Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ay çektirmem mümkün değil canım ön dişim ya tam güzel görünen yer çok sinir bozucu arka taraf olsa neyse. yani şuanda aşırı belirgin değil ben dikkatli bakımca anlıyorum ve dilimle değince belli oluyo ama daha çok kırılırsa öyle durmam mümkün değil ay çok sinirim bozuldu. bu benim 3. hamileliğim 1 kayıbı da sayarsak 4 ve ilk kez oluyor böyle bişey. hep övünürdüm dişlerimle

4,560 gr doğmuştu zaten. Sadece anne sütüyle almıştı o kiloyu. Doktor anneme ne kaliteli sütün var demişti inşallah anneme benzerim bende
masallah canim ama o kadar kücük bi bebegin o kiloda olmasi saglikli mi acaba. nasil tombikti kim bilir simdi nasil peki kilosu kardesinin?

Dolgu yapabilirler o kırık olan uç kısma bi muayene ettir dişçiye istersen özel diş kliniklerinde genellikle ücretsiz muayene yapıyolar

masallah canim ama o kadar kücük bi bebegin o kiloda olmasi saglikli mi acaba. nasil tombikti kim bilir simdi nasil peki kilosu kardesinin?
Mama kullansa obez bebekler sınıfında olacaktı ama anne sütüyle olduğu için sağlıklı olduğunu söylemişlerdi. Ama çok tatlıydı kolları bacakları kat kat bir de o kiloyla 10 aylık yürüdü
Şimdi 22 yaşında erkek kilosu boyu posu manken gibi oldu

Sağolun kızlar Anadolu yakasında bilindik bir yer var mı diye de bir sorayım dedim rastgele deneyeyim artık
anadolu yakasını hiç bilmiyorum canım dene birini :)
ya ben bi kere kovada onu yaşamıştım ahha
ay geçmiş olsun canımm

ay benim kardeşimle yaşıt sayılır

Bende sabahtan beri bebek arabası bakıyorum beynim yandı artık cidden bunun güneşliğini kapatınca bebeği göremiyorsun yazanlar var o yüzden bilemedim. Kabin mi travel mı alıcam onu da bilmiyorum gerçi henüz tecrübeli anneler yazsa ya ne aldığını

Bizimde aramızda 1 yaş vardı yanlış hatırlamıyorsam. Demek ki sende benim gibi geç abla olanlardansın
evet ben de 10 yaşında abla oldum :)
ya bu ters de dönebiliyor. Üstünde fermuarı var ama nasıl görememişler anlamadım fsdfds

Ben lcw den aldım çok rahat kaliteli

Yaaa çok sevindim canım benim hep güzel haberler alalım inşallah minnoş bir kız geliyor desene ❤ ben de 20. Hafta dolunca ayrıntılıya randevu alıp geleceğim birkaç güne randevu alırım

Kızlar fetal dna yaptırmayı düşünüyorum. Aradığım firma 1 gün önceden kan sulandırıcı kullanma dedi. Bende bu riski göze alamam pıhtılaşma bozukluğum var dedim. Normalde öğlen 13.00 da yapıyorum 2 saat geç yap 15.00 da kan alalım sonra kan sulandırıcıyı yap o zaman dediler. Bu aradaki 2 saatlik zaman dilimi de içime sinmedi çünkü hep aynı saatte yapıyorum. Kan sulandırıcı kullananlar nasıl bir yol izlediniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…