Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bana ezogelin çorbası iyi geldi geçen gün ama dün hiçbişi yiyemedim. Az yoğurt bir kaç kraker ve yeşil elma sadece. Hatta kustum dün ve kabızlığım çok fena :/ Neyse kızlar geçecek ve çok keyifli olacak merak etmeyin :) Bence tüm sürecin (yenidoğan bakımk dahil) en zor kısmı bu ilk 3 ay hem fiziksel hem psikolojik.

Kalkamıyorum şu an yataktan çok önemli bir toplantım var 2 saat sonra, dul almam lazım öğleden sonra Bursa’ya gideceğim Gebze’den. Öyle zor geliyor ki Allah hepimizin yardımcısı olsun. Son 3-4 gün beni çok zorladı

Bence yine beslenmeniz çok iyi hiç canınızı sıkmayın ben o kadar yiyemiyorum ki günde 5 kaşık falan çorba içebiliyorum biraz leblebi ve zencefilli çay 55 kilodan 49 a düştüm arada iyi olduğum günler bir şeyler atıştırabiliyorum onda bile tam bir öğün yediğim olmuyor özel devlet ikisine de gittim doktorlar hep normal herkesin süreci farklı kilo kaybetmen de normal 14-16. haftadan sonra duzelirsin dediler. Şuan için yediklerin yetiyordur canını sıkma

Günaydın kızlar benim de bulantılarım devam ediyor maalesef. Genelde uyanınca değil ama kahvaltı yapınca çıkarıyorum, sabahları tost yiyebiliyorum sadece başka bir şeyi midem almıyor. Akşam da ekşili bir çorba yaptım onu yiyebildim biraz. Onun haricinde hiç su da içemiyorum

Allah kolaylık versin gerçekten çok zor :/ Sabretmekten başka çare de yok; en zor kısım bu kısım cidden sonrası çok kolay.

Evet canim hepimiziiin :) Haftaya insallah kan da alicaklar o zaman gorucez ne zamana belli olur bakalim. Cok heyecanliiii

Aramızda sadece 5 gün var :)))

Kızlar selam. İkili tarama yaptırma konusunda ne düşünüyorsunuz
Selam ben yaptıracağım ama doktor söyledi diye sırf çok güvenilir değil diyorlar olumsuz çıkarsa ne yaparım bilmiyorum. Hemen çöken bir ruh haline sahibim çünkü

Selam ben yaptıracağım ama doktor söyledi diye sırf çok güvenilir değil diyorlar olumsuz çıkarsa ne yaparım bilmiyorum. Hemen çöken bir ruh haline sahibim çünkü
Olumsuz çıkarsa üzer tabi ama olumlu çıkması da güvenilir değil ki. Her koşulda hata payı yüksek bir test

Kızlar selam. İkili tarama yaptırma konusunda ne düşünüyorsunuz
Ben ilkinde yaptırdım bu gebeliğimde de yaptıracağım. Ama şunu bilmek gerekiyor ki bu ikili tarama dediğimiz şey anne yaşı gibi etkenleri baz alıp çeşitli kromozom bozukluğu yönünden yüzde şu kadar risk var diyor. Mesela tam hatırlamıyorum ama on binde bilmem kaç olasılığı var istatistiklere göre diyor sonuçta. Zaten Dr yorumluyor. Yaşım 29 ama yani 20 de olsaydı risk her zaman vardır en garantisi fetal DNA ama Dr çok fazla risk gördüğü zaman fetal DNA yaptırmayı öneriyor.

Bugün iş yerime söyledim aşırı rahatladım İşler hallolur sen rahatına bak dediler İnanılmaz bir yük kalktı üstümden
Cok sevindim sizin adiniza ben hala soylemedim, 12.haftayi ve tum testlerin tamamlanmasini bekliyorum. Gobusum cikti gibi geliyor bana goren anlar normalde zayif oldugum icin o yuzden hep uzun seyler giymeye basladim. Bakalim az kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…