Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selamlar, ben gittim. Ailece kalp atışlarını duyduk. Oğlum (5yaş) fil gibi sesi var kardeşimin, dedi 😍 6+3 üz orada 6+4 görünüodu. Geçen hafta 1 hafta önden gidiodu bu hafta 1 gün önde. Hiçbir sıkıntı yok dedi doktorumuz, 1 Ya tekrar çağırdı.

Eklentiler

• IMG_20240822_154802.jpg
    IMG_20240822_154802.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar selamlar, ben gittim. Ailece kalp atışlarını duyduk. Oğlum (5yaş) fil gibi sesi var kardeşimin, dedi 😍 6+3 üz orada 6+4 görünüodu. Geçen hafta 1 hafta önden gidiodu bu hafta 1 gün önde. Hiçbir sıkıntı yok dedi doktorumuz, 1 Ya tekrar çağırdı.
Hayırlı olsunn 🧿🧿🧿 İnşallah pazartesi ben de duyarım 🙏🙏🙏🙏

Gözünüz aydın darısı bizlere inşallah 😊

Masallah🌸🌸🌸😍😍😍 darisi bize olsuun🧿🧿

Aa ben onu 17 senedir içiyorum, sabah uykudan önce gözünü açınca iç, sonra geri uyu. Ben annem, yıllardır böyle yaparız. Uyanınca da istediğini yiyip içersin.
Aa bak bunu hiç düşünmemiştim ben kahvaltıdan önce içiyorum hazırlayana kadar vakit geçiyor diye ama bu ara ac kalinca midem kötü oluyor galiba dediğin gibi yapayim bende bari ya çok sağol🌝

Maşallah 🧿🧿🧿🧿 fil sesi bayıldım ben buna 😅😅😅

Kızlar bir sorum var çok aciiilllll yardımmmm

Benim çok erken oldu ama 4 gündür kabızım çok ama çok kötüyüm bana acil destek ne iyi gelir neredeyse sinameki içecem yani o boyuttayım artık hiç çıkamıyorum wc ye 😔😔

Kese fasulye gibi olunca erkekdi sanırım sizinki tıpkı Bi fasulye gibi
Hayırlı olsun bu arada

Kızlar bir sorum var çok aciiilllll yardımmmm

Benim çok erken oldu ama 4 gündür kabızım çok ama çok kötüyüm bana acil destek ne iyi gelir neredeyse sinameki içecem yani o boyuttayım artık hiç çıkamıyorum wc ye 😔😔
Miden alırsa zeytinyağı tavsiye ederim.
Kuru kayısı erik tuketebilirsin.
Bol bol da su.

Kızlar merhaba regl 5 gün gecikti erken gebelik testi aldım anında çift çizgi çıktı kan verdim beta hcg 1000 çıkmış 8.5 aylık bebeğim var hala emziriyorum şok oldum ne hissedeceğimi bilmiyorum 😭

Kızlar regenesis max kullanan var mıı?
Ben 6 sene önce ilk gebeliğimde Antep’te doktorum vermişti aşırı memnun kalmıştım saçlarım gürleşmişti hiç dökülmüyordu onu içtiğim sürede çok dinçtim felan şimdi başka şehirdeyim doktor başka bir ilaç verdi de bende regenesis i mi yine alsam diye düşünüyordum

Ben 6 sene önce ilk gebeliğimde Antep’te doktorum vermişti aşırı memnun kalmıştım saçlarım gürleşmişti hiç dökülmüyordu onu içtiğim sürede çok dinçtim felan şimdi başka şehirdeyim doktor başka bir ilaç verdi de bende regenesis i mi yine alsam diye düşünüyordum
Bana da doktorum önerdi ama biraz araştırmak istedim demirim de düşük çıkmış biraz halsizliğim de var. Kullanmaya başlasam iyi olucak sanırım teşekkürler 💐

Ben kullanıyorum gebelik öncesinden beri
Bi de ocean o mom önerdi biri ikisi arasında kaldım biraz da

Kızlar merhaba regl 5 gün gecikti erken gebelik testi aldım anında çift çizgi çıktı kan verdim beta hcg 1000 çıkmış 8.5 aylık bebeğim var hala emziriyorum şok oldum ne hissedeceğimi bilmiyorum 😭
Canım hayırlı olsun; hiç üzülme beraber oynaya oynaya çok güzel büyürler inşallah🧿

Kese fasulye gibi olunca erkekdi sanırım sizinki tıpkı Bi fasulye gibi
Hayırlı olsun bu arada
Aaa hiç duymamıştım bunu. Çin ve Rus takvimine baktım her yerde erkek yazıyor. Sağlıkla gelsin inşallah. Sizler de en kısa zamanda minik atışları duyarsınız umarım 🥰😍

X