Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Hiç sıkma canını ben ilk hamileliğimde özelde yaptırmama rağmen 14.haftada devlete hastanesine gitmiştim ordaki dr direk kendi sordu yaptırdın mı diye, bunlar rutin ve zamanında yapılması gereken şeyler o yüzden sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum
İçimi rahatlattın, teşekkür ederim canım benim 🥰

Kızlar ben bilenlerinize birşey danışmak istiyorum.
Daha önce devlet hastanesinde 2 li tarama testi yaptıranınız var mı? Benim devletteki takipli doktorum ben tatile çıkıyorum yapamam başka doktora git dedi bende perinatoloji o testi yapıyor diye sevk açar mısınız başka türlü randevu alamıyorum dedim. Gerek yok perinatolojiye normal kadın doğumcular yapıyo dedi 🙄 bende ikili test yapan bi devlet hastanesinden randevu aldım yarın gidicem ama içim içimi kemiriyo ya derlerse perinatolojiden randevu al diye. Şuan zaten 12+5 im bidaha oraya randevu bulana kadar süresi dolacak. Bilen beni bi aydınlatırsa çok sevinirim. 🥰
İkili testi kadın doğumcular da perinatologlar da yapabiliyor kadın doğumcu sevk etmese zaten perinatolojiye randevu alınamıyor ama gidip görüşünce giriş açtırabiliyorlar doktora bağlı biraz

Evet canım ama orası başka hastane randevu aldığım yer başka hastane. Bana öyle diyen doktorun hastanesinde randevu bulamadım ben o yüzden farklı hastaneden aldım. Bakalım yarın ola hayrola duruma göre şekilleniriz bizde yaptıramazsam son çare takipli olduğum özel hastanede yaptırırım. Elimden geldiğince tahlilleti testleri devlette yaptırmaya çalışıyorum kızımda herşeyi özelde yaptırdım ama gereksizmiş devlette yaptırma olanağın varsa o parayla bebeğe alışveril yap gitsin diyorum kendime şimdi 🥰
Detaylı ultrason içinde bakiyorlarmis devlette sanırım ama nasıl bilmiyorum

Canım kötüyü aklına getirme , öyle düşünürsen 9 ah boyunca hep bir risk var. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi 🩵🙏🏻🙏🏻

30 üsti riskli çıkıyor diye biliyorum 😅

Şehir hastanesi daha farklı bence. Üniversitede asistanlara kalıyorsun ama en azından şehir hastanesinde uzman doktor takipinde olursun ve hep aynı doktor takip etmiş olur. 🩵

Benimki de 16 dan önce söylemem demişti ama fetal dna testinde çıktı sonuç 😂

Serklaj oldun mu canım ?

Hayırlı olsun canım , sağlıkla gelsin minik kuş 🩵

Valla sorma elim baya alıştı mavi kalp koymaya 😂😂 sağlıkla gelsin minik kuş , hayırlı olsun 🩵🩵
Benim yaşta 31 hayırlı sonuçlar çıkar inşallah 🤲

Merhabalar :KK43: son bir saattir adet sancısı gibi ağrım başladı sürekli WC gidip kontrol ediyorum .
Korkmalı mıyım arkadaşlar normal mi ? :KK43:

X