Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin. Korkma ve sakin kalmaya çalış. Çünkü bebekler anne ne hissederse hisseder. Dualarım sizinle,

Ha birde memesinden beyaz tortu gibi şeyler geldiğini söyleyen bir anniş vardı o normal bence süt kanalları açılıyor bir çoğunuzda olabilir memeler emzirmeye hazırlık yapıyor çünkü.

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah Korkmayın inşallah benim ablamında hep parçalı kanaması olmuş köyde o zaman hemen de doktora gidemiyormuş hep Allah a sığınmış sonra sağlıklı bir şekilde doğdu.Biraz daha dikkat et sırt üstü uzan demem o ki kısmeti varsa seninledir stres etmeyin dua edin birde iki üç tane çörek otu ağzına at şifa niyetine içiyorum diyerek hap gibi için peygamber efendimiz yaparmış inşaallah sizede şifa olsun

Ben kullanıyorum canım oksapar 0.4 lük yapıyorum her gün bir sorun olacağını sanmam ama doktoruna sor istersen yine de
maalesef soramıyorum türkiye'de olduğum için sabit hat aradım düşmüyor bi türlü hastahane olduğu için umarım olmaz ya üç gün kısa belki bir hafta uzun olurdu da

Cinsiyetiniz belli oldu mu canım bende pazartesi gideceğim ama gösterir mi bilmiyorum
Doktor 11 inde %70 kız dedi 17 sinde ikili teste başka doktora gittim oda öngörüm erkek erkeğe benziyor dedi canım. İnşallah sen öğrenebilirsin

Ne kadar desemde annelik delilik işte yaaa evet küçük daha hissetmemek çok notmal ama anneyim ben napim

Rabbim yardımcınız olsun. Korkmayın ama. Bu grupta hemen hemen herkes yaşadı bunları. Bebek iyiyse gelip geçici bir şeydir inşallah içiniz ferah olsun. Sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza inşallah

13+3 uz doktor kız dedi ama ben cinsiyette emin olamadım anlayan kızlar yardımcı olabilir misiniz ? Bebişimin bacak arası fotograflari
Bacak arası bu açıdan boş görünüyor benim 11 haftalıkken gittiğimde bacak arası aynı bu şekilde çıkıntı vardı hatta doktora dedimki hocam bu bebek erkek yok dedi ne alaka aksine kıza benziyor dedi çıkıntı daha bariz olması lazım dedi sonra kendi doktorum erkek dedi 15 haftada çıkıntı daha büyümüştü sizinki boş gibi. Hayırlısı olsun hakkınızda

Siz ne düşünüyorsunuz yani sizinki gibi mi bacak arası görüntüsü yani ileriki haftalarda değişebilir mi?

Kızlar şöyle bir şey söylemek istiyorum kesinlikle yazacaklarım duygu sömürüsü falan değil.Kac gündür forumda okuyorum bebeğime hangi marka araba alsam hangi marka kıyafet alsam hangi mama sandalyesi hangi bezi alsam evet bunlar olağan birşey olması gereken bu Sağlıcakla kullanmak nasip olur inşallah ve bebeklerimiz için en iyisini en kalitelisini düşünmek zorundayız.Mesela ben hiç bir çocuğuma beşik alamadım kıyafet alamadım komşularım verdi bebek arabası kıyafet üçünü o şekilde büyüttüm Eşim o zamanlar büyük bir zarara uğramıştı.Sağlıklı olmaları benim için yeterliydi.Kıyafetin çok önemi yok ama ukte kaldı içimde öyle.Çok şükür ondan sonra durumumuz biraz düzeldi yine hamile kaldım gittim herşeyi aldım.Bana sanki ilk çocukmu aman ne olacak alma şu versin sana bu versin sana gibi gibi sözler.Evet ilk gibiydi benim için çünkü içimde kalan bütün hasretimi çıkardım.Ve bunda da yine alacağım her şeyin en iyisini en güzelini.Belki okuyanlar durumun yoksa çocuk yapmasaydin diyebilir. İstanbuldaydim o zaman cahildim üst üste getirdim.Ve ben bu yazıyı şunun için yazdım...Benim içimde kaldı kimsede kalsın istemiyorum.Aman kimsenin lafına bakmayın ay pahalı ay büyür sonra olmaz ay bilmem ne size ne istersem çöpe atarım.Yıllar sonra çocuğuma alıyorum.yani sizene hep bir baskı içinizde hiç bir şey kalmasın çünkü bebeklerimiz her şeyiin en iyisini hakkediyor elinizden geldiğince alın.Bu benim 5. Çocuğum Ve ben bugüne kadar alamadığım herşeyi alacağım inşallah tabi öncelikle sağlıklı doğması kıyafet her türlü olur .Buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim

Yani cinsiyeti değişebilir mi?

Siz ne düşünüyorsunuz yani sizinki gibi mi bacak arası görüntüsü yani ileriki haftalarda değişebilir mi?
Yani ben diyorum ki bacak arası boş benim ki 11 haftada çıkıntı vardı yani sizin 13 haftada orda bir çıkıntı olması lazım ama yok yine de belli olmaz belki uygun pozisyonda değildir.Canim sanırım kızınız var Rabbim öncelikle sağlık versin hayırlısı ile gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah

13+3 uz doktor kız dedi ama ben cinsiyette emin olamadım anlayan kızlar yardımcı olabilir misiniz ? Bebişimin bacak arası fotograflari
Bence kız erkek te bariz belli oluyor çıkıntı bana da medicalpark Keçiören’de 12 haftada kesin erkek dedi doktor 15.hafta da üniversite öğretim görevlisine muayene oldum o bacak arasını gösterdi bomboştu bence kız dedi şuan beklyşorum 17.hafta da tekrar gidicem erkek mi kız mı hala kesin belli değil

Çok erken biliyorum hissedemem bilimsel bir gerçek bu. Ama aynı yerde 2 kere hareket hissettim. Bağırsak hareketi olmadığına eminim bebeler daha çok küçük biliyorum ama bunun bebek hareketi olmasından başka açıklama bulamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…