Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hayır, bir şey olur diye korkuyorum. Doğumdan sonra inşallah
doğumdan sonra mı alemsiniz yaa daha ohoo çok zaman var bilmiyorum doktor sıkıntı yok dedi diye devam ettik biz ama sakin sakin takılıyoruz sıkıntı olmasın diye çok şey yapmıyoruz yani anladınız siz

Bilmiyorum valla düşününce bile korkuyorum bir şey olacak diye bütün cinsel isteğim de çekilip alınmış gibi zaten, hiç aramıyorum

Merhaba doktor 1500 beta değerinde vajinalde daha büyük görmeyi bekleriz ama sanırım şu alan kese dedi anlayan varsa bakabilir bu kese midir? 3mm boyutunda dedi.
Yarın tekrar beta bakalım dedi kanama sebebi ile

Eklentiler

• image.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba doktor 1500 beta değerinde vajinalde daha büyük görmeyi bekleriz ama sanırım şu alan kese dedi anlayan varsa bakabilir bu kese midir? 3mm boyutunda dedi.
Yarın tekrar beta bakalım dedi kanama sebebi ile
bana kese gibi geldi ama 1500 zaten tam sınırda yani bana doktor 1500 gibiyken vajinalde görebilirz demişti. Biraz daha artınca daha net gözükür inşallah

Benimde kan sonucum çıkmış 5136 bchg
Son adet : 6 temmuz
Sanırım 16 temmuzda da hamile kaldım sanırım çünkü yumurtlama günüm o gün gözüküyor planlı değildi ama kismet sağlıklı olsunda bu arada sezaryan olacağım için mart sonu olacak büyük ihtimalle doğum gizli ve güzel bir mart annesiyim

Merhaba hanımlar. 14 gün önce 12.23 değerle hamile olduğumu öğrendim. 4 temmuzda değerim 141.99 du. Doktorum pazartesi gel inşallah keseyi görürüz dedi. Geç döllenme olmuş.
12 yaşında bir oğlum var. Bir tane oğlumdan önce toplam 6 tane düşüğüm oldu. İğne ve ilaç kullanıyorum. Çok sancım olduğu için de progestan kullanıyorum. İnşallah pazartesi günü keseyi görürüz.
Bulantılarım da kaç gündür arada bir özellikle acıktığımda oluyor.
Hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almak nasip olsun.

daha once bulanti yasamis tecrubeli arkadaslarim, bulantilar nasil oluyor? az once bana bi boyle icim bi hos oluyomus gibi bi his geldi ve hala devam ediyor. su cok iciyorum ondan mi dedim de ne alaka emin olamadim, daha once hic bulanti da yasamadim boyle mi basliyor acaba yoksa bu da baska bir sey mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…