Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağolasın canım deniyim. Su çok içiyorum normalde de bugün tatil dönüşü olduğu için biraz aksattım sanırım
Canım en korktuğum şeylerden biri baş ağrısı. İlk hamileliğimde migren hediye kaldı bana aylarca her gün migren atağı geçirdim hormonlar arttıkça tetikliyor sanırım. Bu hamilelikte nasıl olacak bilemiyorum ama bol bol bol su iç. Başına soğuk uygulama yapabilirsin. Boynuna filan da. Ayaklarını soğuk suyla yıka. Bunlar alternatif tıp tavsiyelerim. Karanlık oda, sessiz ortam, dinlenmek şart. Ama bol su çok önemli

O geçti bu sefer mide bulantısı geldi. Uyuyamıyorum ve sabah işe gidicem kusmaktan da çok korkaarımm

O geçti bu sefer mide bulantısı geldi. Uyuyamıyorum ve sabah işe gidicem kusmaktan da çok korkaarımm
Canım ilk gebelik mi? Ah bulantı olayını tecrübe etmedim o yüzden bilemiyorum ne önerebilirim. Benim ilk gebeliğimde hiç bulantım olmadı migrenle boğuştum ben. Belki baş ağrın midene vurmuş olabilir mi acaba? Öğürüyor gibi yapsan rahatlarsın belki. Keşke yardımcı olabilsem

yok sanırım klimalarda üşüttüm ben geçti o da. Allahtan bişeyim yok şükür aç kalınca midem hafif bulanıyor. Aç bırakmamaya çalışıcam kendimi. Evet ilk gebelik :) bana hamileyken annem rahat geçirmiş umarım benim de öyle olur

Kızlar aile hekiminde de kayıt açtırmak gerekiyor mu? Bir gidip orda da kan vermek gerekiyor mu?

Kızlar benim kahve rengi akıntım oldu 7+5 teyim yaşayan oldumu
Ben yaşadım dün doktorumla iletişime geçip hemen muayeneye gittim çok şükür korkulacak bir şey yokmuş lekelenme rengi pembe ve kırmızı olmadığı sürece sıkıntı yok dedi. Kese etrafında çok minik bi kanama alanı var ondan dolayı olmuş. Siz de doktorunuzla iletişime geçin mutlaka

İnşallah umduğun gibi kolay bir şekilde geçer çok geçmiş olsun

Gecmıs olsun canım progestron verdımı sanada?benımde var o kanama alanından ama dısarıya gelen bişey yok,sadece ultrasonda gozukuyor.sanada progestron verdımı merak ettım

Benim de sadece acıktığımda biraz bulantı geliyor :)

Bugün gittim doktora ama maalesef sıra alamadım ben de acilden kan verip geldim. Bebişimi görebileceğim bir ortam yine olmadı hasret kaldık yaa :) 4+3teyiz betanin yüksekliğine umutlanip görürüm sanmıştım :') önceki betaya göre kanı 2 saat erken vermiş oldum. 3064'ten 5535e yükselmiş iyidir inşallah bebiş

Benim de sadece acıktığımda biraz bulantı geliyor :)
sen kaçıncı haftadasın :)
ya ben de hastane de kan verdim ama 1000 üstünü ölçmedi

Gecmıs olsun canım progestron verdımı sanada?benımde var o kanama alanından ama dısarıya gelen bişey yok,sadece ultrasonda gozukuyor.sanada progestron verdımı merak ettım
teşekkür ederim Benim tüp bebek günde 6 fitil, 2 de göbekten iğne yapıyorum ama normal yolla hamile kalanlarda kanama alanı varsa Progestan iğne ya da fitil veriyorlar

Güzel anneler benim sat 21.06.
3 defa HCG ye baktık;
16.07 - 1500
18.07 - 2400
22.07 - 3000

Bu artış iyi mi, bana yavaşlamış gibi geldi
Moralim o kadar bozuk ki.
Hamile olduğuma dair herhangi bir belirtim yok, sadece halsizlik ve uykusuzluk var.

Devam ediomu bulantilariniz ? Bende 6+1. Iki gundur basladi bulantilarim. Dogru duzgun yemek yiemiorum
Bulantılar belirsiz bir düzende geliyor Bir gün çok fena bir gün hiç yok Ama genel olarak şiddeti daha az gibi Başladığı gibi çubuk kraker falan atıyorum ağzıma Mide boşken katlanılmaz oluyor çünkü. Doktorum bana ilaca da izin vermedi . Biraz onunla yaşamayı öğrendim sanırım

Ayy canım benimde basladı bulantılar senınkı gıbı bı bakıyorum çok fenayım bazen iyiyim,umarım artmaz,benım dr da ılaca ızın vermıyor hıcbır ılaca.hamilelik bekledıgımden zormus yaa sıcaklarda hele daha da zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…