Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben yengecim asiri duygusalim maaaalesef. Hic sevmiyorm burcumu. Bebis balik olcak oda duygusal. Ama eşim asla duygusal deil. Nasl bir aile olcaz merk ediom
Ben de tam bir duygusuz kova burcuyum eşim yengeç aşırı duygusal ve alıngan. Bebek de balık olursa vay halime ki balık olacak gibi duruyor. Kova olmasını kaçırmasam iyiydi

kızlarr korkmayın balık burcu duygusal bir burç değil özellikle şubat balığı değilse rahat olun o yüzden kendimden biliyorum tabi yükselende etkiler benim yükselen aslan ve asla duygusallığım yok

kızlarr korkmayın balık burcu duygusal bir burç değil özellikle şubat balığı değilse rahat olun o yüzden kendimden biliyorum tabi yükselende etkiler benim yükselen aslan ve asla duygusallığım yok
benim abim şubat balığı sıfır duygusallık kajdka ama çok merhametlidirrr

Selam günaydın arkadaşlar saçımı boyamıyorum zaten ama kaş rengimi bi tık kırmam lazım sesu açıcıyla veya koyu sarı boyayla 8 dk tutuyordum napılmalı sizce bu kaşa sjjdsj 3 ayım doldu kaşlar siyaha doğru gidiyor benim

Yanlış algı var evet balıklar merhametli ama duygusal değil ve sürekli ağlamaz. hatta yeri geldiğinde herkesten çok daha fazla gaddar olurlar ama belli etmezler :)
Ya aslnda biraz yükselenle alakalı. Ablam balik burcu aşiri duygusal ve sulugöz. Hayatinin hic bir alaninda gaddarlıgina denk gelmedim. Cok minnos ve merhametlidir

Günaydın canım doğru söylüyorsun ama çalışıyorum ve iş yerime 20 dk yürüyorum her gün iş masa başı sürekli oturuyorum acaba ondan mı böyle ağrım oluyor diye de düşünüyorum
Günaydııııınnn ben çok oturunca hele de kambur oturuyorsam 1 günlük kesintisiz bel ağrısı garanti bende. Çünkü fıtık başlangıcı var ve doktoruma hamile kalmadan önce bahsedince yeterki belinde olmasın demişti . Al işte tam da orada

ya ben ayakta sabit durunca belim ağrıyor :)

Ya aslnda biraz yükselenle alakalı. Ablam balik burcu aşiri duygusal ve sulugöz. Hayatinin hic bir alaninda gaddarlıgina denk gelmedim. Cok minnos ve merhametlidir
Tabi yükselende çok etkiliyor ama ben balık olup çok sulugöz olana pek denk gelmedim :) ama oluyor arada tabi herkes aynı değil

Bende deeee, hareket lazım dedi doktor. O yüzden ayaktayken bile belimi hareket ettirmeye çalışıyorum
sabah araç beklerken uzun süre gelmeyince ağrı tutuyor volta atıyorum kjda neyse ptesi araba geliyor çok şükür :) sabahları yürüsem aslında 25 dk iş yeri ama yokuş falan aşırı yoruyor. Yürüsem mi ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…