Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben sabah 10 da yaptirdim soyleyin erken gelsinler ozel durumum var saat 15.00 ne demelisin

+ fetal dna pahali bir islem o nedenle en azindan benim iletisime gectigim kisiler bana uyum sagladi ve benim istedigim gun-saatte olmustu o nedenle erkene cekmeyi iletirseniz ilgileneceklerdir

Kabin ve travel i şu şekilde tercih edicrksin canım anlatınca arada kalmayacaksın
travel sistem bebek arabaları genellikle ağır kaba ve üç parça halindedir takıp çıkararak kullanırsın gücüm kuvvetim yerinde rahat kaldırır indiririm yer sıkıntımı yok yolculuk nadir yaparız uçağa binmiyoruz çok pratiklik aramıyorum bebek için rahat ve konforlu olması yeterli diyorsan tamda sana göre
Kabin boylar daha ince yapılı tek parça halinde nadiren pusetli çoğunlukla tek parça yenidoğankende bir yaşındaykende aynı oturma kısmını kullanacak bebek daha pratik katlanıp açılan uçaklara alınan arabada yer kaplamayan sürekli yolculuk yapanlar için özellikle koy çıkar koy çıkar daha kolay olan daha küçük kenar korumaları biraz daha açık bir bebek arabası sağlamlık açısından iki üç bebeden sonra şüpheye düşülebilecek tarz da ama tek kullanım için ideal olan bir araba

Ben hıcbırınde karar kılamadım halahıcbı fıkrımde yok,en son almaya karar verdım bebek arabasını
gidip denedin mi hiç? Netten bakınca insanın beyni çorba oluyor. Adam baya aydınlattı beni sağolsun. Bir de dedi ki arabayı çocuğa değil kendine alıyorsun. Kendine eziyet etmeyecek model almalısın hafif kullanışlı yoksa cocuk kucakta da gider fgs

Pregolara da bakın derim ben, orda kabin travel aynı arabada birleşen modeller var. Hantal değil açıp kapamasıda kolaydı. Tak çıkar sök olayıda yok pek kullanımı kolaydı

Yok denemedım bebısm bi ara ankaraya falan gıdınce bakıcam,burda e bebek cıvılden baska secenek yok.benımde kafa corba oldu sonra pes ettımen son onu alıcam artık

Dozu ne kadar? Ben 81 mg kullaniyodum. Kan alan kisi sordu kani etkileyen ilac kullaniyo musun diye. Dusuk doz kullaniyodum ama biraktim iki gun onceden dedim. O kadar azi kullansan da bisey olmaz ayrica en kotu 24 saat once kullandiysan etkisi kalmiyor dedi. Dusuk dozsa sorun olmayabilir.

Ama evet para odiceksiniz bence de erken gelmelerini isteyim hem de 19-20 saat gecmis olur ustunden.

0.4 lük oksapar kullanıyorum

Ben sabah 10 da yaptirdim soyleyin erken gelsinler ozel durumum var saat 15.00 ne demelisin
Şöyle diyelim ki perşembe günü 13.00 da iğnemi yaptım. Cuma günü 13.00 da yapma bizi bekle üzerinden 2 saat daha geçsin toplamda 26 saat geçmiş olur sulanma etkisi azalır 15.00 da kan alırız dediler. Kan alındıktan sonra yine iğneni yaparsın dediler. Benim aklıma şu takıldı o aradaki 2 saat uzun bir süre mi iğne saatim gecikmiş olacak olumsuz bir durum olur mu diye tedirgin oldum. 0.4 lük oksapar kullanıyorum bu arada

Merhaba kızlar öğretmenlikte 24. Haftada möbetten muaf olmak için doktor raporu mu gerekiyor bilen var mu acaba

Kızlar detaylı ultrasonda geliyorum her şey çok iyi çok şükür güzel haberler aldık sağlık ocağından hemşire aradı tetanoz aşısı için ben doktoruma grip aşısını da sormuştum. Hemşire yarın grip aşısını yapalım on gün sonra da tetanoz aşısı yaparız dedi. Bir de doktorum aspirin başladı bana yüzlük günde bir tane. 35 yaşındayım o nedenle. Şimdilik haberler böyle benden

Merhaba kızlar öğretmenlikte 24. Haftada möbetten muaf olmak için doktor raporu mu gerekiyor bilen var mu acaba
Bunun 24. Hafta gibi geç bir süre olması çok sinir bozucu. Doğum sonrası 2 yıl nöbet tutulmaması yerine hamileliğin başından beri tutulmaması daha yerinde bir karar olurdu. Bu konuda bilgim yok bilenler aydınlatsın

Fetal dna'da kan sulandırıcı testi yanıltabilir tekrar kan isteyebilirler bende pıhtılaşma varmı yokmu bilmiyorum tedavi ile gebelik oldu 2 gün önceden keseceksin demişti doktorum

Fetal dna'da kan sulandırıcı testi yanıltabilir tekrar kan isteyebilirler bende pıhtılaşma varmı yokmu bilmiyorum tedavi ile gebelik oldu 2 gün önceden keseceksin demişti doktorum
Tüp bebek ilaçları hormonları fazla yükselttiği için önlem amaçlı kullandırıyorlar. Ama benimki önlem amaçlı değil faktör 2 ve faktör 5 heterozigot geldiği için kullanıyorum. O yüzden emin olamadım

Ben baktirmadim bilmiyorum yani varmı yokmu şuan kanamadan dolayı da tamamen kestik doktorunuza danışın bide isterseniz

kizlar dun detayli ultrasonum vardi, cok sukur her sey yolundaymis. Bir hafta onden gidiyormus bebisimiz, ultrasoncumuz da doktorumuz da uzun olacak babasi gibi dedi. Biraz iri bir bebekmis, 20+2 deyiz 410 gram olctuler. Normal mi bu agirlik emin olamadim. Bir ay sonra seker yuklemesi olacak, bir de demire baslayabilirsin artik dedi doktorum biraz arastiracagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…