Anne Grupları 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam tekrar arkadaşlar
Benim bu bir iki gündür tansiyonum düşüyor Dengeli de besleniyorum Evdeyim zaten dinlenmeye de çalışıyorum ama sürekli bir düşük tansiyon hissi gözüm kararım dolaşıyor gibiyim 5+2 deyim bu arada normal midir?

Herkese merhabalar. Sat 31 mayıstı, değerlerim de geçen hafta çarşamba perşembe cumartesi ve pazartesi olmak üzere 71-89-128-290 şeklinde ilerliyor. En son dün baktırdım. Ama bugün ciddi şekilde mide bulantısı bacak ağrısı falan yaşıyorum, yattığım yerden kalkamıyorum desem yeri. Muayene oldum bugün. Bebeğin yerleşmesini bekliycez dedi doktorum. Var mı benim gibi olan normal mi bu kadar ağrı bulantı??

Merhabalar,
Siteye daha çok yeni üye oldum. Son adet tarihim 28 Mayıstan 30 gün sonra 272 betaHcg ile hamileliğimi öğrendim. Tek belirtim kalp çarpıntısıydı. Onun dışında adet olacakmışım gibi ağrılarım ve göğüs hassasiyetim de oldu. Çarpıntım çok olduğu için evde gebelik testi yaptım eğer pozitif çıkmasaydı tsh değerlerime baktıracaktım. Evde yaptığım erken gebelik testi ile çift çizgiyi görünce de beta baktırdım. Şimdi Hamilelik+ uygulamasını indirdim ona göre 4+6 dayım :) 3 gün önce bir beta daha verdim sağlık ocağında ama sistemde sorun var sanırım hala sonucum çıkmadı. Umarım sağlıklı bir şekilde hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi.
Merhabalar tekrar,
Bugün yeniden bir Beta baktırdım 4600 çıktı ilki 270 yedi gün arayla yaptırdım. Bu artış normal mi sizce🙄 uygulamada bugün tam beş haftalık gözüküyor. Değer normal aslında ama artış fazla sanki yorum yapabilecek olan var mıdır 🥰

L lulukimki
Ortalama 2 kat artış oluyor bence biraz aşağı biraz yukarısı normal (bana bir kere baktılar 2.3 katı idi) ona göre hesaplayalım:
2.gün 620 olsa
4.gün 1428 olsa
6.gün 2284 olsa
7.gün 3800 dan fazla olmalı🤩
Bence iyi duruyor, maşallah sağlıkla buluşun
8gün ise daha yüksektir doğal olarak
Belli bi değerden sonra 2 katı özelliğini bırakıyormuş, azalıyormuş 🤷‍♀️ artış hızı olarak

L lulukimki
Ortalama 2 kat artış oluyor bence biraz aşağı biraz yukarısı normal (bana bir kere baktılar 2.3 katı idi) ona göre hesaplayalım:
2.gün 620 olsa
4.gün 1428 olsa
6.gün 2284 olsa
7.gün 3800 dan fazla olmalı🤩
Bence iyi duruyor, maşallah sağlıkla buluşun
8gün ise daha yüksektir doğal olarak
Belli bi değerden sonra 2 katı özelliğini bırakıyormuş, azalıyormuş 🤷‍♀️ artış hızı olarak
Çok teşekkür ederim çok rahatladım umarım güzel haberler almaya devam ederiz 🥰

Ben de belirti hiç yok, galiba göğüslerim büyüdü tek belirti, sığmıyor çünkü 🙈
Ben ilk gebeliğimde bu kadar olmamıştım şu an bildiğiniz hastayım ateş vücut kırgınlığı hepsi var😕 boşver belirti mi bu benimki bilmiyorum ama öylesi daha rahat😄

Merhaba sat 29 Mayıs benim de 🤗
Keseyi gördük bu cuma . Haftaya keseye bakarız yine dedi doktorum. Sonraki hafta da inş kalp atışı duyarız .
Belirti bende de sıfır gibi . Bir tek biraz kabızlık sorumum var o da kullandığım ilaçlardan mı Yoksa denk mi geldi bilmiyorum
Kaç haftalikken gördünüz son adet gününuz ne zamandı acaba

Benimde son adet günüm 25 Mayıs iki gun geçti adetim Perşembe günü beta testi verdim 100cikti 3gun sonra yine verdim 762 çıktı acaba kaç haftalık bide güzel ilerlemismidir keseyi ne zaman gorurlerki randevu aldım iki hafta sonraya

Benimde son adet günüm 25 Mayıs iki gun geçti adetim Perşembe günü beta testi verdim 100cikti 3gun sonra yine verdim 762 çıktı acaba kaç haftalık bide güzel ilerlemismidir keseyi ne zaman gorurlerki randevu aldım iki hafta sonraya
Hayırlı olsun. Son adet tarihinizin ilk gününü baz alarak kaç haftalık olduğunu hesaplayabilirsiniz. Bugün 5+3 sünüz. Beta hcg artışınız da gayet güzel. İki hafta sonra kese de görünür, hatta kalp atışı da duyulur diye tahmin ediyorum.

Hayırlı olsun. Son adet tarihinizin ilk gününü baz alarak kaç haftalık olduğunu hesaplayabilirsiniz. Bugün 5+3 sünüz. Beta hcg artışınız da gayet güzel. İki hafta sonra kese de görünür, hatta kalp atışı da duyulur diye tahmin ediyor

Son adetimin ilk günü 29 mayıstı canım. Benim tüp bebekti. Transfer tarihim 14tü
Keseyi transferden sonra 14.gün gördük. Doktor kese görmek için beta sayısının yanlış olmasın 1000 yada 1500 ü geçmesi gerek gibi bir şey söylemişti.
Anladım 🥰

Merhabalar bende sat 1 Haziran
30 Haziran Pazar günü çift çizgiyle öğrendim 1 temmuz günü reglim 3 gün geçerken 2262 çıktı beta
Doktor keseyi göremedim dedi çok ilgilenmedi haftaya gel dedi
Sizce degerim nasil sat a göre

Merhabalar bende sat 1 Haziran
30 Haziran Pazar günü çift çizgiyle öğrendim 1 temmuz günü reglim 3 gün geçerken 2262 çıktı beta
Doktor keseyi göremedim dedi çok ilgilenmedi haftaya gel dedi
Sizce degerim nasil sat a göre
Maaşallah. 3 gün gecikmeye göre kan değeriniz çok güzel. Bugün tekrar kan verip yükselişe baksanız daha iyi olurdu sanki. Haftaya görür inşallah keseyi 🙏

5+1 bugün kontrole gittim kese görülmedi rahim duvarı kalınlaşmış gayet iyi dedi doktor bugün tekrar beta ver yarın kontrol ederiz bir daha dedi

Merhaba, benm adetim henüz gecikmedi ama belirtilerden dolayı test yaptım pazartesi silik çizgi çıkmıştı bugün net bir şekilde pozitifi gördüm. Kan pıhtılaşmam olduğunu için olabildiğince erken öğrenmem gerekiyordu. sağlık ocağında kan testi verdim yarın öğleden sonra çıkarmış sonucu. Coraspin kullanmaya başladım cuma gününe randevum var iğneye de o gün başlarım inşallah :) .

Benm sat: 9 Haziran
Bat: 4 temmuz döngüm 25 26 gün yani

X