Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de muhtemelen (sezeryanden dolayı) şubatta doğum yapacağım ama ordan çok burdayım.

Ben de muhtemelen (sezeryanden dolayı) şubatta doğum yapacağım ama ordan çok burdayım.
Banada öyle dedi doktor,normalde beklenen dogum 15 mart dedi ama ben myom amelıyatlı oldugum ıcın sezeryan olacaksın dedı onuda 38. Hafta gıbı yapıyorlarmıs.dogum zamanlarımız aynı zamana gelecek senınle o gunlerı saglıkla gorelım

Amin canım, inşallah. Her şey yolunda gitsin, sağlıcakla kavuşalım yavrularımıza, hepimiz benim tahmini doğum tarihi 4 Mart. 39 un içinde sezeryan olsam bile Şubatta kavuşuruz büyük ihtimal.

Ben bugün birazcık temizlik yaptım ve kendimi hiç iyi hissetmiyorum karnımda gaz var gibi, regl olcakmisim gibi kasiklarim ağrıyor. Sadece ocağı ve tezgahı sildim temizlik dediğim de bu. Elime eldiven giydim, ağzımı kapattım tülbentle. Çok ağır kimyasal kullanmadim aslinda. 4+2 deyim inşallah boş bir kaygıdır

Kızlar vajinal fitil olarak progestron alan varmı aranızda?benım 4.gunum bugun ınanılmaz yanma var o bölgede,sizdede oldumu boyle bır durum nasıl hafıfler

O kadar iyi biliyorum ki o hissi aslında midem bulandığı için seviniyorum demek ki hala benimle diyorum inşallah sağ Salim alacağız kucağımıza hepimiz

Kızlar vajinal fitil olarak progestron alan varmı aranızda?benım 4.gunum bugun ınanılmaz yanma var o bölgede,sizdede oldumu boyle bır durum nasıl hafıfler
Canım ben sabah öğle akşam kullanıyorum. Yanma varsa enfeksiyon olabilir ona göre ilaç verebilir doktorun bir danış. Suyunu ihmal etme asla çok su iç. Sürekli idrara çıkman gerekiyor bol su ile. Elini fitil atmadan önce güzelce yıka her defasında

Teşekkürler benim kese görülmesi 5+0

sezeryan (umarım gerek olmaz) olursa erken mi doğum oluyor genelde
Pekte erken sayılmazda kuzum genelde 38 de alıyormus doktorlar bebegın gelısımı tamamlanıyormus ozaman.nedenını kesın bılmemekle beraber dogum kendılıgınden baslamadan almak ıcın olabılır ki bide sezeryan genelde bir risk tasıyanlarda oluyor o yüzden rıske atmadan bebek gelısımı tamamlandıgında doktor almak ıstıyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…