Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bende de bel ağrısı var. İlk yataktan kalkınca bir şey yok biraz hareket edip dolandıktan sonra başlıyor. Dinleniyorum geçince işime devam ediyorum ne yapacaksam. Sen de dinlen bolca

Ay kendi aracinizla olmasi cok iyi Masa basindaysaniz sik sik kalkin kan akisi olsun, ben de oyle yapmaya calisip kendimi zorluyorum zaten cok oturunca agriyor her yerim simdiden

Cantama ne koyuyorum bilmiyorum ama laptoptan mi nedir cok agir Trenle gidiyorum ise indisi bindisi 20-25 dakika suruyor ama onda bile yoruluyorum

Haklısınız uzun süre oturmamak gerekiyor. Dikkat edin çok ağır taşımayın

Evet cidden laptop çok ağır oluyor zaten cüzdan kalem defter laptop artı bir de tabletim oluyor benim selpak ıslak mendil ped gözlük derken ekstra makyaj malzemesi vs olmamasına rağmen çok ağır oluyor hele bir de şemsiye ya da yanımda yiyecek götürürsem ooo

Birkaç gündür ben de yaşıyorum ani hareket yapınca mı oluyor sizin
Benim de basim bu arada ani kalkinca donuyor anlik goz kararmasi ama hamilelige mi bagli bilmiyorum
ay evet ya olmadi laptopi ofiste birakmak en mantiklisi gidilicek gunler icin tam ayni sizinkiyle benimki de

Her uygulamada hafta ve tahmini doğum tarihi farklı çıkıyor. Siz nerden baktınız ? Benim sat 14 temmuz

Kızlar keseleri ne zaman gördünüz? Ben yarın doktora gideceğim 5+4 oluyor yarın görür müyüm acaba?

Her uygulamada hafta ve tahmini doğum tarihi farklı çıkıyor. Siz nerden baktınız ? Benim sat 14 temmuz
Ben happy mom ve hamilelik+ kullaniyorum onlar ayni veriyor, dongumuzu soran uygulamalar farkli gosteriyor ama sat tarihine gore gostermiyor. En net sonucu ultrasonda alicaz sanirim ben bazi uygulamalarda 6.haftaya giriyorum suan bence 6 degilim ama

Kuzum 7-8 diyolardi, daha var bence bizim icin. Basladi mi seninki

ay insallah gelmez regl de pozitifle buraya katilirsin aramiza testi bence adetin geciksin en az 5-6 gun oyle yap
Yaaa acıkıyorum sürekli canım bir şeyler çekiyor bence benim başladı gibi turşu filan çekiyor mesela

Yaaa acıkıyorum sürekli canım bir şeyler çekiyor bence benim başladı gibi turşu filan çekiyor mesela
Hahahahah uf sen diyince benim de canim
ekti tuzlu tuzlu olabilir kuzum bu arada ama psikolojik de olabilir tut kendini 3 ay depolardan besleyebildigimiz kadar besleyelim, cunku ben de istah konusunda kendime ilerisi icin pek guvenmiyorum herseyi cekebilir canimiz

Psikolojik olabilir, kendimi tutmaya çalışıyorum. Ben de pek güvenemiyorum kendime çünkü normalde de yemeyi içmeyi seven biriyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…