Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    33
Ben tam 6+1 de duydum ama duymasam da 7. haftada duyulduğunu normal olduğunu biliyordum. Bence birkaç gün daha bekleyip gidebilirsiniz. Sabredebilirseniz 1 hafta kadar.
Ya ben kprkuyorum dahs önde bir kürtajım var. Bi de en son ki betam 14 binlerde gelmesi gerekirken 12 binlerde geldi bu da endişelendirmişti beni.

Ya ben kprkuyorum dahs önde bir kürtajım var. Bi de en son ki betam 14 binlerde gelmesi gerekirken 12 binlerde geldi bu da endişelendirmişti beni.
Endişeniz varsa gidin tabi, endişe de insanı yoruyor. Ben endişem olduğu için gitmek istemiyorum. Benim de 5+1'de 2×1 cm kanama alanı vardı, önce sağlıksız ikiz gebelik olduğunu düşünüp beni kürtaj fikrine alıştırdılar, sonra kanama alanı olduğu anlaşıldı. Kürtajı duyar duymaz hastaneden kaçmak istedim. O kadar iyi anlıyorum ki sizi bir de yaşamışsınız daha önce. Sonra kanama alanını bir daha hiç ölçmediler ama ondan ötürü o kadar korkuyorum ki doktora gitmek istemiyorum. Her gittiğimde sağlıksız gebelikse düşer, dusecekse düşer bir şey yapamayız denmesinden çok yoruldum. 9+3'teyim düşük riski hala var. 5. ayda bile olsan erken doğum riski var. Yıpranmış hissediyorum. Bir an önce sağlıkla kavuşmak istiyorum. Hiç iyi değilim bugün.

Rabbim sabır versin Duamdasınız en güzel vakitte hayırlısıyla yeniden bu haberi alırsınız inşallah.Bu sefer herşey güzel olsun

Arkadaşlar selam, grupta yazılanları okuyorum sürekli ve maalesef hep olumsuz seyler görüyorum. Öncelikle herkesin kaybı icin çok üzgünüm umarım herkes bir an önce sağlıklı bir sekilde evlatlarını kucağına alır. Ara ara aralık grubuna bakıyorum ve bu kadar negatif mesajlar görmüyorum. Burası beni inanılmaz negatif etkilemeye basladı maalesef, pıhtılaşmalar vs hep bir korku oluşturuyor. O yüzden bundan sonrasında grupta bulunmama kararı aldım, beni listeden çıkarabilirsiniz

İnşallah bir an önce sağlıkla kucağınıza alırsınız. İçinizi ferah tutun bence güçlü bir bebek 9. Haftayo bitirmişse gayet güzel sonuçlanacak

Benim kese 5+4 kalp atışı 7+1

Canım şöyle düşün olacağı varsa inan oturdugun yerdede olur.herşey Allah'tan bebişini gorcen inan ozaman herşey güzel oluyor biraz daha sabret dua et moralini bozma bukadar güzel şeyler düşünmeye çalış bizde en son kalp atışı duyduk doktor ,1 ay sonra gel demişti bizde uzun yola cikicaz 10 saatlik falan çıkmadan gorsemmi giyoeum bende bayramda fırsat olmaz

Bebek rahme düştüğü an annelik stresi başlıyormuş ben onu hamile kalınca öğrendim. içimizi ferah tutmaktan başka çaremiz yok. inşallah yine güzel haberlerle gel yarın bize

Emrah beyanda bebeğimi kaybettim hem de 6 sene sonra hamile kalmıştım .. kanamam vardı surekli ne ilaç ne başka birşey meğer hasimatoymusum ve kanımda enfenksiyon varmış 18-19 haftalıkken ölü doğum yaptım sayesinde ve bana yaşayacağı varsa yaşar demişti hiç unutmuyorum ... Asla tavsiye etmiyorum su hastanesinden medifamaya gitmiş

Bende sorun çıktı çocuğumu kaybettim onun yüzünden ve ben gece aradım beni tepecige yolladı asla tavsiye etmiyorum .. güvenilir bir doktor degil

Ahh cnm benim korkularında o kadar haklısın ki ama bunlar hep birer risk ve herkeste olan riskler yalnız değilsin kendi kendine strese koymamaya çalış içini ferah tut sadece bebişlerine odaklan kıyafetler beşikller vb. Şeylerle kafanı dağıt bir de büyükler bir şeyi 40 defa söylersen olur derler .O yüzden hormanlarına yenilme bebişlerin de sende sağa sağlim kavuşacaksınız birbirinize Allah'ın izniyle

Arkadaslar selam
Suanda 5 gunluk bır gecıkmem var kaset testler negatıf bugun doktora gıttım kan testı 2.0 cıkdı doktor 1 hafta daha bekleyelım tekrar test yapalım gec dollenme olabılır dedı bıraz oncede pespembe bır akıntı geldı avuc ıcı kadar yenı yerlesıyor olabılırmı lutfen cvp verın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…