Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlaaar halsizliğiniz ne durumda. Ben 7.haftamdayım inanılmaz halsizim. Hiç bir kemiğim tutmuyor sanki. Sizde de durum böyle mi. İlk gebeliğim. Halsizlik anı geldiğin de elim kolum kalkmıyor bitkin vücudum ayaklarımı taşımıyor sanki. Normal mi tüm bunlar

Ayy demekkı bı bende oldukimsede olmamıs vajınamda zonklamalı agrıda var sanırım tahriş yaptı fitil,yarına düzelir inşallah.
Canım enfeksiyon olabilir yanma varsa doktoruna mutlaka bir görün derim, ben çok zorlanıyordum fitil atarken, dr bana atmadan önce ya ıslatabilirsin ya da ağzında ıslatıp öyle atabilirsin demişti. bir de ellerin temizken içeri itebildiğin kadar itmen lazım. Çok rahim ağzında kalmamasına dikkat et.

Kızlar benim kahve rengi akıntım oldu 7+5 teyim yaşayan oldumu
Ben yasiyorum 10 gundur. Su an 8+0 dayim, once cok cok az geldi, sildikce, son uc gundur camasirima cikmaya basladi. İmkaniniz varsa acile gidip bir gosterin, ben uc farkli doktora sordum uzaktan, su an dinleniyorum icimi rahatlatmak ve elimden geleni yaptigimdan emin olmak icin. Ama genel yaklasim su; agir kaldirmayin, dikkatli olun, kahve kirli- eski kan demek, korkacak bir sey yok diyorlar. Ve taze- canli bir kirmizi kan geldigi an acile gidin.

yarın gideceğim inşallah perşembe gelip geçmişti doktor ağrın yoksa korkulcak birşey yok dedi bugun tekrar gelince yarın gideceğim korkmaya başladım bende

Canım her ihtimale karşı çok geciktirmeden doktora görün, Allah korusun ters bir durum varsa da hemen müdahale ederler. Kslp atışı duymuş muydun?
Evet 7 +1 de duymuştuk daha öncede düşüklerim olmuştu kan sulandırıcı iğne kullanıyorum biraz korkuyorum doğrusı Rabbim korusun

Cok normal canim. Dinlenebildigin kadar dinlen:)

Evet 7 +1 de duymuştuk daha öncede düşüklerim olmuştu kan sulandırıcı iğne kullanıyorum biraz korkuyorum doğrusı Rabbim korusun
Korkma canım, Allah kimseyi korktuğuna uğratmasın. Benim de kayıplarım oldu maalesef seni çok iyi anlıyorum. Ama gebeliği boyunca fitil kullanıp sağlıklı doğum yapanlar tanıdım. Sen içini ferah tut, muayene olunca da bize haber ver sağlıklı ve güzel haberler duyalım inşallah canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…