Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İstanbul'a yeni evlenip gelen biri olarak size anımı anlatmak istiyorum. İstanbul a yerleştikten sonra işe girmiştim malum bir uygulamadan taksi çağırdım. Sonra konumdan baktım taksi beklediğim caddede. Ve bir taksi geldi 3 kere korna öttürünce bindim. Meğer uygulamadan gelmemiş. Taksiye bindim, uygulamadan gelen taksici beni arıyor nerdesiniz diye. Dedim siz sanıp bindim 🤣 Bana bir çemkirdi neden bindiniz boşuna mı geldim falan filan. Bindiğim taksiciye diyorum uygulamadan mı geldiniz? Hayır dedi kardeşim o zaman neden 3-4 kere korna öttürüyorsunuz ben size el bile yapmadım ki durun diye dedim🤣🤣🤣 Durdum bindiniz diyor bana bir de ben nerden bileyim dedim. Sinir olmuştum 🤣🤣
İstanbul’da çok sıradan bir olay 😂😂😂 nereden geldin peki?

İstanbul'a yeni evlenip gelen biri olarak size anımı anlatmak istiyorum. İstanbul a yerleştikten sonra işe girmiştim malum bir uygulamadan taksi çağırdım. Sonra konumdan baktım taksi beklediğim caddede. Ve bir taksi geldi 3 kere korna öttürünce bindim. Meğer uygulamadan gelmemiş. Taksiye bindim, uygulamadan gelen taksici beni arıyor nerdesiniz diye. Dedim siz sanıp bindim 🤣 Bana bir çemkirdi neden bindiniz boşuna mı geldim falan filan. Bindiğim taksiciye diyorum uygulamadan mı geldiniz? Hayır dedi kardeşim o zaman neden 3-4 kere korna öttürüyorsunuz ben size el bile yapmadım ki durun diye dedim🤣🤣🤣 Durdum bindiniz diyor bana bir de ben nerden bileyim dedim. Sinir olmuştum 🤣🤣
genelde almazlar ama sen şanslıymışsın adjkja

Herkese merhaba mart sonu nisan başı gibi doğumum olacak inşallah 😍 bebek arabası araştırıyorum ama travel olmalı mı olmamalı mı iki tarafta da çok fazla olumlu olumsuz görüş var :) sizin fikriniz nedir
ay biz daha o aşamalara gelemedik dshgsh

Kizlar yarin fetal vereceğim bana dua edin ben de sizlere tüm hamişlere dua ediyorum inşallah bebişlerimizi sağlıkla zamanında kucağımıza alırız sağlıkla büyürler🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️ Amin.
Canım İnşallah güzel sonuçlar çıkacaktır. Bu arada dua ederken buradaki nickname lere göre ediyorum. Bir de ekliyorum diyorum ki, şu nickname li hamile arkadaşım için 😃 İnşallah doğru dua ediyoruzdur 🤲🏻

Hanimlar nipt testi sonucum bu şekilde. Ne anlama geliyor

Eklentiler

• 1000023360.jpg
    1000023360.jpg
    115,6 KB · Görüntüleme: 34
  • 1000023358.jpg
    1000023358.jpg
    155,6 KB · Görüntüleme: 34
Günaydın kızlar dün idrar tahlili verdim 10 gündür de ilaç kullanıyorum hatta daha öncelerde de antibiyotik kullandım ayrıca şaselerden kullandım ama bu illetten kurtulamıyorum yani alt çamaşırları 69 derecede yıkıyorum kurutmaya atıyorum günlük 2 lt su içiyorum her şeyi denedim bu benden geçmiyor 15 haftalık hamileyim ve 15 gündür idrar yolu enfeksiyonum var artık cıldırcam gerçekten niye böyle oluyor bebeğe zararı olmuş mudur oluyor mu şaka gibi bir durum 🤦🏻‍♀️
Hamileliği boyunca benimle aynı sıkıntıyı yaşayan var mı arada görüyorum ama kurtuluyorsunuz sanırım seviniyorum ben kurtulamadım bir türlü 🤦🏻‍♀️
Canım ben iki hamileliğimde de başından sonuna kadar nerdeyse hep idrar yolu enf geciriyordum hatta bunda bile hala sabaha kadar tuvalete gidiyorum geçmiyor bende malesef

benim annem babam teyzem büyük kızım yengeç😂 her tarafım duygu seli. o yetmiyor gibi babamla annem aynı yıl aynı ay aynı gün doğumlu 🤣nasıl bir tesadüf bilmiyorum. ama asla yıldızları barışmıyor hiç anlaşamıyorlar.
ama kızım aşırı şekilde duygusal gık desen gözleri dolar o şekilde😄😄
Ah canııımm senin işin çok zormuş yaa 😂 Ben halime şükredeyim😂😂

X