Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    134
Kızlar hamile pantolonu ya da taytı nereden aldınız hangi markadan memnunsunuz. İşyerinde giyilebilecek tarzda birşeylere ihtiyacim var. 14 haftaligim bugün. Hiç kilo almamama rağmen pantolonlar belden kapanmıyor artık 🫣
Oysho'da guzel hamile tayt ve pantolonlari var. Biraz fiyatları yüksek ama

Pendik medical parktan doğum paketi ücretini öğrendim, 10 muayene 5 nst spinal anestezi sezaryen, doğum sonrali kalça ultrasonu dahil fiyat 80 bin tl dedi. Çok mu az mi bilemedim, sizde ?

Bende bu var. Trendyoldan aldım bende. Hiçbir işe yaramıyor. Havaya tutunca bile nabzı alıyor 🙈 inşallah siz memnun kalırsınız
Bu cihazlarda sesi takip Edip bebek nabzını duymaya çalışmanız gerekiyor oradaki kalp atışını değilde bebek kalbını arayım cihazda bende de aynısı var her gün dinliyorum bebeğin konumu şu aylarda tam külot hizasında oralarda yavaş yavaş sesi takip ederseniz duyacaksınız bayağı hızlı bir kalp atış sesi yavaş olan sizin kalp atışınız hızlı olan bebeğin kalp atışı karıştırmayın❤️❤️

Bileğimde felan denedim ama kalp atışı duymadım sadece ekran görünüyor gerçi şöyle zaten nereye koyarsan koy nabız veriyor dediğim gibi cihazı açtım daha hiçbir yere dokunmadı o zaman bile nabız verdi ekranda. Ama kalp atışı duymadım hiç kendi kalbimi de duymadım. Belki benim cihaz bozuktur bilmiyorum dediğim gibi yine 16. Haftayı bekliyorum umutla ama benim için hayal kırıklığı oldu ürün
Cihazı kendi kalp hizanınıza koyduğumuzda kalp atışınızı duyamadıysanız cihaz bozuktur ama onun dışında dediğim yöntemi denerseniz bulursunuz bir tane video atayım örnek olması adına bende bu videodaki gibi baya aşağıda buluyorum bebeğimi

Bu cihazlarda sesi takip Edip bebek nabzını duymaya çalışmanız gerekiyor oradaki kalp atışını değilde bebek kalbını arayım cihazda bende de aynısı var her gün dinliyorum bebeğin konumu şu aylarda tam külot hizasında oralarda yavaş yavaş sesi takip ederseniz duyacaksınız bayağı hızlı bir kalp atış sesi yavaş olan sizin kalp atışınız hızlı olan bebeğin kalp atışı karıştırmayın❤️❤️
Teşekkür ederim cevabınız için ama kalp atışı hiç duymadım 🥲 biraz daha büyüsün bebiş belki o zaman duyulur

Cihazı kendi kalp hizanınıza koyduğumuzda kalp atışınızı duyamadıysanız cihaz bozuktur ama onun dışında dediğim yöntemi denerseniz bulursunuz bir tane video atayım örnek olması adına bende bu videodaki gibi baya aşağıda buluyorum bebeğimi

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için 🥰

Kızlar benim de doktor kontrolüm vardı az önce. Bebeğin eşi plesantasının olduğu yerde minik kanama alanı vardı hala. Doktorum progestana devam etmemi istedi bol yatışa devam yine. Bebek de iyidi bir sıkıntı yoktu 1 hafta önde gidiyor 14 haftalık dedi . İnşallah bir an önce geçer. Daha önceki gebeliğinde böyle kanaması olup sağlıkla kucağınıza aldınız mı bebeğinizi böyle hikayeler duymaya ihtiyacım var.

Bileğimde felan denedim ama kalp atışı duymadım sadece ekran görünüyor gerçi şöyle zaten nereye koyarsan koy nabız veriyor dediğim gibi cihazı açtım daha hiçbir yere dokunmadı o zaman bile nabız verdi ekranda. Ama kalp atışı duymadım hiç kendi kalbimi de duymadım. Belki benim cihaz bozuktur bilmiyorum dediğim gibi yine 16. Haftayı bekliyorum umutla ama benim için hayal kırıklığı oldu ürün
kendi kalbinizde duymadıysanız iade edin cihazda sorun vardır ben denedim gümbür gümbür ses geliyor kendi kalbimde. Bence iade edin

Kızlar benim de doktor kontrolüm vardı az önce. Bebeğin eşi plesantasının olduğu yerde minik kanama alanı vardı hala. Doktorum progestana devam etmemi istedi bol yatışa devam yine. Bebek de iyidi bir sıkıntı yoktu 1 hafta önde gidiyor 14 haftalık dedi . İnşallah bir an önce geçer. Daha önceki gebeliğinde böyle kanaması olup sağlıkla kucağınıza aldınız mı bebeğinizi böyle hikayeler duymaya ihtiyacım var.
Ben canim dusuk onleyici iki igne olmustum bol dinlenme ile cok sukur kucagima aldim dr cok umit vermek istemiyorlar ama belli bir haftadan sonra anne dikkat ederse Allahin izni ile aliyorsun kucagina ❤️ strese sokma kendini sen elinden geleini yap gerisi takdiri ilahi ☺️

Ben canim dusuk onleyici iki igne olmustum bol dinlenme ile cok sukur kucagima aldim dr cok umit vermek istemiyorlar ama belli bir haftadan sonra anne dikkat ederse Allahin izni ile aliyorsun kucagina ❤️ strese sokma kendini sen elinden geleini yap gerisi takdiri ilahi ☺️
İnşallah canım her gün dua ediyorum. Sürekli yatıyorum zaten.

Ya evet ikizde karın daha çabuk büyüyor. Benimde çıktı ama o kadar değil 😅 neden kilo veriyorsun ki kusuyor musun sürekli ? Bebekler iyi ama değil mi ?
Bebekler iyiler. İştahım hiç yok ve korkunç bir mide bulantım var. Hiç geçmedi. Aksine alevleniyor ara ara. Bir şey yiyemediğim için de sürekli kilo veriyorum

Benimde karnım kocaman oldu 🥰 üstelik kilo vermişim ama göbeğim benden baya bi önde 😂 şu aralar göbekten dolayı 1 beden büyük giyinmeye başladım bile 🙈😂
Ben artık ayaktayken ayaklarımı göremiyorum tahmin edemezsiniz. Gören herkes en az 6 aylık sanıyor. Tshirtlerim bile olmuyor 🙈 gerçekten her hafta biraz daha büyüyor. Ama tartıda azalmışım. Şişlik vs yok sadece ileri doğru uzanan bir göbek 😂

Arkadaşlar doktorla görüştüm bebeşin kalbi atıyor hareketi de var kan uyuşmazlığımız var normalde 28. Haftada iğne yapacaktı ama şimdi yapılacak dedi bir de progestron iğnesi yapacak sonra hap olarak verdi baş dönmesi yaparsa da fitil şeklinde kullan dedi demir hapı verdi 10 gün de istirahat raporu

X