Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben nedense bu grubu da takiip ediyorum. aslında ocak annelerını takıp etmem lazım ama neyse. dikkatimi cektin. grubun ılk gunlerınde de buraya yazmıssın. negatıf olmus. ne guzel sonrasında yıne yakalmıssın. çok hosuma gıttı :KK200::nazar:

bu arada değerin güzel artmış gayet sağlıklı
Ben de muhtemelen (sezeryanden dolayı) şubatta doğum yapacağım ama ordan çok burdayım.

Ben de muhtemelen (sezeryanden dolayı) şubatta doğum yapacağım ama ordan çok burdayım.
Banada öyle dedi doktor,normalde beklenen dogum 15 mart dedi ama ben myom amelıyatlı oldugum ıcın sezeryan olacaksın dedı onuda 38. Hafta gıbı yapıyorlarmıs.dogum zamanlarımız aynı zamana gelecek senınle o gunlerı saglıkla gorelım🙏🙏

Banada öyle dedi doktor,normalde beklenen dogum 15 mart dedi ama ben myom amelıyatlı oldugum ıcın sezeryan olacaksın dedı onuda 38. Hafta gıbı yapıyorlarmıs.dogum zamanlarımız aynı zamana gelecek senınle o gunlerı saglıkla gorelım🙏🙏
Amin canım, inşallah. Her şey yolunda gitsin, sağlıcakla kavuşalım yavrularımıza, hepimiz 🙏🌸 benim tahmini doğum tarihi 4 Mart. 39 un içinde sezeryan olsam bile Şubatta kavuşuruz büyük ihtimal.

Ben bugün birazcık temizlik yaptım ve kendimi hiç iyi hissetmiyorum karnımda gaz var gibi, regl olcakmisim gibi kasiklarim ağrıyor. Sadece ocağı ve tezgahı sildim temizlik dediğim de bu. Elime eldiven giydim, ağzımı kapattım tülbentle. Çok ağır kimyasal kullanmadim aslinda. 4+2 deyim inşallah boş bir kaygıdır🥺

Kızlar vajinal fitil olarak progestron alan varmı aranızda?benım 4.gunum bugun ınanılmaz yanma var o bölgede,sizdede oldumu boyle bır durum nasıl hafıfler

Benim tüp bebek tedavisi şu an kortizon kullanıyorum diye tuzlu yiyemedim :KK43: karından ultrasonla 6+2 de çok minik kalp atışı duyduk. Doktor 8. hafta kontrole çağırdı ama 7+5te kendim gidip farklı bir yerde kalp atışı hala devam ediyor mu diye baktıracam her an acaba benimle mi diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum 🫢🥰
O kadar iyi biliyorum ki o hissi aslında midem bulandığı için seviniyorum demek ki hala benimle diyorum inşallah sağ Salim alacağız kucağımıza hepimiz ❤️

Kızlar vajinal fitil olarak progestron alan varmı aranızda?benım 4.gunum bugun ınanılmaz yanma var o bölgede,sizdede oldumu boyle bır durum nasıl hafıfler
Canım ben sabah öğle akşam kullanıyorum. Yanma varsa enfeksiyon olabilir ona göre ilaç verebilir doktorun bir danış. Suyunu ihmal etme asla çok su iç. Sürekli idrara çıkman gerekiyor bol su ile. Elini fitil atmadan önce güzelce yıka her defasında

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 8-03-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞ
KAÇINCI ÇOCUK
SATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR
@ Acelya A25
2.​
17 MayısKız1 MartKahramanmaraş
@Gulguzeli201937
3.​
6 Haziran13 Martİstanbul
beyzaanim beyzaanim 29
1.​
21 HaziranErkek28 MartBitlis
misophonia_ misophonia_ 37
2.​
29 Mayıs5+26+25 MartAnkara
ParlayanGece ParlayanGece 28
1.​
24 HaziranKız31 Martİstanbul
@Ebussshhh34
1.​
1 HaziranErkek12 Martİzmir
@ttet36
3.​
25 Mayıs5+2Kız4 Mart
E elektroforez 34
1.​
27 Mayıs5+2Kız2 MartDallas
@zeynep026535
2.​
19 Haziran26 Mart
@mayaada33
1.​
16 HaziranErkek23 Martİstanbul
@Eszb283.9 Haziran16 MartAydın
@Aleyyyyy251.28 Mayıs4+66+23 MartBursa
imagination forever imagination forever 341.10 Haziran4+55+5Erkek15 Mart
@aceleciaycicegi251.21 Mayıs5+17+03 Martİstanbul
@ltfye21281.23 Mayıs4 Mart
@bbbaaahhhaaarrr242.31 Mayıs7 MartKarabük
@lulukimki351.28 Mayıs6+26+24 MartAnkara
@ipeksi19342.12 Haziranİstanbul
@lunpap3301.29 Mayıs5+15 Martİstanbul
S Seyn34 261.21 Mayıs7+125 Şubatİstanbul
@lavina00281.2 Haziran5+26+29 MartGaziantep
@sinemasya09291.13 Haziran4+5
@Dido337252.13 Haziranİzmir
@mertugce35353.6 Haziran13 MartAvusturya
@sengulll271.28 Mayıs4 MartKocaeli
H HermonieGrenger 361.29 MayısErkek5 Mart
fnd_50 fnd_50 342.18 HaziranKız25 Mart
Teşekkürler benim kese görülmesi 5+0

sezeryan (umarım gerek olmaz) olursa erken mi doğum oluyor genelde
Pekte erken sayılmazda kuzum genelde 38 de alıyormus doktorlar bebegın gelısımı tamamlanıyormus ozaman.nedenını kesın bılmemekle beraber dogum kendılıgınden baslamadan almak ıcın olabılır ki bide sezeryan genelde bir risk tasıyanlarda oluyor o yüzden rıske atmadan bebek gelısımı tamamlandıgında doktor almak ıstıyor bence

X