Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeği henüz göremediğim için günler geçmiyor arkadaşlar 5+1 deyim. Kesem falan her şey yolunda ama . Her aşama bu kadar beklemeli olmalınıydı

Ama kadın doğum doktoru bakıyo zaten, ikili test için ayrıca perinatologa gitmeye gerek yok diye biliyorum
Evet çoğu yerde bakıyor ama benim gibi 35 yaş üstü ya da farklı sorunlar olanları onlara da yönlendiriyorlar işin asıl uzmanı onlar ama kadın doğumcular bakıp şüphe duyarsa da gönderebiliyor

Arkadaşlar son adet tarihine göre ve ultrason boyutuna göre hesaplanan hafta arasında fark oluyor ya bazen, işte öyle olunca biz bebeğin haftasını ultrasona göre mi baz alıyoruz

Bugün nasıl geçti bilemedim. Sabah geç bir kahvaltı yaptım ofiste 10:30 gibi, sonra 3 erikle günü geçirdim. Öğle yemeği ve akşam yemeği yiyemedim bulantıdan. Benim gibi saçma sapan beslenen var mı? Eve gelince epey bi uyudum, az önce peynir zeytin üzüm ekmek yiyebildim. Üzülüyorum bebeğime yarayacak bir şey yiyeyim istiyorum ama tiksiniyorum her şeyden. Böyle değildim bir kaç gün öncesine kadar.

Ben de bugün halsizdim sabah saçma sapan ekmek arası koydum ufacık bir parça öğlen 2 kurabiye akşam 2 köfte bitmedi az önce de kalktım çorba yapıp içtim çok düzenli beslenemiyorum ama işte cevizdir meyvedir normalde her gün alıyordum peynir salata falan ama bugün çok uç oldu

Tavuk suyu çorba ya da yoğurtlu yulaflı kuru yemiş karışımı falan yiyorum ben tarçınla onlar mideye kötü gelmiyor ya da yeşillik kıtır ekmek beyaz peynir dereotu kuru üzüm ceviz falan ile bir salata da kahvaltıya iyi oluyor

Bir kaç gün öncesine kadar normaldim. Yarın akşam ben de çorba yapacağım. Eşim yine perşembe gününe kadar yurtdışında, hani düzenli bir akşam yemeğimiz olsa belki bu kadar olmazdım. Dolapta her şey var, Allah’a şükür ama midem kaldırmıyor. Ben her gün en azından yarım avakado ve çiğ badem yemeye çalışıyorum. Ceviz alerjim var, keşke tüketebilseydim, bebeğe en iyi gelen şeylerden biri ceviz.

Balık ye bence hem dışarıda git ye kokusu da olmaz rokalı bir salata ile falan biz haftada bir bunu yapıyoruz

Bugün çiğköfte ve çekirdek yedim evde taze fasulye vardı canım hiç istemedi dün pişirmiştim dün de zor yedim. Deli gibi ekşi yemek istedim oturdum 1 limonu komple yedim o kadar rahatladım ki yiyince. Susamış da susuzluğum gitmiş gibiydi Akşam Kefir içeyim dedim sürekli kabız oluyorum çünkü son yudumda neredeyse kusacaktım gözlerimden yaş geldi ama kusmadım.

O kabızlık bende de var. Normalde tuvalet düzeni olan biriydim, hamilelikle alt üst oldu. Sürekli şiş hissediyorum kendimi

Vardır elbet bir bildikleri o zaman senin dediğin gibi ama çok degişikmiş ordaki doktorlar sende olmasa ek ödeme verip öyle öğrenirsin canım yoksa 20 haftaya kadar beklemek zor vallahi Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…