Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Saol bende takılmadım ama doktor tekrardan isteyince sasırdım acıkcası buyuk ihtimal cok erken ögrendigim için istedigini düşünüyorum kendi doktoruma tahlil sonucundan sonra arayacagım hayırlısı olsun hepimiz için saglıkla alalım hepimiz kucagımıza evlatlarımızı

Bay ve bdt aynı benim de üçüncü çocuk ama heyecan aynı benim planlı idi sizin de öyle mi ? Kan testi yaptınız mı
Evet benim de planlı oldu. Dediğiniz gibi kaçıncı çocuk olursa olsun heyecan aynı oluyor.
Kan testi yaptırmadım. Kontrole de 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum. Siz kan testi yaptırdınız mı?

Merhaba hoşgeldin sakin ol en geç iki hafta içinde Herşey netleşecektir sürekli kan vermene gerek yok tüp bebek vs değilsen

Merhaba hoşgeldin sakin ol en geç iki hafta içinde Herşey netleşecektir sürekli kan vermene gerek yok tüp bebek vs değilsen
Teşekkür ederim hoşbuldum benimde 2. Çocuğum olacak nasipse şu an 4 yaşında bir kızım var ama gerçekten her şeyi unutmuş gibiyim birde kızımda bayağı hızlı artış olmuştu. gerçi hep aynı hastanede ölçüm yaptırmıştım ama şimdi farklı yerde olunca doğru sonuç çıkmamıştır diye düşünüyorum sonucu ilk gördüğümde bir an görünce stres yaptım

Evet benim de planlı oldu. Dediğiniz gibi kaçıncı çocuk olursa olsun heyecan aynı oluyor.
Kan testi yaptırmadım. Kontrole de 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum. Siz kan testi yaptırdınız mı?
Evet ilk iki test 71-162 dün yaptıramadım şimdi dönüş yolundayım yarın yaptıracağım umarım düzenli artar

Burada yazmışlar gaziosmanpasa medicalpark ama o normalde de pahalı yani Medical park benim aklımda da üç hastane var haftaya kadar araştırırım. Telefonda da vermiyorlar bu bilgileri gidip görüşmek lazım
Paket halinde almak zorunda mısınız
Ben istanbulda yaşamıyorum benim bulunduğum şehirlerde doğum üzeri ücret belirleniyor genellikle

Paket halinde almak zorunda mısınız
Ben istanbulda yaşamıyorum benim bulunduğum şehirlerde doğum üzeri ücret belirleniyor genellikle
Şöyle aslında muayene 1600-2000 falan olunca ve 2 Li- 3 lü testler doğum vs hepsi dahil daha uygun oluyor aksi takdirde doğuma da 60-70 diyorlar zaten totalde yine uygun ve fiyat sabitleme olabiliyor

Kızlar tam 4. haftadayım adet sancısı gibi sancı yaşayanlar var mıı? Çok şiddetli değil ama aynı adet olacakmış gibi. Beta 140
Hayırlı olsun bu şuan herşeyden kaynaklı olabilir ama sadece bir belirtide olabilir
Vücut adete yakın hamileliktede adet sancısı yaratabiliyor

Kızlar tam 4. haftadayım adet sancısı gibi sancı yaşayanlar var mıı? Çok şiddetli değil ama aynı adet olacakmış gibi. Beta 140
canım merhaba bende geçen hafta öğrendim hamile olduğumu öğrendiğimden beri bende de var sancı gibi ağrı ama bende ara ara oluyor canım ama ağrı girince de kıvrandırıyor inş hemen atlarız bugün günleri :)

Ay inşallah ya tedirgin oluyorum her geldiğinde hala inanamıyorum adet olucam gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…