Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bizleri de mutlaka haberdar et canim, güzel haberlerini bekliyorum 🥰 gönlünü ferah tutmaya calis, rabbim ol der olur hep bunu düsün♥️
Aynen hep bunu düşünerek bu yolda ilerledim zaten. Rabbim ol der ve olur. İnşallah ol der ve olur hayırla, sağlıkla🤲🏻 yarın yazarım tabiki inşallah güzel haberler veririm🤲🏻❤️

Ya canım benim içimi ferahlattın gerçekten su serptin umarım ben de yarın o mucizeye şahit olurum ve değerimi iki kat olarak artmış şekilde görürüm. 😢🤲🏻 bebeğini güzelce kucağına almana çok çok sevindim 🥰 güzel duan, dileklerin için ayrıca teşekkür ederim gerçekten çok iyi geldi. Heyecanla yarını bekliyorum
Bizede haber ver mutlaka

Kzlar bulanti ve kusmaniz ne zaman başladı.. 5. Haftada tiksinme koku hassasiyeti vardı ancak şuan 7. Haftadaym hc birsey yok kalp atisi duyduk 4 gün önce

Kzlar bulanti ve kusmaniz ne zaman başladı.. 5. Haftada tiksinme koku hassasiyeti vardı ancak şuan 7. Haftadaym hc birsey yok kalp atisi duyduk 4 gün önce
Canım illa bulantı kusma olacak diye bir şey yok😇ben ilk gebeliğimde 9 ay kusmadım bulantım da olmadı. Beni bitiren migren ağrılarım olmuştu

Bende dün aksam hıckıra hıckıra agladım,bulasık yıkamayı bıle beceremıyo dıye eşime sitemden agladım ama aslında birikme aglamasıydı bu.ama gececek bu gunlerde öyle düşünelim olacaga çare yok zaten biz elimizden gelenlerı yaptık..
çok ıyı anlıyorum seni, hormonlar da alt üst ettı tabi hepımızı:KK43: hadı toparlanalım biraz, yarın yeni bir gün olacak 💕

mutlaka iyi gelmistir canim ama yine de gidip bi baktirmanda fayda var komple gecmis mi diye. ben 20 haftalik bi bebis kaybettim, o zamanlar doktor bana gebeliginin baslarinda bi enfeksiyon gecirdin mi diye sormustu, hayir diye cevap verdim. sonradan düsündüm de bende kronik tirnak batmasi oluyordu hep iltihap kapip bi süre sonra geciyordu ben de önemseyip doktora gitmedim acikcasi. belki o de enfeksiyon yüzünden oldu ne olduysa, o kadar pismanim ki gitmedigim icin doktora, eger gitseydim muhtemelen antibiyotik yazcakti.. velhasil antibiyotik iyi bisey olmayabilir ama hayat da kurtariyor yani 🌸
yaaa cok uzuldum gecmis olsun canim😔

6+2 sabah bulantıları ve kusma başladı benim kizlar ilk gebeligimde yoğun yaşamıştım ikinci de rahattım hamileligimn en berbat durumlarından biri belki olmaz bu defa diyordum ama bu haftalrda betahcg yükseldiği için bu kusmalar oluyor 11.hafta itibariyle yavaş yavaş geciyor
Bende hiç yok mide bulantısı,ılk zamanlarda bı olmustu gectı sonra bıda hıc olmadı,iştahım acıldı hatta bu aralar canım boyle guzel guzel seyler cekıyor 😁tuzlu cubuk krakerle kanka olacaksın demekkı canım🥰iyi olsunlarda

Günaydın kızlar bende 5+3 üm yani böyle minik garibim midem bulanmıyor ama canım hiçbir şey istemiyor sürekli midem bulanacakmış gibi ama bulanmıyorda bir garip haldeyim sanırım 6. Haftadan sonra beni yoğun bir bulantı bekliyor şimdiden hazırlanıyor gibi değişik hallerdeyim çok iyi de hissetmiyorum yemek yemek zor geliyor işkence gibi

Canım 10. Gün kan sonucum 106, (yan ilçe hastanesi) 12.gün kan sonucum 570(bulunduğum ilçenin küçük hastanesi) çıkmıştı 570 olan sonuç içime kurt düşürmüştü benim, bu kadar yüksek olması mantıken hata var gibi geldi. Neyse dün tekrar buranın hastanesinde kan verdim 656 çıktı tabi şok oldum. Az yükseliş var gibi. O gün akşam tekrar yan ilçede kan verdim 589 çıktı. Aslında şuan olması gereken değer aralığı 500-600 civarı. Ben ikinci kan değerinin hatalı olduğunu düşünüyorum. Yarın akşam tekrar yan ilçede vereceğim kan. 589 u ikiye katladıysa, ikinci değerin yanlış olduğuna kanaat getireceğim. Muallaktayım yani. Dün ağlamaktan mahvoldum
Farklı yerlerde yapmanın zararları maalesef ki bende hepsini farklı yerde yaptırdım 3. 1344 dü 4. 2000 küsür yani artış çok azdı üzme kendini bekle en son kan verdiğin yerde iki gün sonra tekrar ver herşey yolunda dır eminim ki :)

Ben de sabah kalktım ve çok fazla kahverengı akıntım geldi, oncekilere kiyasla cok fazlaydi, sil sil bitmedi. Buradaki doktoruma sistemden mesaj attım, görseller de ekledim ama kahverengi akıntı eski kandır, endıselenecek bir şey yok diye dönüş aldım. O kadar cok agladim ki sabah🥹
Geçmiş olsun suan nasılsınız

Ben de sabah kalktım ve çok fazla kahverengı akıntım geldi, oncekilere kiyasla cok fazlaydi, sil sil bitmedi. Buradaki doktoruma sistemden mesaj attım, görseller de ekledim ama kahverengi akıntı eski kandır, endıselenecek bir şey yok diye dönüş aldım. O kadar cok agladim ki sabah🥹
Yazdım zannediyorum yazmamışım erkek olunca genelde yerleşme kanaması fazla olur derlermiş hadi hayırlısı olsun ☺️ üzülme daha çok kanama olup düşmesin diye ilaç kullanan arkadaşlarım oldu çok şükür iyiler cinsiyetleri de erkek :)

X