Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    148
Yukarda yazan firmalardan mı daha düşük fiyat aldınız türk firmaları 350 dolar cıvarında çünkü
Benim yazdıklarım yabancı firmalar kanım alınıp aynı gün yurtdışına gidiyo
Evet Fransız firma yani belki İstanbul olduğu için lojistik kolay diye uyguna düşmüştür. İstanbul’da iseniz pazarlık yapın canımlar

Aaaa acaba erkek olduğu için mi böyle net belli oldu Bilmiyorum ya kulaktan dolma bilgiyle 4. ay cinsiyet gibi kalmış kafamda 12. hafta diyince şaşırdım
Ben de cinsiyetini aşırı merak etmeye başladım. Bir an önce doktora gidip öğrenmek istiyorum. Normalde 16'ya kadar bekleyecektim ama şimdi gider gitmez doktora sorup tahmin bile olsa öğrenmek istiyorum

Haklısınız vallahi annelik delilik gerçekten bende öyle korktum bugün sonra ağladığım bulantıya şükreder oldum allah hepimizi sağlıkla kavuştursun yavrularımıza

Merhaba kizlar 8 hafta 4 gunluk hamileyim dun aynada bakdim gobeğimin alt hissesi biraz şişko olmuş gebelik karnimi? Erken cika bilirmi karin cıkarken ilk gobek altindanmi cikar ilk hamileliyim hic bir anlayisim yoktyr bu konuda
Merhaba canım. Genelde ilk gebelikte daha geç çıkıyor göbek ama kişiden kişiyede değişiyor tabiiki. Evet göbek deliğinin altındaki alr karında büyümeye başlıyor ilk göbüş

Günaydın kizlar.hepimiz için güzel bı gün olsun inşallah.kizlar bulantılara bakmayın.bnm evvelsi gün geçti artık dedim ama dün bı geldi midemden canım çıktı sabahlara kadar çıkardım.oglum bı yandan huysuzlasti.kizlar bu nipt testini küçük illerde de yapıyorlar mı acaba.ben ispartadyim mesela. yapan yer var mıdır sizce.oglumda istanbuldaydik ozamanlar yaptirmadik ama şimdi burda baya yaptıran var gibi.bende düşündüm ama işte küçük bi il olunca yaparlar mı acaba diye düşünüyorum.

Merhaba canım. Genelde ilk gebelikte daha geç çıkıyor göbek ama kişiden kişiyede değişiyor tabiiki. Evet göbek deliğinin altındaki alr karında büyümeye başlıyor ilk göbüş
Tesekkurler canim gobekde sayilmaz cok erken biliyorum amma gobeyimin alt kismi cok farkli biraz one cikmis ecaba dedim. Sizde yazdiniz oyle cok mutlu oldum

Tesekkurler canim gobekde sayilmaz cok erken biliyorum amma gobeyimin alt kismi cok farkli biraz one cikmis ecaba dedim. Sizde yazdiniz oyle cok mutlu oldum
Benimde çok hafif sabahları gaz var gibi alt göbek hafif belirgin zayıf biriyim ben belki ondan hissettim tiktokta vs bakıyorum 9-10 haftalarda baya göbeği çıkan var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…