Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Ben bugün düşük yaptım listeden çıkarabilirsiniz 😔 umarım herkes evladını sağ salim kucağına alır
Yaaaa çok üzüldüm , neden olmuş bi bilgin var mı ? Kanaman mı olmuştu. Ne kadarlıktı bebeğin ? İnan çok ama çok üzüldüm. Allahım en yakın zamanda sağlıkla kucağına alabileceğin bir bebek , hamilelik nasip etsin 🙏🏻🙏🏻

5+2 canım 😍 şuan aracı parkettim otoparkta bekliyorum saatin gelmesini heycandan ölcem inş herşey yolundadır 🙈🥰

Geçtiğmiz hafta bazen oluyordu bnde de ama bu hafta bulantıdan suyu da çok içemiyorm şuan zorlanmıyor☺️ kilo içinde doktorum ilk 3 ay kilonu korumaya çalış demişti alsakta 20.haftaya kadar bebişlere bi faydası yokmuş şuan😅 bnde 6+5 deyim aynı kilomdayım şuan
Bizim günlerimiz aynı hende 6+5 deyim yarın kalp atışı için randevum var ben ilk haftalar kg vermiştim şimdi ilk kiloma döndüm ama düşününce gögüşlerim sadece 1 kg arttı gibi büyüdü😂

Yaaaa çok üzüldüm , neden olmuş bi bilgin var mı ? Kanaman mı olmuştu. Ne kadarlıktı bebeğin ? İnan çok ama çok üzüldüm. Allahım en yakın zamanda sağlıkla kucağına alabileceğin bir bebek , hamilelik nasip etsin 🙏🏻🙏🏻
Patogeneze gitti sonuç araştırılmak için bizde bilmiyoruz. 7 haftalık olarak biliyordum ama detaylı incelemede 10 haftalık dendi
çok geçmiş olsun üzüldüm
Teşekkür ederim 😔
Çok üzüldüm canım. Dilerim rabbim tez zamanda gönlündekini verir 🥺
Teşekkür ederim amin inşallah 😔

Ben bugün düşük yaptım listeden çıkarabilirsiniz 😔 umarım herkes evladını sağ salim kucağına alır
Ayy canım ya çok üzüldüm geçmiş olsun.allahim tez zaman da sağlıklı gebelik nasıp etsin inşallah 🤲 kanama falan mı vardı nasıl oldu
İnşallah canım 🥺 tamam dikkat ederim zaten havuzdan çok denize girerim dediğin gibi sıksıkta mayo değiştiririm 🌸
Bende denize giremiyorum ya havuza girmeyi seviyorum ama sanırım ben bu sefer girmem artık.bizim yol çok uzak değil ispartadyim ben.antalya alanyadan ayarladık tatili de.insallah sıkıntı olmaz ya.
Yani doktora sormak lazım benim 2 2.5 saatlik bir yol gitmem lazım ama kaynanamgil sen gelme biz geliriz dediler bana ben yine de soracam doktora
Ay ne düşünceli kaynanan var maşallah 💙
Bulantı kusma yaşayan arkadaşlar ben onun sebebini şöyle duydum eğer gebe kaldığımız dönem eşimizde karaciğer yağlanması gibi problem varsa oluyormuş
AA ciddi misin eşimde de var normalde
😢

Ayy canım ya çok üzüldüm geçmiş olsun.allahim tez zaman da sağlıklı gebelik nasıp etsin inşallah 🤲 kanama falan mı vardı nasıl oldu

Bende denize giremiyorum ya havuza girmeyi seviyorum ama sanırım ben bu sefer girmem artık.bizim yol çok uzak değil ispartadyim ben.antalya alanyadan ayarladık tatili de.insallah sıkıntı olmaz ya.

Ay ne düşünceli kaynanan var maşallah 💙

AA ciddi misin eşimde de var normalde

😢
Bende istanbuldan antalyaya gidicem bakalım inşallah sorunsuz tatil yaparız 🤭

Bizim günlerimiz aynı hende 6+5 deyim yarın kalp atışı için randevum var ben ilk haftalar kg vermiştim şimdi ilk kiloma döndüm ama düşününce gögüşlerim sadece 1 kg arttı gibi büyüdü😂
Sat 11 nisan benim☺️ Bizde cumartesi duymaya gitcez inşallah hem biraz daha büyümüş olur🥹gebelik öncesi biraz kilo vermek istiyodum ama veremeden süpriz yumurta geldi 60 kg la başladım ben😅

X