Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    35
Doktorun numarası var da bu konu için yazmaya utandım perşembe randevumuz var bir gün daha dayanıcam inşallah bebiş iyidir teşekkürler cevap için
Valla tipta utanma olmaz aşko
Kızlar 14 haftaligz 1 kilo aldmm. Sizlerde kilolar nasl
-4kilo ben
Konuyla alakasız ama tatil için nereye gittiniz hangi otel ben de bakıyorum havuza da giremeyeceğim ama kızım aquaparklı istiyor
Ay canim mylome luxury resort otel aquali yemekleri muhteşem tertemiz mükemmel bir otel yeni otel zaten gelesim gelmedi
İlkinde teshisi koydu doktor aslinda kan pihtilaşmasi var ama 2. Hamileliginde kalp atisini dinleyince igneye başlayacaksin dedi ve dusuk yaptim yine hatta özelletde sorun var demek ki diyerek hacettepeye gittim genetik testler falanlar filanlar bi dünya test yaptirdim sorun yok pihtilaşma dışında dediler neyse arkadasimin dogum yaptirdigi doktora gittim baya ünlü imiş sözde bana ta yumurtlama döneminden 0.6mg igne verdi en yüksek doz hamile kalinca da gunde 2 adet vurulcaksin dedi okey güven verdi dedigini yaptik yine düşük oldu megersem fazla dozdanmis sonra ven tabi 3 kurtajdan sonra neredeyse 100 kilo oldum ben artik cocuk falan istemiyorum kilo vercem dedim 25 kilo verdim hop pandemi girdi bebek fikri iyice uzaklaşti derken en yakin arkadaşimin doktoruna gittim adam hacettepe ingilizce tıpı bile 1.lik ile bitirmiş dedim bu son sonra cocuk defterini tamamen kapatcam olmazsa diye kendime söz verdim doktor bana çok fazla igne vererek yanliş yaptiklarini aslinda sadece 0.4 lük igne ile olacagini soyledi falan dedi o kadar da rahat ki olsun 3te düser 5te düser en sonunda dogurursun diyor hamile kalamayan tüp bebek icin ugraşip yine gebe kalamayan kadinlar ne yapsin diye telkin etti neyse ben hemen hamile kaldim ama umudum hic yoktu işte kimseye soylemedik oglum şuan 22 aylik cok şükür kardeşi sürpriz yumurta habersiz oldu

ayyyyyyy ama ne güzel musmutlu son inşallah biz de bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız valla her gün heyecanım artıyor alışıyorum kan pıhtılaşma olayı çok yaygın bence

Ben ben benim ikinci evliliğim ilkinde 6 ay tedavi gördüm ovitrelle vs. Çoçuk olmadan boşandım. Sonra 1.5 yıl yasmin kullandım. Sımdı evlendiğim gibi hamile kaldım kendiliğinden
hey maşallahhh benim erkek kardeşimin eşi de polikistikmis umudum yok vs dedi kızdım yani ne alaka dedim kaç milyon kadın hamile böyle diye

Ben varım polikistik over olduğumu ilk gebeliğimde(malesef düşükle sonuçlandı) ultrasonla bakarlarken söylemişlerdi adetlerim düzenlidir başka bir şikayetim de yoktu.Her iki gebelik de doğal yolla oldu.
inşallah bu sonuca ulaşacak arkadaşım. bebeklerimizi kucağımıza allahım inşallah
sende belirtileri var mıydı tüylenme vs ne bileyim sivilce

Bende 11 haftaligum daha kimse bilmiyor
Adetim 10 gün gecikmişti eşim kaset test aldı , yaptım pozitif çıktı ama ben inanamadım ajajaj ( 9 aylık bebem var) banyodan çıktım o sırada annem mutfakta dedim ki netleşene kadar sakın söyleme kimseye annemde bilmesin, mutfağa doğru yürüyüp anne ikinci torun geliyor dedi kan testi de verdikten sonra kendi ailesine söyledi

inşallah bu sonuca ulaşacak arkadaşım. bebeklerimizi kucağımıza allahım inşallah
sende belirtileri var mıydı tüylenme vs ne bileyim sivilce
Çok sivilceli bir cildim yok ama regle yakın zamanlarda çıkıyordu.Bir de doktor kilomu korumam gerektiğini söylemişti.Tüylerim hızlı çıkar ama ekstra bir tüylenme de yoktu.Amiinn

Kızlar 14 haftalık oldum durmadan yemek yiyesim geliyor özellikle ekmeğe sardım. Sanki sürekli açım.Siz de durumlar nasıl

Hissettiğimden değil de kısa sürede sonuçlandı Ankara da yapılmıştı test
Anladım.icini ferah tut yine de arkadaşım.ben geçen burda açılmış topiklere baktım biraz.ense kalınlığı 5denmis fetal DNA yapılmış iyi gelmiş ve sağlıcakla doğurmuş.ben mesela yaptırmadım nifty yada fetal dna testi.sadexe ense kalınlığı ve burun kemigine baktı bide kan verdim tmm.yas 38 hatta 39oldum.oglumu da 35te yaptirdim onda da aynısını yaptırdım okadar.biliyorum yaş riski mutlaka cikacak .inşallah sağlıcakla kucağımiza alalım bebeklerimizi.

Kızlar 14 haftalık oldum durmadan yemek yiyesim geliyor özellikle ekmeğe sardım. Sanki sürekli açım.Siz de durumlar nasıl
Bende bundan korkuyorum oglumda bir anda kilo almıştım tiksinme koku ve bulantı gecince, bunda henüz gecmedi 11+1 im daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…