Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    148
Merhaba geçen hafta perşembe günü kürtaj oldum yarın 1 hafta oldu .. doktor bir hafta sonra kontrole gel dedi ancak hastane kapalı pazartesiye kadar ve ben pazartesiden sonra randevu alamıyorum belirli güne kadar hemde taşınma sürecim var .. acaba yarın kadın doğum aciline gitsem yardımcı olurlar mı ?
Geçmiş olsun canım. Bence direk git kontrole çağırmıştınız ama randevu bulamıyorum diye.

Selam kizlar 9 haftaya girer girmez sol kasıkta baskı ve ağrı oluyor benim. Sizde de böyle ağrılar oldumu
Selam bende 9 haftalık gebeyim ve aynı şikayet bende de var biraz araştırdım normal görünüyor tabiki artarsa batmalarin ağrın tedbir almak önemli 😊

Selam bende 9 haftalık gebeyim ve aynı şikayet bende de var biraz araştırdım normal görünüyor tabiki artarsa batmalarin ağrın tedbir almak önemli 😊
İnşallah normal bir durumdur. 9 haftaya kadar ne bir ağrı hiç bir şey yoktu. Bir anda ortaya çıkınca ister istemez bir sıkıntı mı var diye düşündüm. Pazartesi günü kontrolüm var. Bakalım☺️

Hepinize günaydınn inşallah güzel bir gün geçiririz hep birlikte 🥰 ben 9+2 haftalık hamileyim ama akıntı dışında hiçbir belirtim yok o yüzden de aslında endişeleniyorum acaba kalbi mi durdu gelişmiyor mu diye haftaya cumaya kontrol var ama ne yapmalıyım sizce

Merhabalar 🌸🌹
Ben 10+3 günlük hamileyim . Konu da açmıştım ama buraya yazsam daha sağlıklı olacak sanırım . Haftalarımız hemen hemen aynı .
Benim bugün akıntım başladı ama su gibi renksiz . Sanki 1 çay kaşığı su dökmüş gibi oluyor çamaşırıma o kuruyor yarım saat sonra tekrar aynısı oluyor . Şimdiye kadar olmamıştı bir sıkıntı var mıdır sizce :KK43:
Bu arada akıntı sadece su gibi kokusuz renksiz .
Arada bende de oluyor o akıntı.10+5 iz bizde

benim erkek kardeşim de hep önden gitti ultrasonda. %100 gidiyordu. aramızda 13 yaş olduğu için hep hatırlıyorum doktorun dediklerini o zamanlar beraber giderdik kontrole annemle. boyu şu an yaşıtlarına göre baya uzun bi çocuk ben kesinlikle ayrıntılı ultrason sonrası gelişimin önde gitmesinin kötü olduğunu düşünmüyorum
Evet.. 2 cocugumda hep 1 hafta önden gitti kilolu ve uzun doğdular hatta ilk çocuk 37+1 de alındı 4.150 gramdi. DIgeri de 38de 3600Şuan sağlıklı çok şükür ikisi de.onden gitmesine seviniyorum ben açıkçası

Benimde gögüslerim aşırı ağıyordu hala davul gibi şişler 2 beden büyüdüler ama ağrısı azaldı çok şükür bulandıö benim 2 gün oldu çok şükür daha sonra hiç olmadı gibi bişey♥️ ama felaket bi siyatik ağrım var normalde bel fıtığım vardı ama şuan fıtık ağrısı değilde yürürken bacağıma vuran bi siyatik sinir acısı giriyo bacağıma bakalım umarım oda gecer🐝🐝
Bu haftalar da bile siyatik başladıysa magnezyum başlatır erkenden doktorun muhtemelen

Hepinize günaydınn inşallah güzel bir gün geçiririz hep birlikte 🥰 ben 9+2 haftalık hamileyim ama akıntı dışında hiçbir belirtim yok o yüzden de aslında endişeleniyorum acaba kalbi mi durdu gelişmiyor mu diye haftaya cumaya kontrol var ama ne yapmalıyım sizce
Böyle durumlarda be. Hemen devletin kadin doğum acılı gidip muayene oluyorum kalp atışını görüyorum rahatlıyorum randevuya kadar🤭 tabiki belirti yok geldim deme kaşıklar ağrısı var tedrgn oldum geldim vs dersen sorunu yasamazsin😂

Peki sizin gün içinde bir kaç kere mi oluyor yoksa sürekli devam mı ediyor .
Benim bir kaç damla geliyor o kuruyunca tekrar başlıyor o yüzden aslında tedirgin oldum
Geçenlerde olmuştu biraz.simdilik yok gibi sanki.bide ben fitil kullanıyorum onla birlikte su gibi akıyor sabahları.gun içinde çok olmuyor

Selam kizlar 9 haftaya girer girmez sol kasıkta baskı ve ağrı oluyor benim. Sizde de böyle ağrılar oldumu
8+5 im ve benimde bugün sol kasığımda çok hissettiren bir batma ağrı hissi var canım. Sanırım normal bir durum rahmin büyümesiyle alakalı olabilir.

Evet.. 2 cocugumda hep 1 hafta önden gitti kilolu ve uzun doğdular hatta ilk çocuk 37+1 de alındı 4.150 gramdi. DIgeri de 38de 3600Şuan sağlıklı çok şükür ikisi de.onden gitmesine seviniyorum ben açıkçası
kesinlikle.. endişe edilecek hiçbir şey yok bu konuda
8+5 im ve benimde bugün sol kasığımda çok hissettiren bir batma ağrı hissi var canım. Sanırım normal bir durum rahmin büyümesiyle alakalı olabilir.
10+1 den selamlar canım o batma hissi bu haftada da oluyor okuduklarıma göre 14. haftada hafifleyip 32. haftada tekrar artacakmış

Peki sizin gün içinde bir kaç kere mi oluyor yoksa sürekli devam mı ediyor .
Benim bir kaç damla geliyor o kuruyunca tekrar başlıyor o yüzden aslında tedirgin oldum
Ben de progestan fitil kullanıyordum geçen hafta bırakmamı söyledi doktor . Kanama alanı vardı artık düzelmiş .
Şimdi fitil de kullanmıyorum su gibi akıntım var içim rahat etmiyor :KK43:

X