Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar şu an 7+5 haftalık hamileyim. Cuma günü kahverengi lekenlenmem oldu doktora gittik akşam(Hamileliği öğrendiğim ilk zamanlar 2 kez kanamam oldu o yüzden hali hazırda Protestan kullanıyorum).? Bebeğin gelişiminin iyi olduğunu fakat kesenin bebeğe göre küçük olduğunu düşükle sonuçlanma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti doktor. İlerleyen haftalarda toparlayabilecegini de söyledi. 7+3 haftalık kese çapı 13mm maalesef
Benim durumumda olup sağlıkla bu süreci atlatan var mı
İnşallah kese yeterli boyuta ulaşır ve hamileliğiniz sağlıklı devam eder, bebeğin gelişimi iyiyse kesesinin de toparlanma ihtimali vardır Allahın izniyle 🌸

Ben fetal dna yaptıracağım ama üniveriste hastanesinden de 13. Haftada periadantolojiden 2 li test için randevu almıştık .
İmkanım varken iki testide yaptırayım mı , yoksa kafamı karıştırmayıp sadece fetal dna mi yaptırayım . Siz neler düşünüyorsunuz?
fetal dna genelde yeterli oluyormuş ama aklında kalmaması için ikisini de yaptırabilirsin

Gunaydin kizlar🌸💕 hepimizin guzel haberler alicagi cok guzel bir hafta olsun🌸🎉🤰🏻

Daha once defalarca yazdigim gibi ben artik sayfanin listesini olusturmuyorum. Dolayisiyla beni etiketleyen arkadaslari da magdur etmemek adina rica etsem sayfayi birisi alabilir mi😊

fetal dna genelde yeterli oluyormuş ama aklında kalmaması için ikisini de yaptırabilirsin
Ben direkt fetal dna yaptırıcam. 10+2 gibi kan vericem. Yani 1 hafta sonra. Özel bir yerde 500usd fiyat verdiler, hemşire eve gelip kan alıyor. Amerika’da çok detaylı bir test yapılıyormuş. Yaş 38 olunca, hatta 39’a ramak kaldı yani :)

Ben direkt fetal dna yaptırıcam. 10+2 gibi kan vericem. Yani 1 hafta sonra. Özel bir yerde 500usd fiyat verdiler, hemşire eve gelip kan alıyor. Amerika’da çok detaylı bir test yapılıyormuş. Yaş 38 olunca, hatta 39’a ramak kaldı yani :)
Ayyy hadi inşallah güzel çıkar sonucunuz 🙏🏼 ben de doktoruma mesaj attım bu test ile ilgili. 12.haftada kontrole gideceğim. Doktor da gelince belki yaparız, bebeğin durumuna göre bakarız falan dedi. Aslında 10.haftada kesin yaptırmak istiyorum ama başka yere de gitmek istemedim. Ama aklımda kaldı, yalan değil. İnsan kafa karışıklığı yaşıyor çokça 🥹 fiyatı da 10-15bin tl civarı bekliyordum ama 500 usd biraz fazla geldi 😅😅

Yerin ismini paylaşabilir misiniz, 37 bende 3 aya 38 ☺️

Ayyy hadi inşallah güzel çıkar sonucunuz 🙏🏼 ben de doktoruma mesaj attım bu test ile ilgili. 12.haftada kontrole gideceğim. Doktor da gelince belki yaparız, bebeğin durumuna göre bakarız falan dedi. Aslında 10.haftada kesin yaptırmak istiyorum ama başka yere de gitmek istemedim. Ama aklımda kaldı, yalan değil. İnsan kafa karışıklığı yaşıyor çokça 🥹 fiyatı da 10-15bin tl civarı bekliyordum ama 500 usd biraz fazla geldi 😅😅
İnşallah 🙏 Evet biraz yüksek ama dediğim gibi bu en detaylısı o sebeple…

Ben fetal dna yaptıracağım ama üniveriste hastanesinden de 13. Haftada periadantolojiden 2 li test için randevu almıştık .
İmkanım varken iki testide yaptırayım mı , yoksa kafamı karıştırmayıp sadece fetal dna mi yaptırayım . Siz neler düşünüyorsunuz?
Ben ikisini de yaptıracağım

X