Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Eee gençler nedir bu ölü toprağı neler yapıyorsunuz? Ağrınız var mı? Pazar gününü nasıl değerlendiriyorsunuz? Ne bileyim ne yemekler var anlatın bişiler

Eee gençler nedir bu ölü toprağı neler yapıyorsunuz? Ağrınız var mı? Pazar gününü nasıl değerlendiriyorsunuz? Ne bileyim ne yemekler var anlatın bişiler
Ay evet grup cok sessiz. Ama heralde haberler daha yeni yeni gelecek. Bugun pizza yicez ne yazik ki Ama sabah avokado yumurta bir avuc ceviz yediiim ona cok dikkat ediyorum, kefir de iciyorum

Benim agrilarim yok suan cok hafif hafif kasigima sanci girip cikiyor ama varla yok arasinda. Goguslerimden aliyorum daha cok su aralar Bir de yorgunum hala ya, simdi uyusam uyicam ama denize gidip geldik guneslenmek icin buralarda hava nadir de olsa cok guzel

Sizler neler yapiyosunuuz?

Bende de oluyor bazen önceki hamileligim Bu sebepten zor geçmişti umarım buda öyle olmaz
İnşallah canım
Benim hep dinlenerek geçiyor. Canım bişey yemek istemiyor çok zorlamıyorum ben de.

Benim şimdi risk durumundan yatıyorum bol bol.. yani daha doğrusu risk değil de belirsizlik moralsizlik yaptı. Dışarı çıkmadık valla çok iyi dinlendik. Tek yaptığım kahvaltı ve akşam yemeğini ben hazırladım eşim pişirdi. Ben de ceviz folik asit meyve süt dikkat ettiklerim

Bu belirsizlik mahvediyor insanı. İnşallah gebeliklerimiz sağlıkla ilerler

Merhaba hanımlar. Ben de guruba yeni katıldım. Sat 29 Haziran. Şuan sanırım 6 haftalık. Çarşamba günü vajinal USG de keseyi gördüm. İki hafta sonraya tekrar çağırdı. Bir ayliksin dedi. Çok ilginç kendimi hiç hamile gibi hissedemiyirum. Sadece göğüs hassasiyeitm var. Ama yerleşme zamanında regl ağrısı gibi karın bel ve kasık ağrım olmuştu bir iki gün. Şuan iyim. Bütün mesajları tek tek okudum. Umarım herkes sağlıkla sihatle vakti zamanında bebisini kucağına alır. Benim gebeliğim riskli gebelik kategorisinde hem kadın doğum hem kardiyoloji takibindeyim. Beni de dualarınıza katın olur mu.

Hosgeldin aramiza oh sukur, kese gorunmus darisi 2 hafta sonra kalp atisina bebisi gormeye icinizi ferah tutun, ben de sizin gibiyim bu aralar cok asiri belirti yok ama gelip gitmesi normalmis bu surecte belirtilerin vucut alisiyormus cunku zamanla.

Icimizi temiz tutalim kizlar, pozitif dusunelim yoksa o belirsizlik bizi olumsuz etkileyip bebise de sirayet eder stres hormonu salgilatmayalim, insallah cok guzel haberler paylasicaz burada beraber

Hoşbuldum teşekkür ederim. Evet pozitif düşünmek çok önemli. Çok şükür stres yapmıyorum. Kendi kendime düşünüp kafamda kurmuyorum. Güzel haberler alacağız ben de inanıyorum. Sağlıkla sihatle geçecek bu süreç inşallah

Ben de uzanıyordum bol bol, bel ağrım var biraz. Sabah kahvaltıyı ben hazırladım, sonra eşimle evi temizledik. Şimdi dışarıdayız doğaya nefes almaya geldik. Evde sıkıldım bayağı

Insallah ben bu arada diger anne gruplarinda bizim zamanlarimizdayken neler paylasmislar onlara da bakiniyorum arada, icimi rahatlatiyor birilerinin bile ayni seyleri yasadigimi hissettigini gormek ve simdi bebislerinin dogumunu bekliyoo olmalari

Kızlar kalp atışını ne zaman duydunuz? Şuan 6 haftalığım 7 olunca gitsem duyar mıyım? 8 i beklemek çok strestli :)

Aynen cnm beklicem öyle yapıcam bakalım inşallah olmam daha olmadım normalde gecikmez
Guzel haberlerini bekliyoruuuz 3-4 gunee
Kızlar kalp atışını ne zaman duydunuz? Şuan 6 haftalığım 7 olunca gitsem duyar mıyım? 8 i beklemek çok strestli :)
genelde 7 de duyuyolar diye biliyorum ama kesin olsun diye siz mi bekliyosunuz? Doktor mu 8.haftada gel dedi yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…