2025 Nisan anneleri

Adetime 4 gün varken lekelenmem olunca idrar testi yapmıştım ama ultra hızlı gebelik testi yazıyordu erken gebelik testi mi demek oluyor o tam bilmiyorum net çıkmıştı çizgi. Kaset test yapmadım
Benimde bir hafta kala kahverengi lekelenmem oldu şimdi bugünü sayarsam 5 günüm kaldı kaset test aldım öğlen yaptım çizgi çıkmadı. Keşke erken alsaydım belki sizin gibi çıkardı

Benimde bir hafta kala kahverengi lekelenmem oldu şimdi bugünü sayarsam 5 günüm kaldı kaset test aldım öğlen yaptım çizgi çıkmadı. Keşke erken alsaydım belki sizin gibi çıkardı
Kaset test çoğunlukla adet gecikmesinde doğru sonucu veriyor. Lekelenmenizin yerleşme kanaması olma ihtimali baya yüksek yani geldiği vakte de bakılırsa. Benim ilk gelen pembemsiydi sonra iki gün boyunca kakahverengimsi oldu tedirgin olup doktoruma sordum hatta o da beta takibi yap adet geçene kadar dedi

Topikte herkes erken gebelik yanlış sonuç veriyor dedikleri için gittim kaset test aldım keşke erken alsaydım. Bakalım yakında değil eczane havalarda sıcak insanın çıkası gelmiyor süpriz yapcmdq eşime yoksa ona dedim alda

Başka belirtiniz de var mı göğüs hassasiyeti vs gibi

Merhaba ben sonucumu bugün öğrendim. Tüp bebek transferimin 12.günü kan sonucum 887 cıktı nasıl sizce

Merhaba bende 2025 nisan annesiyim inşallah sağlıkla kucağımıza alırız :)

Günden güne büyüyor konumuz ne güzel yeni arkadaşlarımız da hoşgelmişler. Yavaş yavaş kese görme ve kalp atışı duyma basamaklarını sağlıkla geçelim inşallah hepimiz görenlere duyanlara da sağlıkla ilerleme diliyorum tüm kalbimle.

Merhaba kızlar, benim de SAT 9 temmuz, bu Pazar günü test yaptım ve direkt çift çizgiyi gördüm. Cumartesi için doktor randevusu aldım. Bugün çok açık pembe bir akıntım var Yerleşmedir heralde değil mi, çok korkuyorum acaba hemen mi gitsem doktora?

Beta HCG takibi isteyecektir zaten yüksek ihtimalle hemen gorunmeyebilir bebiş.. Kanama olmadığı sürece korkmayın diyorlar. Yinede bence erken git doktora en azından beta hcg takibiyle kontrol saglarsiniz

Hayırlı olsun benim de SAT 10 temmuz ve ben de ilk pembe lekeyi görüp şüphelenip test yaptım yerleşme kanamasıdır yüksek ihtimalle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…