Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bizleri de mutlaka haberdar et canim, güzel haberlerini bekliyorum gönlünü ferah tutmaya calis, rabbim ol der olur hep bunu düsün
Aynen hep bunu düşünerek bu yolda ilerledim zaten. Rabbim ol der ve olur. İnşallah ol der ve olur hayırla, sağlıkla yarın yazarım tabiki inşallah güzel haberler veririm

Bizede haber ver mutlaka

Kzlar bulanti ve kusmaniz ne zaman başladı.. 5. Haftada tiksinme koku hassasiyeti vardı ancak şuan 7. Haftadaym hc birsey yok kalp atisi duyduk 4 gün önce

Kzlar bulanti ve kusmaniz ne zaman başladı.. 5. Haftada tiksinme koku hassasiyeti vardı ancak şuan 7. Haftadaym hc birsey yok kalp atisi duyduk 4 gün önce
Canım illa bulantı kusma olacak diye bir şey yokben ilk gebeliğimde 9 ay kusmadım bulantım da olmadı. Beni bitiren migren ağrılarım olmuştu

çok ıyı anlıyorum seni, hormonlar da alt üst ettı tabi hepımızı hadı toparlanalım biraz, yarın yeni bir gün olacak

yaaa cok uzuldum gecmis olsun canim

Bende hiç yok mide bulantısı,ılk zamanlarda bı olmustu gectı sonra bıda hıc olmadı,iştahım acıldı hatta bu aralar canım boyle guzel guzel seyler cekıyor tuzlu cubuk krakerle kanka olacaksın demekkı canımiyi olsunlarda

Günaydın kızlar bende 5+3 üm yani böyle minik garibim midem bulanmıyor ama canım hiçbir şey istemiyor sürekli midem bulanacakmış gibi ama bulanmıyorda bir garip haldeyim sanırım 6. Haftadan sonra beni yoğun bir bulantı bekliyor şimdiden hazırlanıyor gibi değişik hallerdeyim çok iyi de hissetmiyorum yemek yemek zor geliyor işkence gibi

Farklı yerlerde yapmanın zararları maalesef ki bende hepsini farklı yerde yaptırdım 3. 1344 dü 4. 2000 küsür yani artış çok azdı üzme kendini bekle en son kan verdiğin yerde iki gün sonra tekrar ver herşey yolunda dır eminim ki :)

Geçmiş olsun suan nasılsınız

Yazdım zannediyorum yazmamışım erkek olunca genelde yerleşme kanaması fazla olur derlermiş hadi hayırlısı olsun üzülme daha çok kanama olup düşmesin diye ilaç kullanan arkadaşlarım oldu çok şükür iyiler cinsiyetleri de erkek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…