2025 Nisan anneleri

Kızlar bir sorum olacak.. Yarın nasipse kese görmeye gideceğiz. Alttan mı muayene ederek bakar yoksa ultrasondan mı bilemiyorum.. Benim ayriyetten kanama+lekelenmelerim oldu.. Alttan muayene gerçekten riskli mi acaba.. ne yapmaliyim

Kızlar bir sorum olacak.. Yarın nasipse kese görmeye gideceğiz. Alttan mı muayene ederek bakar yoksa ultrasondan mı bilemiyorum.. Benim ayriyetten kanama+lekelenmelerim oldu.. Alttan muayene gerçekten riskli mi acaba.. ne yapmaliyim
Canım, benim de lekelenmelerim oldu ve hala devam ediyor. Bu zaman kadar 4 kez ultrasona gittim. 7+2 yim bu arada. Hiç alttan muayene etmediler. Kanama alanlarım varmış onu da dıştan gördüler zaten.

Merhaba hanımlar benim sat 15 Haziran ve reglime 1 hafta kala midemde ağrı ve sanki taş yutmuşumda batıyor gibi degisik hisler vardi ve bi kaç gün sonra aşırı açlık hissetmeye başladım bugün reglime 1 gün varken sabah bulantısı yaşayıp kustum. Eşime test almasını söyledim ve aldı geldiğinde hemen testi yaptım ve pozitif çıktı. 2025 Nisan anneleri postu yoktu ben açayım dedim bana arkadaş olacakları sabırsızlıkla bekliyorum 🌹🌹🥰
Merhabalar, benim bir oğlum var 5.5 yaşında, Allah izin verirse 2.si olacak. 30 günlük henüz çok erken, henüz kese görünmedi, cuma gideceğiz tekrar umarım görünür. Biz 22 temmuz da birlikte olduk, eşimin doğum günüydü, o da çok fazla istiyordu Allah ona doğum günü hediyesi verdi sanırım. 2018 de bir oğlum oldu, 2020 de de boş gebelik yaşadım 8,5 haftada kürtaj oldum. Sonra 3 yıldır çok istedik gün saydık ama olmamıştı, şimdi cumayı iple çekiyorum. Ben de önce su içerken metal tadı hissettim, sonra vücudumda aşırı kaşıntı oldu, iştahım açıldı birden anlamadım. Şeker hastasıyım acaba şeker mi dedim, doktora gitmeden test yaptım, tek çizgi çıktı. Doktordan geldim her şeyim normaldi, evi topluodum, bir de ne göreyim sabahki tek çizgi olmuş 2 çizgi ve silik de değil. Ben şok. Hemen kadın doğumdan randevu aldım, beta 207 olmuş hamilesin dedi, ama heyecan yapma nolur nolmaz dedi. Daha önce kürtaj olduğumda da kese göründü ama kalp atışı duyulmamıştı. Bu cuma kese görünür dedi doktor ama için hiç rahat değil. Kalp atışı duyana dek benim için kesin bir hamilelik olmayacak sanırım. Heyecanla bekliyorum. Allah isteyen herkese sağlıkla versin bebişini inşallah kızlar

Kese görmeye diye gitmiştim bu sabah.. dış gebelik olduğunu öğrenip geldim.. Çok üzgünüm.. Hepinize sağlıklı gebelik, sağlıklı bebekler diliyorum..

Arkadaşlar beta değerim çok güzel arttı 2 gün arayla test yaptım. Şuan 2400 5 haftalık hamileyim. Ama kese görünmedi. Dış gebelik olabilir mi gözükmesi gerekmez miydi?

X