı düşündüm. Onunla ilgili de şarj sorunları oluyor batarya nasıl değişecek meseleleri var. Bebeğime dönence alacaktım bir arkadaşım dönence şaşılık yapıyormuş dedi, onda bile kararsız kaldım. Ayrıca bebek için çok fazla eğitici materyal var, ne uygun neyi ne zaman sunmak gerekir hiç bilmiyorum. Epey yoruldum bunları düşünürken.

Kızlar hani hastane çıkışı dışında hemşireye ilk giydirmesi için de bir takım veriyoruz ya, bu olur mu?
Yoksa ocak ayı için müslin soğuk mu olur
Bence muslin cok ince. Hastaneyi ne kadar isitsalar da hem ocak ayi illa ki hem de o daha tazecik olacak. Anneden babadan bir kat fazla giydirin diyor uzmanlar. Yani biz muslin giysek onlarin iki muslin giymesi gerek. Bence penye takimlar daha ideal olur

Ne alacağına karar verebilmek bence mesele. O kadar çok detay var ki. Bu kadar detay olduğu için ben de seçmekte zorlanıyorum. Zevk anlamında değil. Hangisi benim ve bebek için iyi olur diye düşünürken bazen almamaya karar veriyorum. Örneğin bebek telsizi, kamerası zararlı diye yazılar var. Gereksiz diyenler var. Benim kafam karışıyor. Süt sağma makinesi ile ilgili eller serbest bir model almayı düşündüm. Onunla ilgili de şarj sorunları oluyor batarya nasıl değişecek meseleleri var. Bebeğime dönence alacaktım bir arkadaşım dönence şaşılık yapıyormuş dedi, onda bile kararsız kaldım. Ayrıca bebek için çok fazla eğitici materyal var, ne uygun neyi ne zaman sunmak gerekir hiç bilmiyorum. Epey yoruldum bunları düşünürken.
Ben zarar kismindan endise etmekle birlikte oturduğumuz evin altindan ustunden internet cekiyor bunca seyden kacamiyorken dedim bebek kamerasi kullanayim artik. Cok kullandim cok tavsiye ederim ederim. Evde yalnızken sorun olmaz belki ama misafir geldiginde ya da biz gittigimizde hep kurtaricim oldu. Kizim kendini kurtarana kadar. Hele simdi evde iki cocuk olacak inşallah. Yeni bebisimin kapisini kapatırim diye düşünüyorum. Benxe hic sorgulamadan alinmasi gereken bir urun. Cocuk uyandi mi agliyir mu yataktan duser mi vs kaygisi xekmiyor insan. Sonucta misafirlige gidince yataga yatiriyirsun. Gürültü gitmesin diye kapiyi kapatiyorsun.

Bence soğuk olur, hoş batanniyeye falan sarılır ama bunlar ince oluyor

Bir de naçizane tavsiye, müslin takımlar çok hoş çok güzel ama gaz ve kaka kokusu siniyor üstüne, bebe sürekli kaka yapıyor sanıyorsunuz 😅 ben müslin takımları çok sık değiştirirdim yıkana yıkana ilk sökülen de onlar oldu 🫣
Bir de hic esnemedigi icin giydirip cikarmasi cok zor oluyor. Bir de bebis tazecik insan incitirim bir yerini diye korkuyor zaten. Kiyafet de esnemryince iyi e sorun oluyor

X