Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hayat plan programı bu kadar sevmiyor. Aksine her şey karman çorman oluyor. Bu kadar düşünmeyin. Bol bol dua edin. Hayırlı bir evlt olsun, iyi kalpli vicdanlı merhametli olsun, allah hep iyilerle karşılaltırsın. Diye yeterli

Ben
2 li yaptırmıştım. Risk düşüktü ama yine de 3 lüyü yapmaya çağırdı 16. Hafta

Detaylı 18-22 arası yapılıyor diye biliyorum canımm. Dün gittiğim doktor 4 lü test falan dedi de onun ne olduğunu bilmiyorum
Canım ben 21+2lerde dönmüş olacağım İstanbul'a. Detaylı için geç kalmış olmam değil mi. Valla bende bilmiyorum 3lü 4lü .O zaman genel muayene edecek sadece. 3lü falan söyler muhtemelen.
2li temiz çıkınca gerek varmı ki 3lüye falan. Detaylıyıda soracağım canım. PP
Ben

2 li yaptırmıştım. Risk düşüktü ama yine de 3 lüyü yapmaya çağırdı 16. Hafta
Niye istedi ki acaba canım

Direkt geldiğin gibi gidersen problem olmaz gibi canımm detaylı öğreniriz dur

Eklentiler

• IMG_0960.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 13
şimdiye kadar yaptırmadıysan gerek var mı ki canım? gebelik için özellikle mi önerdi?
ben çocukken yaptıyordum hiç bir faydasını da görmedim açıkçası
gebelik icin ozellikle onerdi. Ya asi olunca da hasta gibi olucam, bana da cok gerek yok gibi geldi, o yuzden erteliyorum surekli, size de bir sorayim dedim.

Hdjdjsjdjj offf tipik baba he sahi günlük alınıyordu noldu o alan var mı
Bana bu tür şeyler çok fazla duygusal ve romantik geliyor canım saçma sapan ağlarım ben böyle şeyler yazarken falan bir de ilkinde de yapmadığım için şimdide düşünmedim evde kavga çıkmasın benim niye yok diye

Kızlaaar benim vajina kemik ağrım başladı sanki böyle içten zonklama hissediyorum aşırı korkuyorum yaşayan var mı çatı ağrısı deniliyor sanırım çok erken değil mi acaba bebek baskı falan mı yapıyor anlamadım ki acile mi gitsem tedirgin oldum

Gorumcem yüzük makas hurafelerini denedi üzerimde erkek çıktı, tabiki zerre inanmıyorum hissettiğim erkek ama belirtilerim iki kızımda ki gibi olduğu icin saşırmam kız çıkarsa
inşallah sağlıklı olsun öncelikle ama umarım erkek duygusunu da tadarsın canım hayırlısıyla

Sakin ol canım ne zamandır ağrıyor bence gözlemle biraz magnezyum eksikliğinden kaynaklanan bir ağrı da olabilir çok uzun sürerse bir git istersen ama muhtemelen parol önerebilirler

canım rahmin büyüyor ve o kemiklerin genişliyor yer hazırlıyor büyüyen rahmin için o yüzden o ağrılar korkma

gebelik icin ozellikle onerdi. Ya asi olunca da hasta gibi olucam, bana da cok gerek yok gibi geldi, o yuzden erteliyorum surekli, size de bir sorayim dedim.
bence de gereksiz canım burda da öyle bi uygulama yok, ne trpki verir vücudun bilmiyoruz açıkçası bebeğe de etkisini ben hiç bilmiyorum riske atma derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…