Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aynı demir ilacını ben de kullanıyorum. Hatta bana doktorum bir de omega 3 multivitamin verdi onda da folik asit var. Bu durumu ben de düşünmedim değil. Gittiğimde soracağım ben de

Hatta senle benim özellikleri cok benzetmiştim bakalım benim ne çıkacak
yaa evet seninkini çook merak ediyoruum. Acabaa senin de erkek miii
Bu arada doktor bana da diyet listesi verdii ahjhdk

Amin canım inşallah içimi ferah tutup fetal dna sonucunu bekleyeceğim Teşekkür ederim

nasıl anlaşılıyor kan uyuşmazlığı ? bu arada evet iğne ile kolayca çözülebiliyor. tedavi olmazsa sorun oluşturabilir ama iğne olunduğu takdirde hiçbir şey olmuyor :)
şimdi kadın negatifse erkek pozitifse kan uyuşmazlığı oluyor :) ilk gebelikte sorun olmuyormuş ama ikinci gebelik için iğne vuruluyor. Kadın pozitif erkek negatif olsa sıkıntı olmuyordu .)

Kızlar dün başka doktora gittim biliyorsunuzdur. Doktor kan uyuşmazlığı var kan testi yapalım dedi. Tabi fiyatı duyunca kaçtım. Kan uyuşmazlığı olan arkadaşlar siz yaptırdınız mı ?

evet ben 0 negatifimmm, iğneyi de söyledi ama tahlil neden yapılır ki? Bu arada doktor hastanenin sahibi :) Tahlilleri de kendi hastanesinde yaptırılmasını isteyen biri. Benim sürekli doktorum değil kendisi
Canım ben de kan grubumu başta negatif hatırlıyordum onun için doktorumla da konuşmuştum bu konuyu oradan hatırlıyorum sadece hamileliğin ilerleyen bir ayında sana iğne vuruluyor diye biliyorum yani bunun ayrıca bir testinin gerek olduğunu bilmiyorum ben. Yani kimseyi suçlamak istemem tabii ama hastane sahibi şimdi para almak için acaba sana böyle ekstra testler falan mı yapmak istiyor başka bir doktora da danışsan mı
Ay ben daha haftaya cuma gideceğim onda da gösterirse. Göstermezse bir ay daha bekleriz gibi bir de haftaya cuma gösterirse de ben mini arkadaşlarımla cinsiyet partisi yapacağım yani cumartesi öğrenmiş oluruz
Hadi sıra sende o zaman sendeyiz bekliyoruz

yaa evet seninkini çook merak ediyoruum. Acabaa senin de erkek miii

Bu arada doktor bana da diyet listesi verdii ahjhdk
Ben ilk andan itibaren kız hissediyorum ama erkek olursa da başımın üstünde yeri var ama aşırı merak ediyorum. Sabrediyorum haftaya öğreneceğiz inşallah gösterirse

şimdi kadın negatifse erkek pozitifse kan uyuşmazlığı oluyor :) ilk gebelikte sorun olmuyormuş ama ikinci gebelik için iğne vuruluyor. Kadın pozitif erkek negatif olsa sıkıntı olmuyordu .)
Maya bence baktır çünkü önemli bir faktör diye biliyorum. Bebek doğduğu zaman onun kan grubuma göre de önlem alınıyor. K vit. Diye bir iğne yapıyorlar sanırım benim ilk gebelik kaybımda da kan uyuşmazlığı yok eşimle ona rağmen bakmışlardı tahlil olarak mutlaka kendi doktorun ile görüş.

teşekkür ederim ayrı tekrar test zorunluluğu var sandım :)
ben de öyle ya o yüzden sorayım dedi sizlere, kendi doktoruma zaten danışıcam :)
Tabii tabii idarelik ona gittim zaten kendi doktoruma sorcam bir de ayrıntılı için perinatoloğa gidicem ya olmadı ona da sorarım. Test 3 bin tl di :)
Aşkım bizim var ben rh- eşim rh+ . Bana sadece 27 . Haftada iğne yapacağını söyledi sonraki çocuklar için
Ben de böyle biliyorum doktor kafamı karıştırdı. Tamam ne gerekiyorsa yapalım desem boşu boşuna 3 bin giricek :)

Coombs indirect testiymiş. Ben de sorayım 5 inde gideceğim

evet ben 0 negatifimmm, iğneyi de söyledi ama tahlil neden yapılır ki? Bu arada doktor hastanenin sahibi :) Tahlilleri de kendi hastanesinde yaptırılmasını isteyen biri. Benim sürekli doktorum değil kendisi
Sen negatifsen mutlaka tahlil yaptir derimm yani cok para almak icin oyun dönüyor gibi gelmedi bana ama (

Ayy üç bin ne boşver ya bir kendi doktoruna sor aynen cebine eziyet etme

Bikac gun once benimde ayni boyleydi. Sol kasigimda agri ve sertlik vardi. Ozellikle ayaktayken yururken daha cok hissediyordum agriyi. Ama diger gun gecti
Aynı seylerı yasıyor olmak ıcımı rahatlattı
Ooh cok guzel bır kahvaltıı yarasıınnn mınnosuna tabıkı devaaaaam bende yumurtamı kaşarımı zeytınımı salatalıgımı kecıboynuzu özümü yedim sabahbende hep yuz ustu yatıyorum bılmedenondan olabılır o zaman,totem yaptım aksama gecer ınsallah

Yaa sana ne diyeti verdi kuş kadarsınn seeen
ya evet 52 çıktım yani ne diyeti sdhfskj
ay sorayımm o zamaan
Sen negatifsen mutlaka tahlil yaptir derimm yani cok para almak icin oyun dönüyor gibi gelmedi bana ama (
aman doktoruma sorayım o zaman ya bilgi alayım bii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…