Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Arkadaşlar benim bir sorum daha var. Çok fazla ağrılardan bahseden olmamış ama benim kasıklarda değil tam olarak göbek deliğinden aşağısında sadece ara ara ağrılar oluyor . Dün akşam batma şeklinde ağrılarım oldu sanırım tam bebişin olduğu bölgede . Doktorum daha bana en başta adet ağrılarin gibi ağrıların olucak bunlar 9 ay bile sürebilir demişti . Ama şu an kese etrafında kanama alanlarım olduğu için ekstra panikliyorum. Dün akşam psikolojim epey bozuldu . Biseyler batıyor acıyor ağrıyor gibi yan yatamadım bile rahatsız etti . Geçti çok şükür ama bu tarz şeyler yaşayan varmı bu dönemde 12+2 deyim ben

Birde benim ikili testim için doktor 1 hafta sonra çıkar dedi.sanirim hastaneden hastaneye değişiyor . Bende yeni yaptırdım. Ense kalınlığı burun kemiği ultrasonda normal çıktı ultrasonda . Testi yaptırmadan önce doktor çok tembihledi . Yaş olayı için yazıyorum bende 36 yaşındayım. İkili testte yaş 35 in ustundeyse direk risk sayılıyor panik yapma diye söylüyorum dedi. %100 yaş olarak sende de risk çıkacak ama bu genel birşey gibi konustu . O yüzden panik yapmamak lazım .

11 haftalık cinsiyetten anlayan bakabılırmı 🙂
Kuzum çok belli olmuyor o yüzden kimse yazmamistir.
Merhaba tabii ki de padlerin de etkisi olabilir canım ama şöyle söyliyim ben genital bölgemi kaplayacak kadar büyük Pet kullanmıyorum pedimi sık değiştirmek çamaşırımı korumak için sana progestanfitil kullandın hiç bilmiyorum ama gerçekten çok değişik bir ilaç yani yatsanız akıntısı oluyor kalksanız kendisi çıkıyor bir de böyle yapışkan bir şey sürekli temizlenmek zorundasınız bu da dışarıda olduğunuzda iççamaşırı değiştirmek mümkün olmuyor ki evde olsanız dahi 5 6 dan fazla belki iççamaşırı değiştirmek zorundasınız o yüzden büyük ihtimalle fitilden oldu çünkü gerçekten 3 4 aydan fazla kullanıyorum
Bakalım doktorum yarın ne diyecek
Aynen ya o fitil çok berbat bsy.bende günlük pet kullanıyorum.yalniz oğlumda da sarı akıntı olmuş Dr a sormuştum progestan kullandgin için sarı akintin oluyor demişti.yine sen yarın bizi de bilgilendir cnm. bnm de var sarı akıntı ama böyle değişik bı akinti yani sarı iplik gibi arada.
Bu 3 çizgi mi oluyor acaba 😁
Burda ben göremiyorum cnm.popodan çektiği zaman 3cizgi oluyor ozaman görülüyor.
Aa öyle mi ben 3 4 gün diye tahmin ediyordum inşallah o kadar uzun sürmezz
Ben 24haziran da verdim hala cikmadi sanırım.sehir Hastanesi'nde verdim ben.ozeller daha erken çıkabilir belki.

@hayatsuaa - canım sağlıkla gelsin oğluşun , güncelledim tabloyu 🩵
@Lavinias , @Agusto , @ikizcan , Z zeynepthevideographer - kızlar sağlıkla gelsin bebişleriniz , ekledim sizleri tabloya 🌸 yaşlar kaçtı acaba , o eksik kaldı ?
G gl1234 - canım hoş geldin , sağlıkla gelsin bebeğin. Tabloya ekledim seni 🌸 Şehir neresiydi acaba ?
@tinygirl - kuşum sen tabloda vardın göremedin galiba kendini 😅 bebeğinin cinsiyetini güncelledim ama , sağlıkla gelsin prenses 👸🏼🩷
28 yaşındayım ben, teşekkür ederim 🙂

Fetal DNA vs testler hakkında ben de bir şey söyleyeyim. YouTube da şevvallog diye bir kanal var. Kadın ikili test ve hiçbir şey yaptırmamış. 6. Ayda ayrıntılı ultrasonda bebeğinde oldukça fazla hastalık olduğu ve yaşamasının mümkün olmadığı konusunda doktorlar fikir birliğine varmış. Mecburen hamileliği sonlandırmışlar ama bebek çok büyüdüğü için doğumu çok zor ve travmatik olmuş. O diyordu keşke ikili test yapsaydım erkenden öğrenseydim diye.

Merhaba belki de günlük ped enfeksiyon yapıyor olabilir bide Bi kaç yerde okudum peçete koymak ped koymak orayı havasız bıraktığı için enfeksiyon olabilirmiş yazıyor tabi yine de bilemem doğrusunu
Evet günlük pedlerde özellikle parfümde olduğu için kullanılmasını önermiyor kadın doğum doktorları en güzeli pamuklu çamaşır gün içinde değiştirip kullanmak sanki

Ben hiç sarkar diye düşünmemiştim. Eski sütyenlerim olmuyor. Oluyor ama eskisi kadar rahat olmuyor. Ben de evde çıkarıyordum her zamanki gibi. Sarkma durumu varsa ben de hemen alayım. Gerildim şimdi 🙃
Arkadaşlar şimdi değil emzirme döneminde sarkıyor daha çok :))

Arkadaşlar benim bir sorum daha var. Çok fazla ağrılardan bahseden olmamış ama benim kasıklarda değil tam olarak göbek deliğinden aşağısında sadece ara ara ağrılar oluyor . Dün akşam batma şeklinde ağrılarım oldu sanırım tam bebişin olduğu bölgede . Doktorum daha bana en başta adet ağrılarin gibi ağrıların olucak bunlar 9 ay bile sürebilir demişti . Ama şu an kese etrafında kanama alanlarım olduğu için ekstra panikliyorum. Dün akşam psikolojim epey bozuldu . Biseyler batıyor acıyor ağrıyor gibi yan yatamadım bile rahatsız etti . Geçti çok şükür ama bu tarz şeyler yaşayan varmı bu dönemde 12+2 deyim ben
Bebek büyüdükçe rahim de büyür ve yukarı çıkar bu yüzden göbek deliği etrafında ağrı olur , hiç panik yapmayın stresde olmayın bebeğiniz de etkilenmesin olabildiğince dinlenemye çalışın, diğer grubumda 9 ay boyunca kanaması devam eden arkadaşlar oldu hepsi sağlıkla kucaklarına aldılar bebeklerini tabi bu uç örnek, sizin inşallah en kısa zamanda geçer kanama alanlarınız 🌸

Kızlar bizim de test sonucumuz çıktı bugün 😍 çok şükür bebeğimiz sağlıklı hiç bir problem yok 🙏🏻 cinsiyetimiz de belli oldu.
Mavi bir kalp bırakıyorum buraya , oğlumuz geliyor 😍😍😍😍
aa tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın :) grupta son durum nedir merak ettim :)

Canım hoş geldin , sağlıkla gelsin bebeğin 🌸 demekki doğru zamanı beklemiş annesi bebişin , süpriz yapmış size 😍
Verdiğin bilgileri tabloya ekledim ama son adet tarihi ve şehir bilgisi eksik kaldı onları da söyleyebilir misin 🩷
Hoşbuldum çok teşekkür ederim. Hepimizin bebekleri sağlıkla gelsin hayatlarımıza. SAT 7 nisan şehir Ankara

X