Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Benim de bel fıtığım var. En büyük merakım bel fıtığı olunca illa sezaryen mi oluyor? Normal doğum ihtimali yok mu? Sezaryen olunca spinal mesela bel fitiginda omurilikten veriyorlar ya ilacı acaba zararı olur mu? Bel fıtığım benim büyük olmasına rağmen henüz bel agrim yok. Ama benim boyum 175 kilom 70 şu anda. Doktor kilo aldıkça ağrımaya baslayacak dedi. Hatta ilk bel fıtığımi öğrendiğimde 13 14 yaşında idim. Doktor bana şey demişti senin doğumun zor olur falan. Benim de bel fıtığı ve doğumla ilgili korkum o zamandan beri var.

Kızlar gratiste baya bı indirim varmış alışveriş yapan varsa neler aldınız çatlak yağı var sarı şişeli bioil o nasıl acaba
Of sorma online dan alayım dedim 25 li prima yenidoğan 60 tl ye düşmüştü ama yok imkansız resmen hata verip durdu şimdide site çökmüş

Ben normalde çok indirim takip ederdim, bebek haberinden sonra alışverişi de indirimleri de bıraktım, hayattan elim eteğim çekildi resmen.
İnsan bi tatlı saf hale dönüşüyor haklısın bende öyleyim benide arkadaşım uyardı ama ona rağmen mağazaya gitmek aklıma gelmedi online la uğraştım oda olmadı

İnsan bi tatlı saf hale dönüşüyor haklısın bende öyleyim benide arkadaşım uyardı ama ona rağmen mağazaya gitmek aklıma gelmedi online la uğraştım oda olmadı
Bez stoklamak doğru bir karar olmuyormuş genelde ama. Çünkü bebekler biz kaliteli diye Prima alsak mesela onu beğenmeyip çok daha uygun fiyatlı bezde rahat edebiliyormuş. Her bebek farklı imiş. Ama tabi bir paket yenidogan almak mantıklı

Muhakkak her bebek farklı tepki verir ben kızımda prima premium care ile başladım sonra sleepy e geçmiştim gayet sevmişti. Amaokadar ucuza bulmuşken almak isterdim doğrusu

Bana da tahminde bulunabilirmisiniz
Ben biraz araştırdım vajinalse erkek, karındansa kız galiba. Ama emin değilim. Ramzi teorisinde bebeğin ya da plasentanın kese içindeki yerine göre yorum yapıyorlar. Ben plasenta nerede nasıl görünüyor bilmiyorum, ona göre yapılan yoruma daha doğru gözüyle bakılıyor. Bebeğin yerine göre ise dediğim gibi ama galiba.

Bnm de ilk gebeligimde rahmin ters demişti dr.3 aydan sonra düzeliyor demişti.ama sonraki gebeliklerimde hicbirsey diyen olmadı.

Karından usg devlet hastanesine gidiyorum ve doktorum içime kız doğuyor dedi ve çok şaşırdım normal de 12 hafta da bile tahminde bulunmaz devlette doktorlar acaba o da Ramzi teorisine göre mi dedi yoksa hissiyatınızı söyledi aşırı kafam karıştı

Doktor bana
Ters rahım normal doğumda daha zor olur dedi
Fıtıkta ıkınırken büyüme ihtimali varmış ama son haftalar çatı muayenesi bebeğin kilosü vs ile daha doğru karar veririz dedi

Sagol arkadaşım, insallah Buarada kaybın için üzüldüm. Rabbim bu bebeğini saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah

Geçmiş olsun benim de aynı rahim ters ve üstten basık birde l4-l5, l5-s1 de 2 tane fıtığım var bacagıma bası yapıyor arada bebişin tutundugu tarafta gerginlik oluyor dönerken vs idrar da sorun yok benim ama bagırsaklarımı bozdu hamilelikten beri ishalim afedersin

Şükret bence kabızlık kabusu yaşayan çok hamiş var benim gibi

amin insallah arkadasım. türkiye’de bu dağlık sistemine hayranım gercekten hamileleer hemen gidebiliyor burda beklemek zorundasın illa
Ben Türkiye'de değilim canım, avrupadayim.
Evet bazen randevu bulmak zor olabiliyor ama acil bir durum oldumu hemen ilgileniyorlar
Diyabet hastası olduğum için tüm randevularim hemen aile doktorum tarafından ayarlandı.
Türkiyede paran varsa hersey kolay. Ama yasadigim ülkede bu böyle değil, herkes esit. Ülkenin prensesi bile halk ile aynı hastanede dogum yapiyor.
Biz Turkiye'de parayi bastırıp hizmet almaya alıştığımız için bize bu yavaşlık biraz zor geliyor acikcasi ama bence doğru olan bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…