Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benm bulantım sabah değlde akşam oluyo. Kusasım geliyo kusamıyom. Yemekte yiyemiyorm yerken kusasım geliyo

Ay inşallah bana umut oldun benim 2. Ve 3. Aynı yerdi ama ben 2. Ölçümün hatalı yapıldığına inandım hep. Çünkü 1. Si 106 idi. 106’dan 570’e bir anda cıkması saçma geldi. 3. Kan 656 çıkınca bir de akşamına yan ilçeye verdim 589 çıktı. Bugün akşam bir daha yan ilçede vereceğim ve 589’a göre değerlendirme yapacağım. İnşallah ikiye katlar

Kzlar bulanti ve kusmaniz ne zaman başladı.. 5. Haftada tiksinme koku hassasiyeti vardı ancak şuan 7. Haftadaym hc birsey yok kalp atisi duyduk 4 gün önce
Bnmde 5. Haftada baslamaıstı ama iki gündür azaldı 7 bitti bugun ama korkuyorum bişe mi oldu acaba diye bu sürec cok stresli etrafımdakilere soruyorum kötü düşünme diyolar ama bir tane düşüğüm var korkuyorum aynı seyler olacak diye. Normal mi acaba bulantılarn birden azalması

İnşallah bende aynı şeyi düşündüm umarım seninki de öyledir çünkü benmki de 167 den 1300 e fırlamıştı hatta burda da söyledim 4 katından fazla nasıl olur diye seninki de öyledir inşallah tutunacak bebeşin

Riskli bir durum yoksa bazen Belirtiler bianda kaybolabiliyor bu çok normal bir durum hamilelikte

Riskli bir durum yoksa bazen Belirtiler bianda kaybolabiliyor bu çok normal bir durum hamilelikte
Persembe gunu paylasıcam bunu burda bakalım,benımde ıkı gundur belırtılerım azaldı hatta karnımdakı kurcalanma tamamen kayboldu,persembe bebişi iyi görünce normalmiş diye yazarım,diğer secenegı düşünmek istemıyorum zaten

İnşallah canım benim inşallah aslında hastaneden hastaneye bu farklılıkların olmaması lazım ya buna bir çözüm bulunmalı. Yani sonuçta ilk yaptırdığın yerde yaptıramadığın olabiliyor imkanlardan dolayı. Sıkıntı hep insanların kafası karışıyor. Zaman geçse de versem kanı dokuz doğuracağım

Günaydın kızlar, birsey soracağım!? afedersiniz ama idrarınızın rengi ne renk? benimkisi çok çok koyu sarı.. koku yok ama renk çok koyu. su tüketimim de hat safhada malum sıcaklardan dolayı su bol içiliyor. acaba diyorum terleyerek atıyorum da o yüzden mi böyle koyu. yoksa enfeksiyon gibi bir durum var mıdır

İdrarda yanma koku ve yoksa enfeksiyon olduğunu düşünmüyorum. Eğer bol su da tüketiyorsan iki şey geldi aklıma canım ya ter ile atıyorsun ya da artan hormonlar var sonuçta o da koyultuyor olabilir

Merhabalar canım, gebeliğin etkisiyle idrarın rengi fazla su tüketsen bile çok koyu sarı oluyor.. Çok çok normal bir durum, hormonların vücuttaki artışıyla ilgili bir durum yani, içini ferah tut

Kızlar hepiniz gebesiniz dualarınz daha makbul bana dua eder misiniz. Düşük olma ihtimaliyle yatisim verildi lütfen dua edin
Canım hayırdır ınsallah?ne oldu?ıyı olacaksınız ınsallah ıyı düşün iyi olsun aklıns hıc kotu seyler getırme.gordunmu bebegını duyuldumu kalp atısı?duyulduysa düşük riski yüzde 5 oluyor dedı doktorum bana.

Selam kızlar
Ben de tatildeyim şimdi bu ay sonuna kadar. Denize girmek yüzmek bana çok iyi geldi yedinci haftadayım şimdi. Yalnız hiç belirtim kalmadı benim göğüslerim şiş sadece onun dışında bulantım da hiç olmamıştı şükür lekelenmem falan da yok. Normal mi sizce ya hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi ben tabi ki hareketlerime beslenmeme dikkat ediyorum ama bilmiyorum normal mi böyle olması

Kızlar hepiniz gebesiniz dualarınz daha makbul bana dua eder misiniz. Düşük olma ihtimaliyle yatisim verildi lütfen dua edin
Allah yardımcın olsun ne gelirse ondan içini ferah tut diyemem anlıyorum seni tanımıyorum seni ama dualarım seninle Allah'ım en hayırlısı ne ise o olsun senin için ama inşallah sağlıkla kurtulsun bebeğin kucağına al inşallah

Günaydın ben dün tam 8 defa tuvalete gittim idrar için çok su içtiğimde rengi neredeyse beyaz olurdu. Şu an o kadar çok su icmeme rağmen hep sarı renkte ve kokusuz. Normal olduğu söyleniyor takilmayalim

Küçük yer ve farklı hastaneler olayı beni bugün de sinir etti :) aynı senin gibi neye göre ne hesaplicam her şey karıştı. 2 gün önce 1000 üzerinde olduğunu soyleyebildi cihaz, daha üstünü ölçememiyormuş asm'de işe bak. Bugün acile gittim kan verdim 3064 olmuş. Ama dünkü kaç bindi? o kısım yok bende açıkçası artık daha da kan vermeye gitmicem. Haftaya insallah doktoruma randevu bulurum giderim de öyle haber alırım. Çok yorucu geldi bana artık bu kan verme olayı ne kadar yükseldi diye düşünmek strese sokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…