Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İyileşme dönemiyse iyi o zaman bulaşıcılığı kalmamıştır. Yine de dikkatli ol canım ben hareketi tam göbek deliğimin dört beş parmak altında hissediyorum. Tam karnımın şişliğinin ortalarında ama aşağıda da arada seğirme gibi atmalar oluyor benim de gece özellikle yatınca

Kaç haftalık oldun kuzummm maşallah daha ne tekmeler hissedicez inşallah
Bugün tam 18+0 olduukk ay çok güzldi yaa iyi olduğunu bilmek müthiiiş
Aslında 2. günü bugün iyileşme dönemine giremedi

sabahları daha altta hissediyorum ama az önce dediğin yer de elimde hissettim

Aynen öyle ben de iki gün kadar önce ilk kez tekme hissettim ya dünyanın en güzel şeyiymiş bu arada canım mandalinanın suyunu sık sabah içine bir tatlı kaşığı pekmez koyup iç. Bana o çok iyi gelmişti. Pandemide de yapıyordum. C vitamini ve demir birlikte faydalı oluyor ya. Enerjini artırır gün içinde.

ay iki gündür mandalina suyu sıktım ama pekmez hiç aklıma gelmedii

Günaydın selam kızlar baya geride kalmışım mesajları okuyamadım hafta sonundan beri bulantı kusma düşük tansiyon yaşıyorum elimi ayağımı kaldıramadım resmen hala yemek yapamıyorum kavrulmuş soğan salça yumurta et kokusuna hala tahammülüm yok 18. Haftadayız aynı şeyleri yaşayan var mı hala bir ben mi kaldım Tek artı yani 4 ay da bulantılar sayesinde sadece 1.8 kg almışım tek tesellim her hafta sonum yatmakla geçiyor çok bunaldım

Onun dışında dün doktora gittik ve bebeğimin beynindeki kistler hala gitmemiş çok moralim bozuldu 27-28. Haftaya kadar gidip kaybolabilir dedi doktor fetal yaptırdın bir şey olsa orda çıkardı dedi ama yine de hiç rahat değilim normal gebelikler de %2 oranında rastlanan durummuş hayattaki şansım kendime dert edecek bir şey daha fetal den bile şüphelendim öyle güzel kuruyorum ki Ona güvenip başka da hiçbir test yaptırmadım 3 hafta sonra detaylıya gireceğiz bakalım doktorumuz ne diyecek.. Umarım geçer canımı çok sıkıyor bu durum dualarınızı bekliyorum hamiş anneler Sizler nasılsınız umarım herkes iyidir, sağlıklı gebelikler diliyorum…

Canım benim inşallah detaylıda cok guzel haberler alırsınkafanı takmamaya çalıs dua et bol bolet falan benımde hala cok mıdemı bulandırıyor,ama daha ıyıyım eskıye göre tansıyonun düşüyorsa biraz tuzlu yemeye calıs,düzene girer inşallah yakında,yatıyorsun dıye üzülme benımde sosyal hayatım kalmadı bende hep uzanmak ve netflıx ızlemekle gecırıyorum,bu bır surec bır yıl sonra enerjın yerıne gelecek merak etme,yatmanın tadını cıkarmaya bak

Cnm eger beyninde kistle dogarsa ve tehlike yaratmicak bir kist ise korkma. Benim doguştan beynimde kist var anne karninda oluşmuş. Bende tesadufen yillar once emar cekilmistim o vesileyle ogrendim. Bana hic bir zarari yok. Yani insallah 27.haftaya kdr gecer. O sekilde geçen kistleri cok duydum. Lutfen korkma

Canım çok geçmiş olsun umarım bulantıların geçer. Maden suyu tansiyonu yükseltiyor bir şişe iç bence her gün belki bulantına da faydası olur leblebi falan ye. Bebeğin için de endişelenme bence detaylıda herşey çıkar merak etme. Doktorlar hep en kötüsünü söylemek zorunda sen iyi düşün. Ayrıca ablamın beyninde de aynı şekilde kitleler vardı. Onun doktoru da çok ünlü bir profesör demişti ki o dönem bazı insanlar beyninde doğuştan böyle doğar bazılarının sonradan gelişir çoğu da zararsızdır demişti. Yüreğini ferah tut bol dua et benim de dualarım seninle sağlıkla kucaklayacağız bebeklerimizi inşallah

Günaydıın canımm sıkma canınıı, inşallah kaybolacaktır kusma bulantı içinde en yoğun yaşayan arkadaşım 5. ayında kurtuldu. Sen de azcık sık dişini bitecek inşallahh

Bende sata göre 16 USG ye göre 17. Haftadayım ama bir kaç gündür minik minik hissediyorum

doktor güncellemedi mi senin satı? benim satı 5 gün erkene çekti. Önden gidince şeker falan diyorlar ama bu kadar az olunca korkmamıza gerek yoktur umarııım
Güncelledi mi bilmiyorum ama hep USG ye göre ilerliyoruz. İki hafta olursa gebelik şekeri için riskliymiş ama bir hafta normal bence. Doktor da normal dedi

İyi enerjiler gönder canım 27 28 e kadar demişler zaten Biraz süreç olabilirmiş baksana Ki olumsuz bir şey yok Dediğin gibi fetal DNA testinde sorun çıkmamış zaten Ondan ötesi yok şu anda Bebişinle ilgili güzel duygulara yoğunlaş Müzik dinlet ona

doktor güncellemedi mi senin satı? benim satı 5 gün erkene çekti. Önden gidince şeker falan diyorlar ama bu kadar az olunca korkmamıza gerek yoktur umarııım
Aa sat ı değiştiriyorlar mı öyle ? Ben ilerleyen zamanlarda tarihler dengelenecek sat a uyumlanacak diye düşünmüştüm İstikrarlı önde olunca mı değiştiriyorlar

Güncelledi mi bilmiyorum ama hep USG ye göre ilerliyoruz. İki hafta olursa gebelik şekeri için riskliymiş ama bir hafta normal bence. Doktor da normal dedi
kendi doktorumda ultrasondan sonra düzenlenmiş satı baz alalım dedii
Aa sat ı değiştiriyorlar mı öyle ? Ben ilerleyen zamanlarda tarihler dengelenecek sat a uyumlanacak diye düşünmüştüm İstikrarlı önde olunca mı değiştiriyorlar
Evett canım ikili testte perinatolog düzenledii 16 hazirandı normal de 11 hazirana çekti. Ama ilk 3 ay düzenlenebiliyormuş

Benim doktorum da bir hafta sorun olmaz demişti eğer onu aşarsa düzenlenir demişti galiba iki hafta ve üzeri olursa sat ı değiştiriyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…