2025 Nisan anneleri

Aramıza yeni katılanlar hoş geldiniz umarım hepimiz hamilliklerimizi sıkıntısız atlatırız bebislerimizin doğumlarıni mujdeleriz birbirimize

Merhaba kızlar ben bu sabah ilk doktor kontrolüme gittim. Küçücük keseyi gördük çok şükür olması gereken yerde dedi doktorum. 2 hafta sonra tekrar gideceğim.
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun 💐 Grubun en başından mesajlarını takip ettim.. Miratechle gölge dediğin an ben içimden tamam hamile dedim😂 çünkü aynısı bendede oldu sadece ben görüyordum gölge ya silik bile değildi. Bir kaç gün sonra kan verince 19la öğrendim bende sat 29 Haziran.. bende inşallah bu grubun üyeleri olacağım inşallah 🥲 keseyi görmenize çok sevindim beta hcg kaçken keseyi gördünüz acaba.. benim hamileliğim biraz riskli geçiyor.. kanamalı malesef.. rabbim esirgesin Perşembe günü daha keseyi görmeye çalışacağız.. dün 828di.. Senin gelişmeleri merak ettim açıkçası ❤️

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun 💐 Grubun en başından mesajlarını takip ettim.. Miratechle gölge dediğin an ben içimden tamam hamile dedim😂 çünkü aynısı bendede oldu sadece ben görüyordum gölge ya silik bile değildi. Bir kaç gün sonra kan verince 19la öğrendim bende sat 29 Haziran.. bende inşallah bu grubun üyeleri olacağım inşallah 🥲 keseyi görmenize çok sevindim beta hcg kaçken keseyi gördünüz acaba.. benim hamileliğim biraz riskli geçiyor.. kanamalı malesef.. rabbim esirgesin Perşembe günü daha keseyi görmeye çalışacağız.. dün 828di.. Senin gelişmeleri merak ettim açıkçası ❤️
Günaydın canım sana da çok selamlar 🥰ben bir kere beta baktırdım adete 3 gün kala 12 çıktı sonra adetim de gelmeyip günler geçince evde test yaparak takip ettim. Dün kese yaklaşık 4.5 haftalıktı beta 1000 e yakındır diye düşünüyorum. Doktorun sana Protestan verdi mi canım lekelenmeler olsa da hiç korkma Allah korur bebeğini.

Günaydın canım sana da çok selamlar 🥰ben bir kere beta baktırdım adete 3 gün kala 12 çıktı sonra adetim de gelmeyip günler geçince evde test yaparak takip ettim. Dün kese yaklaşık 4.5 haftalıktı beta 1000 e yakındır diye düşünüyorum. Doktorun sana Protestan verdi mi canım lekelenmeler olsa da hiç korkma Allah korur bebeğini.
Maşallah canım ne güzel erken görünmüş bebişin sağlıkla daim etsin rabbim inşallah💗 evet günde 3 kez progestan kullanıyorum.. kanamalardan sonra lekelenmeler artık öyle gözümü korkutmuyor hayırlısıyla keseyi görseydim diyorum artık .. her lavaboya gidişim bildiğin korku filmi gibi ne görücem diye.. anne olmak zormuş ne korkumuz bitecek ne endişemiz belli ki 🥲 Perşembe günü doktorum çağırdı keseyi görmeye çalışalım diye inşallah görünür bizim minik sıpa 😣❤️

Bulantılar ve halsizlikle zor geçiyor pazartesi randevum var o zaman göreceğim inşaallah bende heyecanlıyim biraz sizin kaçıncı hafta

Ayy zor gerçekten benim de aynı şu anbulantilar aşırı fazla . beta değerine göre şu an 7 . Haftadayiz ama doktor geç döllenme gibi dedi , bir hafta önce keseyi karından goremedik vajinal ultrasonla gördük Cok küçük daha dedi , haftaya saliya randevum var bakalım ne olacak

Bulantılar ve halsizlikle zor geçiyor pazartesi randevum var o zaman göreceğim inşaallah bende heyecanlıyim biraz sizin kaçıncı hafta

Ayy zor gerçekten benim de aynı şu an. beta değerine göre şu an 7 . Haftadayiz ama doktor geç döllenme gibi dedi , bir hafta önce keseyi karından goremedik vajinal ultrasonla gördük Cok küçük daha dedi , haftaya saliya randevum var bakalım ne olacak

Bu arada sat 15 Haziran aynı

Hepinizin bebişleri hayırlı olsun kızlar ben de adete 4 gün kala ve 2 gün kala kan verdim pozitif çıktı. Bugün regl günüm. Perşembe kontrole gideceğim nasipse heyecanla bekliyorum 🌸🌸

Maşallah canım ne güzel erken görünmüş bebişin sağlıkla daim etsin rabbim inşallah💗 evet günde 3 kez progestan kullanıyorum.. kanamalardan sonra lekelenmeler artık öyle gözümü korkutmuyor hayırlısıyla keseyi görseydim diyorum artık .. her lavaboya gidişim bildiğin korku filmi gibi ne görücem diye.. anne olmak zormuş ne korkumuz bitecek ne endişemiz belli ki 🥲 Perşembe günü doktorum çağırdı keseyi görmeye çalışalım diye inşallah görünür bizim minik sıpa 😣❤️
Adete 4 gün kala ben de lekelenmem olunca test yapmıştım birkaç gün devam da etti ve tuvalete gitmek bana da aynı hissettiriyor ya gerçekten

Be
Ben düşük betayla adete 2 gün kala 19la öğrendim canım yaklaşık 7 - 8 günlük gecikme şuan .. pazar gecesi kanama yaşayınca beta verdik 828 di bendede umarım yükselmiştir inşallah görürüz kesecikleri🥲💗
Değeriniz maşallah güzel yükselmiş bu bebişin kanamaya rağmen tutunduğunu gösteriyodur inşallah 😍😍

Be

Değeriniz maşallah güzel yükselmiş bu bebişin kanamaya rağmen tutunduğunu gösteriyodur inşallah 😍😍
Bizde doktorumla buna tutunuyoruz inan beta değerinin güzel olmasına.. kanama dursa da insanin içi içini yiyor 🥲 inşallah Perşembe günü ikimizde,tüm bekleyenlerde keseyi görürüz sağlıkla 💐🥰

Hepinizin bebişleri hayırlı olsun kızlar ben de adete 4 gün kala ve 2 gün kala kan verdim pozitif çıktı. Bugün regl günüm. Perşembe kontrole gideceğim nasipse heyecanla bekliyorum 🌸
Kaç çıkmıştı cnm 4 gün kala bende vermek istiyorum da

X