Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aynı demir ilacını ben de kullanıyorum. Hatta bana doktorum bir de omega 3 multivitamin verdi onda da folik asit var. Bu durumu ben de düşünmedim değil. Gittiğimde soracağım ben de
Sormak lazım ya fazla folik asit kullanımı otizimle ilişkilendiriliyor o yüzden korktum açıkçası. Ben içinde folik asit olmayan multivitamin ya da demir isteyecem doktorumdan

Merhaba kizlar, karninin alt kisminin ''agirlastigini'' hisseden var mi aramizda? Ozellikle yururken sanki asagi sarkiyormus hissi oluyor
Ayaktayken, yürürken falan değil de sağa ya da sola yattığımda sanki karnım düşecekmiş gibi hissediyorum İlk başta pike sıkıştırıyodum göbüşün altına ama 2 gün önce maya91 İn aldığı hamile yastığından aldım baya iyi geldi

ya ben onu artık otururken beli desteklemek için kullanıyorum yatarken de rahat oluyor mu ? bir ara bacağıma koyuyordum, karnım çok olmadığı için desteklencek bişey yok sdfhksj
Merhaba kizlar bugün doğum günüm ve fetal dna testim sonuclandi.çok sukur temiz cikti.ve listeye bir adet daha erkek yazmanizi rica edecegim gercekten bu sene erkek senesi galibaa.ve ben ultrasonda gormedigim icin hala inanamiyorum
aaa süper gözün aydın :) doğum günün kutlu olsun, en güzel doğum günü hediyesi :)

Ben tek parçasını kullanıyorum, benim de çok yok, geçen günkü göbek gitti ama yatınca bi tuhaf oluyo içim o yüzden pike yerine onu destek yaptım rahat da oldu valla, diğer yarısını ben de bel desteği yaptım çalışırken

Gercekten oyle oldu.cok teşekkür ederim

Merhaba kizlar bugün doğum günüm ve fetal dna testim sonuclandi.çok sukur temiz cikti.ve listeye bir adet daha erkek yazmanizi rica edecegim gercekten bu sene erkek senesi galibaa.ve ben ultrasonda gormedigim icin hala inanamiyorum
Nice sağlıklı yılların olsun tüm sevdiklerinle ve oğlunla
Ne kadar güzel bir hediye olmuş senin için, erkek annelerine hoşgeldin, sağlıkla gelsin

ben de yarım yarım kullanıyorum :) bi ara işte bacağıma kullanıyordum şimdi evde belime ahhaha evet ya göbek bi iniyo bi çıkıyorr anlamadım

ben de yarım yarım kullanıyorum :) bi ara işte bacağıma kullanıyordum şimdi evde belime ahhaha evet ya göbek bi iniyo bi çıkıyorr anlamadım
Ben de anlamadım yaa, kilom da düştü 500gr kadar ama beslenmek falan aynıjdjdj Ödemi bebekle karıştırdım heralde sadece karnım büyüyünce

Canım devit 3 demir değil D vitamini onu ayrıca kullanıyorum
Aaa dogru cok pardon karıstırmısım ama bu elenatal2 nin icinde demir var o nedenle ayrica bana vermedi sanirim hatta ilk basta baska Doktora gidiyordum her seyi biraktirdi (magnezyum filan iciyodum) tum ihtiyacin onda dedi demir de dahil demek.

Kız evlensinler de biz de torun sevelim ama bakmayalım

Cok sevindim harika bi hediye olmuş sağlkkla gelsin ben de cumartesi fetal verecektim kudurdum cumaya aldım hahahah siz de dualarınızı esirgemeyin tebrik ederim sizi

Musmutlu yıllar diliyorum çok güzel denk gelmiş sağlıcakla gelsin minik prens

dün 8 aylık biri vardı yanımda anam kocaman karnı kız paytak paytak yürüyor . Yanında karnım bi gıdımcık kaldı asjkd
Bana da kuzenim sen hamile olduğuna emin misin dedi geçen hsjsj ay çok da kocaman olmasın da azcık da hamile göbüşü olsun

Ben de öyle çok yatarsam kaçıyo ama ben hareketlerini hissetmiyorum hala
Yakında hissedersin canım benim ikinci gebelik 15. Haftadayım ondan sanırım daha erken hissettim ilkinde 17 den önce hissedememiştim zaten merak etmeyin bir başlayınca bir daha durmuyorlar keyfini çıkarın dışardan bile kıpır kıpır gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…