Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Okuduğum kadarıyla çok tatlı yiyen kız olanda olmuş sizin önceki hamileleimlerinizde nasildi
Tatlı Aşeriyordum ekşide 3 defa hamile kaldım ne yazik ki ilk bebeğimi 38. Haftada ölü doğum oldu oda erkekti onunla birlikte 3 erkek çocuğum oldu ama bu hamileliğimde ekşi baharatlı şeyler cnm çekiyor hiç tatlı çekmedi bakalım bu ne olacak

Kizlar slm.bugun sabah okula gittim tam kapıdan girdim benden ılık ılık gitmeye başladı hemen lavaboya gittim.nasil bı kanama.oyle böyle değil yani.kesin düştü artık dedim.elim ayağım titredi.hemn acile geldik ordan kadın doğuma.sukur miniğim benimle ama düşük tehlikem devam ediyor.dr çok kanaman var geçmezse yatış yapcaz dedi.fitili günde 3e çıkardı.suan biraz geçti ama hala kahve kahve geliyor. Hiç ağır bsy de yapmadım sadece dün balkon yıkadım onu da eşimin yardımıyla.anlamadim.oglumda da böyle kanama olmuştu ama o 6haftalikti.insallah bsy olmaz.

Allah evladını sana bağışlasın inşallah kardeşim

İnşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim

Yok canıso bu herkes yazıyor dıye herkez kullanmak zorunda degıl daha önce pıhtılaşma varmı bakılmıs veya dedıgım gıbı düşük gecmısı olması dahılınde gerek görürse baslıyor
Kuzenimin de sürekli düşük oluyordu.ilk oglunda iğne falan olmamıştı.simdiki gebeliğin de kan sulandırıcı başlamış dr.hatta bnm de kanama olunca bana da dedi kan sulandırıcı iğneyi soyle Dr una diye.

Basınız sağolsun Rabbim diğer evlatlarinjzi bağışlasın sizebu sefer kız istiyorsunuz belkide

Kızlar gratiste baya bı indirim varmış alışveriş yapan varsa neler aldınız çatlak yağı var sarı şişeli bioil o nasıl acaba

Bioil uygulamasında var ama sarı olanı o nasıl acaba
İyi diye biliyorum ama yine klasik bebe yagina kaldim ilk hamileligimde dalinin yesil renkli bebe yagini kullandim. Hic catlagim yok ama duzenli kullanmak lazim.
Gunes koruyucu hangisi iyi acaba
Hem cocuga hem esimle bana fisfisli nivealardan aliyoruz. Memnunum surumu fln cok pratik. Hemen suda akip gitmiyor.

Kızlar benim rahmim ters ve bel fıtığım var bebiş yatakta sağdan sola dönerken ve yürürken bacak sinirime baskı yapıyo gibi hissediyorum ve idrar yaparken resmen ıkınıyorum
Böyle şeyler yaşayanlr varmıymış
Not:ters rahım bebek büyüdükçe düzeliyormuş
Kan testi uaptırdım geçen gün ifrar yolu enfeksiyonu değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…