Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    39
Kızlar merhaba benimde yarın kontrolüm var 10 hafta 2 günlük olacağız nasipse bakalım bebek ne durumda yarın ultrason resmi güzel olursa atarım buraya cinsiyet için erken biliyorum kimi doktor kemik yapısından dahi anlıyormuş cinsiyeti bakalım benim doktorum ne diyecek bana

Merhaba. Aynı durumu bende yaşadım başta geç döllenme dedi doktorum adet tarihimden bir hafta geriydi. Sonraki randevuya gittiğimde de bebeğim haftasına yetişmişti ama kesesi küçük kalmıştı, doktor riskli, sağlıksız bebek olabilir vs dedi, kahverengi lekelenmem de vardı aynı şekilde. Progestan sabah akşam içtim, folik asit devam. Doktor 3 hafta sonra gel bu süreçte mutlaka günde en az 3 litre su içeceksin dedi. Midem bulansa da zorla da olsa sürekli su içtim. Çok şükür düzeldi, kesesi büyümüştü geçtiğimiz hafta randevuda ilk defa doktor riskli demedi, su yeterince içmediğin içinmiş demekki bak toparlamış kese bebekle uyumlu dedi.

Benimde bugün kontrolüm vardı eşimin ısrarıyla dr cinsiyetine bakacam diye dürtü de dürtü bebeği bayağı dürttükten sonra hareketlendi

Bi de evet tatlı bebekleri hareketlendiriyormuş açta gitmişsiniz zaten uyuyordur annesi

allah sizden razı olsun mükemmel şekilde motive ettiniz beni ne muradınız varsa versin allah

Bugün muayene olduk . Bebiş uyuyordu . Hiçbir şey göstermedi maalesef . Ense kalınlığını bile ölçmedi doktor . Dönmedi bebiş . Geçen hafta ölçmüştü sıkıntı yoktu bu hafta da ince zaten maalesef ölçemiyorum inat etti dönmüyor dedi doktor 12+2 günlük çıktı 5,5 cm .
Fetal DNA testi için kan verdik . Doktor hemşiresine kanı aldırdı özel bir kutuyla bize verdi . Firmayla iletişime geçtik bize kargo kodu verdi biz gönderdik . 11,500 Tl tuttu bizimki .
Eve gelip hemşire aldığı da oluyormuş ama o zaman 14 ya da 15 bini buluyor bence gerek yok dedi doktorum ( Kahramanmaraş) . Biz bu şekilde hallettik inşallah güzel sonuçlar gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…