Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bir de şeyi merak ediyorum canlar benim gibi tüp mide ameliyatı sonrası hamile kalan var mı malum biz öğünlerde ancak 1,5 köfte yarım kase çorba falan yiyebiliyoruz 🤔

Bugün hastaneye gittik 5 haftalığız martın sonu nisan başı gibi doğacak inşallah hem mart hem nisan annelerindeyim 😊
Acelya sanirim ayni tarihlerde doguracagiz nasipse. Ve suan haftaligimizda ayni. 😀 Nisanin üçü dogumgunum insallah o gune dogar benim gibi bereketli olur yavrucum

Güzel anneler yavaş yavaş hamileliklermiz kesinleşmeye ve ilerlemeye başlıyor bu süreçte hepimize kolaylıklar diliyorum🤗
Müsait olan ve isteyen biri grubu devralabilir yönetici olarak
Hepimiz hamilelik bilgilerimizi yazıp Listemizi oluşturabiliriz artık düzenli ve takipli ilerleriz 🥰

Güzel anneler yavaş yavaş hamileliklermiz kesinleşmeye ve ilerlemeye başlıyor bu süreçte hepimize kolaylıklar diliyorum🤗
Müsait olan ve isteyen biri grubu devralabilir yönetici olarak
Hepimiz hamilelik bilgilerimizi yazıp Listemizi oluşturabiliriz artık düzenli ve takipli ilerleriz 🥰
Hamile olursam alıcamda cnm bekliyohum baksana test yaptım gölge gibi çizgi var gördün mü
1000084039.jpg

İnşallah 🤲🏻
Kaç gün geciktin şuan
Var gibimi fotoğraf tan kaynaklı belki tam belli olmuyordur
Geçmedi bugünü sayarsam 5 gün var. Dışarı çıkarken dedim alayım yaptım test bu birde iki gün bende kahverengi lekelenme oldu. Tek pede geldi bende dedim vardır diye istediğim gibi çıkmadı.🙁

X