Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Cok sevindim sizin adiniza :KK200: ben hala soylemedim, 12.haftayi ve tum testlerin tamamlanmasini bekliyorum. Gobusum cikti gibi geliyor bana goren anlar normalde zayif oldugum icin o yuzden hep uzun seyler giymeye basladim. Bakalim az kaldi
Ben 15. Haftayı ve her şeyin yolunda gitmesini bekleyeceğim. Aksi takdirde bizimkiler panik olacaklar eminim. Ben zaten tontiktim, bir de şimdi yiyemeyince zayıfladım🤣

Ben 15. Haftayı ve her şeyin yolunda gitmesini bekleyeceğim. Aksi takdirde bizimkiler panik olacaklar eminim. Ben zaten tontiktim, bir de şimdi yiyemeyince zayıfladım🤣
Evet benim sirketimde de ben bu bolgenin tek sorumlusuyum ve eminim sok ve panik olacaktir mudurum, ama yani kimse ya da hicbir sirket bizim hayatimizdan daha onemli degil. Kendime hep bunu hatirlatip stres olmamaya calisiyorum, rahat olmaya calisiyorum. Anlamazlar zaten soylemesek baya bi sure kis geliyor zaten kalin kalin giyinicez :KK71:

Arkadaşlar ben 6+1 dideral kullanan var mı psikatrim yarım kullan demişti ama şimdi bir korku sardı bana iyi geliyor ama hadi bebeğin kalbine zararı olursa diye

Ben yurt dışındayım takko doye bir mağaza 😊 3. Cocuk olmasına rağmen bebek heyecanı çok farklı. 9 ayı nasıl geçireceğim bilmiyorum. Birde ben henüz çocuklarıma söylemedim. Çocuğu olan arkadaşlar ne zaman söylemeyi düşünüyorsunuz 😊
Ben bebeğin hareketlerini ciddi şekilde hissedince söylerim heralde, 23-24. Haftalarda

Ben de 7+1 deyim bulantılarınız ne durumda benim çok fazla maalesef .. kusmuyorum ama sürekli bir mide bulantısı rahatsızlık hissi özellikle 2 gündür daha da arttı🥹
Çok aşırı bulantım yok ama tiksinti var daha çok bazı yemekleri istemesem de yemeye çalışıyorum son lokmalara doğru bulanıyor çok zorlamıyorum sonra 😅

Ben de 7+1 deyim bulantılarınız ne durumda benim çok fazla maalesef .. kusmuyorum ama sürekli bir mide bulantısı rahatsızlık hissi özellikle 2 gündür daha da arttı🥹
10+2 deyim ama benimde var maalesef kusmalarım. Özellikle kahvaltı yaparken son lokmada oluyor, kahvaltı olarak da sadece tost yiyebiliyorum ama o da çıkıyor maalesef

Evet benim sirketimde de ben bu bolgenin tek sorumlusuyum ve eminim sok ve panik olacaktir mudurum, ama yani kimse ya da hicbir sirket bizim hayatimizdan daha onemli degil. Kendime hep bunu hatirlatip stres olmamaya calisiyorum, rahat olmaya calisiyorum. Anlamazlar zaten soylemesek baya bi sure kis geliyor zaten kalin kalin giyinicez :KK71:
Ben de müdürüm, bugün eve 20.00 dr geldim Gebze’den Bursa’ya toplantıya gittik, elemanlarım arabamdaydı ben kullanayım dediler ama anlamasınlar diye gidiş dönüş ben kullandım yine arabayı. Uf bazen çok yorgun hissediyorum. Zaten bu uyku mahvetti beni…
hadi bakalım maks ne zamana kadar saklayabileceğiz ☺️

7+2 yim bu sabah kusarken bütün apartmanı inlettim halbuki 2 gün öncesine kadar sadece tiksinti ve biraz bulantı vardı. Kimse benim gibi iyiyim deyip kendine nazar değdirmesin

6+5 te duyduk bizde 💖 eve gelince kaç kez dinledik sayamadım ve çok duygulandım ağlayacaktım neredeyse eşimin de gözleri doldu 🥹
Ben keseyi gördüğümde geçen hafta hüngür hüngür ağladım dayanamadım valla 😅 mutluluktan ağlamayı 2.kez yaşattı ilki de çift çizgi görünceydi 😍

7+2 yim bu sabah kusarken bütün apartmanı inlettim halbuki 2 gün öncesine kadar sadece tiksinti ve biraz bulantı vardı. Kimse benim gibi iyiyim deyip kendine nazar değdirmesin
Ahhh daha yeni mi başlıyoruz diyorsunuz 😬 Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah kolaylıkla geçsin 😇🤲

Ben okulda öğretmenim bu sene adam akıllı temizlik personeli de yok tuvaletler çok fena kokuyor.. Bi de çocuklar sucuklu tost yiyorlar camı açmıyorlar teneffüste çok fena oluyorum 🤣

X