Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün gittim doktora ama maalesef sıra alamadım ben de acilden kan verip geldim. Bebişimi görebileceğim bir ortam yine olmadı hasret kaldık yaa :) 4+3teyiz betanin yüksekliğine umutlanip görürüm sanmıştım :') önceki betaya göre kanı 2 saat erken vermiş oldum. 3064'ten 5535e yükselmiş iyidir inşallah bebiş 🥰
Merhaba 🙂HCG değerlerinize ilk ne zaman baktınız? Ben de 4+1 deyim ve bugün değerim 3000 çıktı, ama bir öncekilere göre azalarak artıyor. Bu konuda bazı endişelerim var 😔 Sizin öncekileriniz nasıldı?

Güzel anneler 🤗 benim sat 21.06.
3 defa HCG ye baktık;
16.07 - 1500
18.07 - 2400
22.07 - 3000

Bu artış iyi mi, bana yavaşlamış gibi geldi 😞
Moralim o kadar bozuk ki.
Hamile olduğuma dair herhangi bir belirtim yok,
Keseyi görmüşmüydünüz artışlar biraz az gibi moralini bozma yinede bi doktora danış istersen☺️

Keseyi görmüşmüydünüz artışlar biraz az gibi moralini bozma yinede bi doktora danış istersen☺️
ultrasona haftaya çarşamba gitmeyi planlıyorum. 2 farklı doktora sordum, bir sıkıntı görmüyorum, bir hafta sonra ultrasona yönlendirdi 🙂. Bakalım haftaya gideceğim inşallah. Keşke erkenden öğrenmeseydim diyorum. Takıntı yapıyor insan ☺️

ultrasona haftaya çarşamba gitmeyi planlıyorum. 2 farklı doktora sordum, bir sıkıntı görmüyorum, bir hafta sonra ultrasona yönlendirdi 🙂. Bakalım haftaya gideceğim inşallah. Keşke erkenden öğrenmeseydim diyorum. Takıntı yapıyor insan ☺️
kaç haftalıksınız

yok sanırım klimalarda üşüttüm ben geçti o da. Allahtan bişeyim yok şükür :dua: aç kalınca midem hafif bulanıyor. Aç bırakmamaya çalışıcam kendimi. Evet ilk gebelik :) bana hamileyken annem rahat geçirmiş umarım benim de öyle olur :dua:
Annem hiç bilmezmiş dört çocuğunuda
Ben bir tanesinde 10 sene yaşlandım🫢

Bulantılar belirsiz bir düzende geliyor Bir gün çok fena bir gün hiç yok Ama genel olarak şiddeti daha az gibi Başladığı gibi çubuk kraker falan atıyorum ağzıma Mide boşken katlanılmaz oluyor çünkü. Doktorum bana ilaca da izin vermedi . Biraz onunla yaşamayı öğrendim sanırım
Anladm haklisinz. Mesela bendede dun cok yogundu bugun biraz daha hafif geciyor. Saglikla ilerlesin gebeliginz 🙏

Çocuğunuza isim buldunuz mu? :KK70:
Erkek olursa Muhammed Emin ama kimliğe sadece Emin yazdırıcaz Muhammed'i kimse bilmicek. Kız olursa Hacer Hümeyra o zaman da haceri kimse bilmicek kimlikte sadece Hümeyra. Nedenini sormadan söyleyim ben nazara kötü enerjiye ve büyülere inanıyorum gizli isim olması iyi olur deniliyor bizde o yüzden böyle bir şey düşündük :) ama tam emin değilim ben değişebilir 😂😂

Erkek olursa Muhammed Emin ama kimliğe sadece Emin yazdırıcaz Muhammed'i kimse bilmicek. Kız olursa Hacer Hümeyra o zaman da haceri kimse bilmicek kimlikte sadece Hümeyra. Nedenini sormadan söyleyim ben nazara kötü enerjiye ve büyülere inanıyorum gizli isim olması iyi olur deniliyor bizde o yüzden böyle bir şey düşündük :) ama tam emin değilim ben değişebilir 😂😂
Aa bunu geçen yıl diğer gruptan konuştuk duyar duymaz oğluma gizli bir isim koyduk sadece ben ve babası biliyoruz 🥰

X