Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Küçük yer ve farklı hastaneler olayı beni bugün de sinir etti :) aynı senin gibi neye göre ne hesaplicam her şey karıştı. 2 gün önce 1000 üzerinde olduğunu soyleyebildi cihaz, daha üstünü ölçememiyormuş asm'de işe bak. Bugün acile gittim kan verdim 3064 olmuş. Ama dünkü kaç bindi? o kısım yok bende😅😅😅 açıkçası artık daha da kan vermeye gitmicem. Haftaya insallah doktoruma randevu bulurum giderim de öyle haber alırım. Çok yorucu geldi bana artık bu kan verme olayı ne kadar yükseldi diye düşünmek strese sokuyor :KK55:
Kesinlikle öyle. O kadar haklısın ki. Şuan stresten ölüyorum mesela. Vermek bir dert. Verirken acildekiler bazen “aslında burdan bakılmıyor” falan diyeni de oluyor. Bir kere denk gelmiştim. Bu beni geriyor mesela. Bazısı söyletmeden tamam diyo bakıyor. Baktırıyoruz sonuç bekliyoruz bir dert. Kaç oldu iki kat arttı mı noldu. Valla büyük konuşmak istemiyorum bunu da vereyim artık vermek ben de istemiyorum ya

Kesinlikle öyle. O kadar haklısın ki. Şuan stresten ölüyorum mesela. Vermek bir dert. Verirken acildekiler bazen “aslında burdan bakılmıyor” falan diyeni de oluyor. Bir kere denk gelmiştim. Bu beni geriyor mesela. Bazısı söyletmeden tamam diyo bakıyor. Baktırıyoruz sonuç bekliyoruz bir dert. Kaç oldu iki kat arttı mı noldu. Valla büyük konuşmak istemiyorum bunu da vereyim artık vermek ben de istemiyorum ya
Verme zaten mınnosum haftaya bebısını gormeye gıdersın dırek🙏🥰

Gerçekten bunun stresi de ayrı 4 oldu benim bir kere de aynı gün 2 defa vermem gerekmisti. 8 günde 5 defa deldiler. İnşallah acil bir durum gerekmez ve gerekmediği sürece de doktorumuza gitmeyi bekleyelim. Çok şükür güzel güzel de yükselsin betalar doktora gidene kadar. O zamana öğreniriz artık inşallah 💖

Gerçekten bunun stresi de ayrı 4 oldu benim bir kere de aynı gün 2 defa vermem gerekmisti. 8 günde 5 defa deldiler. İnşallah acil bir durum gerekmez ve gerekmediği sürece de doktorumuza gitmeyi bekleyelim. Çok şükür güzel güzel de yükselsin betalar doktora gidene kadar. O zamana öğreniriz artık inşallah 💖
Delinmeyen yerimiz kalmadı ama artık diyorum yeter ki sağlıklı artış gösteren bir sonuç alalım her şeye razıyım diyorum. İşte benim bugünkü değerim çok kritik olacak. Ya tamam ya devam olacak benim için. Az buçuk ipucu verecek. İnşallah güzel olur Allahım ya🤲🏻😢

Delinmeyen yerimiz kalmadı ama artık diyorum yeter ki sağlıklı artış gösteren bir sonuç alalım her şeye razıyım diyorum. İşte benim bugünkü değerim çok kritik olacak. Ya tamam ya devam olacak benim için. Az buçuk ipucu verecek. İnşallah güzel olur Allahım ya🤲🏻😢
Bu ilk bebeğin mi ikinci beneğin mi

Bu ilk bebeğin mi ikinci beneğin mi
İkinci olacak eğer rabbim nasip ederse. İlkinde de 15 ay sebepsiz olmamıştı. Artık tedaviye başlayacaktık doktor gelin başlayalım demişti ve o ay hamile olduğumu öğrenmiştim şok olmuştum 🥹 şimdi 6 yaşında çok şükür. Kardeşi olsun diye 2 senedir uğraşıyoruz 2 aşılama yaptırdık olmadı. Şimdi tüp bebek yaptık işte sağlıkla ilerler inşallah

İkinci olacak eğer rabbim nasip ederse. İlkinde de 15 ay sebepsiz olmamıştı. Artık tedaviye başlayacaktık doktor gelin başlayalım demişti ve o ay hamile olduğumu öğrenmiştim şok olmuştum 🥹 şimdi 6 yaşında çok şükür. Kardeşi olsun diye 2 senedir uğraşıyoruz 2 aşılama yaptırdık olmadı. Şimdi tüp bebek yaptık işte sağlıkla ilerler inşallah
İnşallah 🙏🏻 bugün kan sonucu çıktımı
Bebek büyüyünce kardeşi olsun istiyorsun değilmi tek kalmasın yalnız büyümesin 😢

Günaydın kızlar, birsey soracağım!? afedersiniz ama idrarınızın rengi ne renk? benimkisi çok çok koyu sarı.. koku yok ama renk çok koyu. su tüketimim de hat safhada malum sıcaklardan dolayı su bol içiliyor. acaba diyorum terleyerek atıyorum da o yüzden mi böyle koyu. yoksa enfeksiyon gibi bir durum var mıdır😕
Çok içtiğini sanıp fazla içmiyor olabilir misin benim öyle olmuştu. Şimdi büyük termos aldım ordan anlıyorum en az 3 lt içtiğimi. İdrar rengi şeffaf oldu. Bi de var olan enfeksiyonları da atmışım tahlil yaptırdım

Geçmiş olsun suan nasılsınız
Azalmaya basladi ama devam ediyor. Cok guvendigim bir doktor yat surekli dedi, riskliymisim. Maalesef burada 8. 9. Haftadan once almiyor hicbir doktor, sadece gebeligi onayladilar, randevuya kadar kac defa iletisime gectim sorun yok normal diyip durdular. Yatmaya calisiyorum ben de, su an yapabilcek bir sey yok diye

İdrarda yanma koku ve yoksa enfeksiyon olduğunu düşünmüyorum. Eğer bol su da tüketiyorsan iki şey geldi aklıma canım ya ter ile atıyorsun ya da artan hormonlar var sonuçta o da koyultuyor olabilir
hmm anladım canım olabilir hiç böyle görmedim ben idrarımın rengini tuhaf geldi ama muhtemelen terle atıyorum sağol canım, sen ne yaptın kan verebildin mi?

Günaydın ben dün tam 8 defa tuvalete gittim idrar için☺️ çok su içtiğimde rengi neredeyse beyaz olurdu. Şu an o kadar çok su icmeme rağmen hep sarı renkte ve kokusuz. Normal olduğu söyleniyor takilmayalim 💖
anladım çok teşekkür ederim benim de aynı şekilde

İnşallah 🙏 cumartesi kat kat yükselir

Verme zaten mınnosum haftaya bebısını gormeye gıdersın dırek🙏🥰

İnşallah 🙏🏻 bugün kan sonucu çıktımı
Bebek büyüyünce kardeşi olsun istiyorsun değilmi tek kalmasın yalnız büyümesin 😢

hmm anladım canım olabilir hiç böyle görmedim ben idrarımın rengini tuhaf geldi ama muhtemelen terle atıyorum sağol canım, sen ne yaptın kan verebildin mi?
Kan verdim şimdi kızlar. Dua edin nolur mucize olsun🤲🏻

Çok içtiğini sanıp fazla içmiyor olabilir misin benim öyle olmuştu. Şimdi büyük termos aldım ordan anlıyorum en az 3 lt içtiğimi. İdrar rengi şeffaf oldu. Bi de var olan enfeksiyonları da atmışım tahlil yaptırdım
tabi net bi şekilde bakmadım ama normale oranla daha çok içtiğimin farkındayım en az 2,5 lt dir diye düşünüyorum

X