Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım o gaz bendede varcok degısık bıseyler oluyo karnımda sureklı,üstelik bugun vajınamda cok kotu agrıyorkorkma bısey olmaz ondam bende dusuk tehlıkesı olmasına ragmen hep sılerım tezgahı ocagı,mıkrop acısından,yukarıları dolap kapagını falan sılme ama sakın.bıde supurge falan yapma bence.cunku bellı olmuyo ılk zamanlarda dikkat etmek lazım.

O kadar pişman oldum ki gerçekten ocağı sildim diye şimdi biraz daha iyiyim. Ön lisans kpss çalışıyorum masaya oturdum biraz kafam dağıldı dikkat edicem

O kadar pişman oldum ki gerçekten ocağı sildim diye şimdi biraz daha iyiyim. Ön lisans kpss çalışıyorum masaya oturdum biraz kafam dağıldı dikkat edicem
Pişman olma canım Allahın izniyle hiçbir şey olmaz Allah onu koruyor ben ilk hamileliğimde hamileliğimi bilmeden neler yaptım neler yatılı misafir ağırladım çocuklu. Halıları indir kaldır dip bucak temizlik yaptım öncesinde ve sonrasında. Okulların açıldığı ilk haftaydı anasınıfı öğretmeniyim ağlayan çocukları ikna etmem için kucakladım falan. Allahım izniyle bir şey olmaz

Ben de içten içe öyle teselli buldum ya :) şu an hamile olduğumu bilmiyor olabilirdim çok erken öğrendim ve bu işlerin hepsi devam edecekti. Onu rahmimde koruyacak büyütecek olan Allah. Gerekli tedbirleri almak ve abartmamak önemli ya. Ona zarar verdiğimi sanıp ilk defa ağladım bile annelik delilikmiş ya ilk bebek olduğu için çok takıntılı olabiliyorum galiba

Dün de benim sonucum seninki ile aynı çıktı canım hayırlı olsun doktoruma sonucu attığımda pazartesi yani yarın çağırdı. Çok heyecanlıyım ben de
Ay gidince mutlaka yazzz ben de salı falan giderim. Tatilden sonra yarın ilk iş günüm de bir bakayım ofise

İlk bebek de olsa ikinci üçüncü bebek de olsa inan aynı heyecan aynı korku aynı telaş oluyor ben diyordum ki ilki de mesela benim zor oldu 15 ay sebepsiz olmadı tam tedaviye gidecektik hamile olduğumu öğrenmiştim dünyalar benim olmuştu. O zaman demiştim ki ikincide bu kadar takmam stres yapmam falan. Ama inan hepsinin heyecanı hem aynı hem ayrı oluyor çok güzel heyecanlar çok Allahım evlatlarımızı korusun sağlıkla onlara kavuşmamızı nasip etsin inşallah

yaaa her biri farklı bir heyecan demekki İnşallah sağlıkla kavuşalim bebişlerimize

sezeryan (umarım gerek olmaz) olursa erken mi doğum oluyor genelde
Benim ilk gebeliğimde 38.haftada tansiyon yüksekliğim oluştu. O yüzden bebeği riske atmamak için 38+5 de sezeryan oldum. Suyum da çok sınırdaydı zaten. Erken de sayılmaz. Tahmini doğum tarihime 10 gün vardı zaten.
Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsinler de, doğumun şekli inanın hiç önemli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…