Anne Grupları 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaslarım hepımıze hayırlı olsun saglıkla alalım kucagımıza ınsallah🥰🥹son adet tarıhım 10 hazırandı,bugun dayanamadım test yaptım belırtıler olunca pozıtıf cıkınca kan verdım 20 cıktı🥹🤭🌸rahım kalınlıgına ıyı dedı dr 11-12 mm miş.vitamın verdı bıde ıkı tane bırı folbıol bırı decavit protanal.aklıma takılan tek bısey var gun ıcınde bazen akıntı ıcınde kahverengı akıntı goruyorum,dr yerlesmede normal dedı ama ne bılıyım ıste ınsan evham yapıyor(yaş 34 birbucuk yıl deneme sonucunda olusan doğal bı hamılelık)basınıza geldımı boyle yerlesme zamanı akıntının ıcınde kahvelıkler?

Eklentiler

• 7D7F9811-60BA-4D0A-999E-6988F1C8831B.jpeg
    7D7F9811-60BA-4D0A-999E-6988F1C8831B.jpeg
    67,4 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Kahverengi akıntı ve gaz sancısı vardı betam 1570 di bir gün sonra 1600 oldu zaten yükselişte iyi değildi sonra zaten alttan muayenede tüpte gördü doktor. Muhakkak kontrol ettir tüpünü gebe kalmadan önce. Milyonda 1 rastlanan şey benim başıma geldi umarım kimse yaşamaz herkes sağlıkla bebeğini Kucağına alsın iyi dilekleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻
Cok gecmıs olsun🙏cok uzuldum daha once bır kez bende gecırmıstım cunku.cok zor ıyı bılırım ama benım baya baya koyu kahve ve sureklı lekelenmem vardı vede gec dollenmeydı.kahverengı akıntı dedıgınız nasıl mesela yogunmu?benımde bazeeen akıntının ıcınde cok cok az kahve akıntı varda ondan merak ettım.buhun ogrendım bende tekrardan hamıle oldugumu.

Kahverengi akıntı ve gaz sancısı vardı betam 1570 di bir gün sonra 1600 oldu zaten yükselişte iyi değildi sonra zaten alttan muayenede tüpte gördü doktor. Muhakkak kontrol ettir tüpünü gebe kalmadan önce. Milyonda 1 rastlanan şey benim başıma geldi umarım kimse yaşamaz herkes sağlıkla bebeğini Kucağına alsın iyi dilekleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻
Çok geçmiş olsun 🙏

merhaba güzel anneler ve anne adayları 😍 benim de sat 6 haziran. kısmetse mart ayı annesi olacağım, 3. gebeliğim şaşkınım. mutluyumm çünkü diğer 2 gebeliğimden olan kızçelerim tüp bebek yolu ile oldular bu sefer de doğal yolla hamile kaldım🤲🏼 inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız aminnn

Kızlar benim son adet tarihim 26 mayıs BHCG değerim ilk başta güzel artıyordu ben de düzenli baktırmadım ama son değerim (2temmuz1392) iki günde bir ikiye katlaması gerekirken hatta %66 bile kabul edilebilir dedi doktor ama benimki %50 civarlarında artmış doktor takip edelim dedi progestan verdi düşük tehlikesinde kullanılıyormuş sanırım çok korkuyorum yarın tekrar BHCG baktıracağım aynı durumu yaşayanlar var mı

Gebelilte multivitamin mi, folik asit mi kullanıyorsunuz? Bugün devlet hastanesinde ilk kontrolümde doktor folik yazdı. Multivitamini bırak dedi 🤷‍♀️ multivitamin içinde folik de var oysaki, gebelik öncesi özelde dr önerisiyle almıştım.
Doktor bana elenetal 2 kullanmamı söyledi hamilelere özel bir takviye. Ben de b12 ve D vitamini düşük çıktı ayrıca demir depom azmış o yüzden bunu önerdi. Vitamin testlerini yaptırdınız mı? Doktorunuz ona göre bir takviye verebilir.

merhaba güzel anneler ve anne adayları 😍 benim de sat 6 haziran. kısmetse mart ayı annesi olacağım, 3. gebeliğim şaşkınım. mutluyumm çünkü diğer 2 gebeliğimden olan kızçelerim tüp bebek yolu ile oldular bu sefer de doğal yolla hamile kaldım🤲🏼 inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız aminnn
Benimde sat 6 Haziran ve benimde 2 kızım var 3.gebeligim yaş 37🤫

Kızlar mart ayı anneler grubu hıc aktıf degıl.bırbırımızle yasadıklarımızı tecrubelerımızı paylassak ıyı olabılır.mesela belırtılerınız neler😊kendınızı nasıl hıssedıyorsunuz,yada tanısma vs.

X