Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya biz de öyle, gittiğimiz yerler hep civarda olan yerler. Öyle şuraya buraya gidelim yapmıyoruz çünkü her yer aşırı kalabalık.

Arabamız yok o yüzden hiç düşünmedim ama arkadaşımın önerdiğini atabilirim 40 bine almış 30 bine düşmüş çok iyi ciddne ksjfsjdf
Benim ikinci trimester gerçekten prenses gibi geçiyor. Aman kendi kendime nazar değmesin
yaa ben de öyleyim maşallah bize, sadece merdiven çıkarken çok yoruluyorum

Maşallah bize aşkımmm valla ben dün yarım saat 40 dk yürüyüş yaptım eve geldim kalkamadım yerimdem

Günaydın kızlar
Harika bir gün diliyorum hepimize. Geçmiş mesajları okudum ama doğru düzgün cevap yazamadım canım E elektroforez çok geçmiş olsun. Senin kedin olduğu için şanslıymışsın. Bu arada bizim isim netleşti Uzay olacak oğlumuzun adı müsait olduğun bir zamanda isim ekler misin çok teşekkür ederim şimdiden

Canım çok geçmiş olsun. Ben 2 hafta kadar önce böyle bir grip soğuk algınlığı gibi bir şey yaşadım hala etkisi devam ediyor ne olur çok dikkat et kendine
İki gündür bebişi mi hissediyorum acaba hisseden arkadaşlar buradaysanız ses verin içimden bi şey kayıyormuş gibi bi his oluyor göbeğimde bir de bazen hafif acıyor özellikle sağ tarafım
Acı kısmı değil ama diğer kısımlar aynen bebek hareketleri canım çok doğru miniğin o içinde kayan şey
Maşallah bize aşkımmm valla ben dün yarım saat 40 dk yürüyüş yaptım eve geldim kalkamadım yerimdem
Ben de iki üç gündür bir bir buçuk saat yürüyorum çok iyi geliyor ya. O fazla ödemlerimi attım sanırım bir kilo eksik gözüküyorum tartıda biraz hamuru kestim sağlıklı besleniyorum. Şimdiden hafifledim

Gerçekten bende öyle. Tatlıyı hamurişini kestim yarım saat 40 dk yürüyorum. Eve gelince hamlıyorum ama tartıda da eksiliyor gibiyim bana da iyi geliyor

Bu arada kızlar bebek arabası konusunda çok konuşulmuş. Ben almıştım ama iade ettim dün çünkü kuzenimin bir arkadaşı oğlu artık büyüdüğü için Bebek arabasını vermek istedi. Ben de kabul ettim Chicco nun love Trio diye bir modeli. Benim aldığıma göre biraz daha hantal ama kullanırız diye düşünüyorum Bebek arabasına aldığım parayla başka bir şey alırım diye düşündüm.
Sağ olsun mama sandalyesini kullanmadığı zıbınlarını elektrikli süt sağma pompasına hiç kullanmadığı göğüs pedlerini falan öylece toplayıp bana getirdi.
Bizim şimdiden birçok şeyimiz hazır olmuş oldu yani

Gerçekten bende öyle. Tatlıyı hamurişini kestim yarım saat 40 dk yürüyorum. Eve gelince hamlıyorum ama tartıda da eksiliyor gibiyim bana da iyi geliyor
Tartı da hemen gözükmese de insan vücudunda bir hafiflik hissediyor gerçekten çok iyi geliyor havalar da hazır Çok soğumamışken yürümek en güzeli bence de. Hamile kalmadan önce ben 3-4 saate yakın yürürdüm 10 kilometre yürüdüğüm olurdu hatta onun için ben çok hamlık yaşamıyorum açıkçası. Ama tabii hızlı yürüyemiyorum çünkü aşırı çarpıntım oluyor.

ya ben de işten eve yarım saat falan yürüyorum. Sadece yokuş merdiven çok zorluyorrr
sağol canımm ya dikkat ediyorum. Şimdilik bişey yok ama o hastalığı atlatma döneminde geçiyor zaten ofiste de biri hasta ayda 3. hastalığı falan kjdk

senin minik tam nereye tekme atıyor benim ki bu ara sanki daha aşağı doğru atıyor

Kızlar yavaş yavaşta olsa hareket kan akışını hızlandırır. Ödemi azaltır. Ben yeni başladım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…