Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Yaaa belli olmaz bakarsın denk geliriz 🤩
Evet isim için o isimde tanıdığımız kişiler çok etkiliyor gerçekten.
Baranın öyle bir vibe ı var gerçekten 😂😂
Aslan ismindeki çocuklar güçlü karakter oluyormuş. Ben atlas ismini de çok beğeniyorum ama ablam tuttu köpeğinin adını atlas koydu 😂
yaaa hayatta ki şansın :) bende kızımda 4 isim belirlemiştim kaç oldu karar veremedik , evde ki oğlum herkülün önüne attım kağıtları hangisini yerse onu koycam dedim duruyu seçmişti iyi ki de seçmiş bazen belirsizliklere çözüm lazım :)))

Kizlar bende bugün öğrendim bebeğim erkek zaten öyle de hissediyordum hep 🥰 ama doğum Aralıkta olabilir 30 Aralık 3 ocak arasi gibi dedi
Sağlıkla gelsin minik yakışıklı 🥰🌹🙏🏻 beni hatırladınız mı bilmiyorum. İlk gebeliğimi öğrendiğimde ilk heyecanımı sizinle paylaşmıştım 🥰🥰🥰 sonu kötü oldu ama olsun .
Şimdi aynı grupta olmak çok güzel 🧡🥰🌸

Kizlar bende bugün öğrendim bebeğim erkek zaten öyle de hissediyordum hep 🥰 ama doğum Aralıkta olabilir 30 Aralık 3 ocak arasi gibi dedi
Hayırlı olsun.gozunuzaydin. bnm oğlumda sezaryen olduğum için bnm de bu bebeğim Aralık sonu gibi olur diye düşünüyorum.insallah ocakin ilk haftası faln olur.
yaaa hayatta ki şansın :) bende kızımda 4 isim belirlemiştim kaç oldu karar veremedik , evde ki oğlum herkülün önüne attım kağıtları hangisini yerse onu koycam dedim duruyu seçmişti iyi ki de seçmiş bazen belirsizliklere çözüm lazım :)))
Bizde 3 4 isim arasında kalmıştık bende oğluma sectirdim .2tane eşim ,1tane de ben isim yazmıştım.sen gel bnm 1tane yazdığım ismi seç 🤣🤣🤣

Sağlıkla gelsin oğluşun 🩵🩵 valla iyice çoğaldı oğlan anneleri 😅
Canım muhtemelen bir çoğumuz aralıkta doğracağız 😅 şu an benzer haftalarda ilerlediğimiz için aynı gurupta olmamız daha doğru , aralık gurubuna gidersen hepsinin haftası senden ileridedir

Hayırlı olsun.gozunuzaydin. bnm oğlumda sezaryen olduğum için bnm de bu bebeğim Aralık sonu gibi olur diye düşünüyorum.insallah ocakin ilk haftası faln olur.

Bizde 3 4 isim arasında kalmıştık bende oğluma sectirdim .2tane eşim ,1tane de ben isim yazmıştım.sen gel bnm 1tane yazdığım ismi seç 🤣🤣🤣
Bundan daha güzel ne olur :)))

Bizim cinsiyet henüz belli değil erkek olursa ismi belli 😂 Can ❣️
Bizim de kesin değil büyük ihtimalle erkek demişlerdi.
Bizde hala isim yok . Eşimin çok sevdiği babası gibi olan amcası vefat etmiş 10 yıl önce adı da Şükrü .
Babası Şükrü diyor büyük savaş veriyorum asla vermem diyorum ama bakalım 😅😅😅

Bizde hala isim yok . Eşimin çok sevdiği babası gibi olan amcası vefat etmiş 10 yıl önce adı da Şükrü .
Yaaa verme diren bencede 😂 küçücük bebeği şükrüüü aşkııım balııım diye sevmek 🙈 tabiiki tercih meselesi sevenlere saygım sonsuz 🥰 ama bebek ismi gibi gelmiyor kulağa, ağır gibi ☺

Ya ben isimde enerjiye çok inanıyorum özellikle ölmüş birinin isminin çocuğa verilmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Bence bi araştırın bunu 🩵

Kızlar böyle bir tulum arıyorum başka markalarda önerebileceğiniz var mı ?
Çok tatlı bunlar 🤩 ben önceki gebeliğimde almak istemiştim arkadaşım kundak gibi olanların daha kullanışlı olduğunu söylemişti bende kundak gibi olanını almıştım. O zaman kullanmak nasip olmadı , bu bebeğime kullanacağım inşallah 🙏🏻

migie 0-4 Ay Bebek DıŠKundak Uyku Tulumu Kıvırcık Wellsoft PeluŠBej Fiyatı, Yorumları - Trendyol

X