Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam. Bebek arabası için çok araştırma yaptık.Biz bakarken yeni doğum yapmış bir anne (bebeği 3 aylıktı) travel sistem bebek arabası ile gelmiş kabin boy bebek arabası bakıyordu.
Kendisine sordum, travel sistemin kullanışlı olmadığını, bebeği büyüdüğü için pusete sığmadığını ve ağır olduğu için kabin boy baktığını söyledi. Gerçekten de bebişin ayakları pusetten dışarı çıkıyordu. Bizde böyle görünce kabin boya karar verdik.
Bagi easyfold 3 aldık. Bir avantajı da istersek pusetli kullanabiliyoruz.Hafif kullanışlı bir model. Kabin boy. Bebek arabası arayanlara fikir olsun.

Ahahah ya ne güzel hatıra ilerde eskilerin sünnet fotoları gibi bu daha masum

Üstten bakabildiğim için bir eksiklik hissetmedim olsa sa fena olmaz ama kesinlikle olmalıda değil
Ben bugun baktı. E bebekte cift yön sadece kraft napoli modelinde varmış başka hiç bir modelde üretilmiyormuş zamanınız varsa e bebekten bakabilirsiniz int özellikleridw iyi güneş ışınlarına karsı falan fikir olsun kızlar sizlerede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…