Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun canım benim bebeğin, sağlıkla gelsin inşallah 🥰 hiç korkma fitilden hiçbir zararı yok onun, hatta bebeğin sağlıklı tutunması ve düşüklerin engellenmesi için en etkili yöntem. Ayrıca fitil olarak verdiği için de onun doğal alanını koruma altına alıyor. İçin rahat olsun 🥰
Amin kuzu, çok teşekkür ederim güzel duaların ve içimi rahatlattığın için 🤗. İnşallah hepimiz sağ salim bebişlerimize kavuşuruz 😇

kizlar ben idrar yolu enfeksiyonu olmusum ne yapabilirim acaba bir oneriniz var mi antibiyotik kullanmak istemiyorum
İlk gebeligimde bogaz enfeksiyonu geçirdim doktor abtibiyorik vermez gebeyim diye düşünerek doktora girmedim ve kulağıma geçti enfeksiyon.yerlere yatıran bir acıyla doktora gittim bana neden gelmediğimi sordu o hale gelene kadar,bende hamile olduğumdan ilaç veremeyeceğiniz düşündüm dedim.bana ilacın değil geçirdiğim enfeksiyonun bebeğe çok zararı olduğunu söyledi.antiviyotikler değil ağrı kesiciler sorun oluyor mutlaka doktora git

Testin varsa İstanbul a dönene kadar koyulaşma takip edebilirsinn amaa
Yok maalesef tek testim vardı onda da pozitif gördüm😍
Bulantı kusma
en sevdiğim şeylerden tiksinme
Rahimde iğne batmaları
Pskolojik buhran
Sende neler var
Ben de şu an arada beyaz akıntı, misal çikolataya bayılırım ağzıma süresim gelmiyor tiksinmiyorum ama yemek asla istemiyorum. Duygusallık, arada regl sancıları

Merhabalar , soğuk algınlığı geçiriyorum bu yaz günü. Klima çarptı çok feci sürekli terliyorum tat koku gitti .sinüslerim dolu başım çok ağrıyor .öneriniz var mı? Benzer durum yaşayan oldu mu ? Yarın aile hekimine muayene olacağım ama evde yapabileceğim şeyler de var m?

Evet canım aynıymjsız senle benım boyle adet olcak gıbı bı agrım kasıgımdada yurunce artan bı agrı var.hergunkınden farklı bı agrıydı anladım ben bı sıkıntı oldugunu.sıkıntı etme ama dıkkat et yarın kontrolun varmıs nasıl olsa ınsallah cok ıyıdır bebısko🙏🙏
Aynen yarın görücez bakalm nasıl ilerliyo. Sen nasılsjn peki suan geçti mi ağrın? Benm azaldı

Merhabalar , soğuk algınlığı geçiriyorum bu yaz günü. Klima çarptı çok feci sürekli terliyorum tat koku gitti .sinüslerim dolu başım çok ağrıyor .öneriniz var mı? Benzer durum yaşayan oldu mu ? Yarın aile hekimine muayene olacağım ama evde yapabileceğim şeyler de var m?
Ballı ıhlamur. Benmde suan boğazım ağrıyor eşim bulaştırdı sağolsun 😂 elden gelir bir şey yok sadece ıhlamur içiyorum bal katıp . Onun harici burun yanman falan varsa soğanı ortadan dilip 6 7 tane karanfil batırıp baş ucuna koy gece iyi gelir bide limonlu ılık su iç bildiklerim bunlar :) umarım işe yarar

E elektroforez gunaydın canım benıde eklersin uygun oldugunda🌸 sat 10 haziran -ilk çocuk-kese 4+5 kalp atışı 5+5 -tahmini doğum 15 mart- tahmin edilen cinsiyet erkek-yaş 34. Allahım hepımıze saglıklı evlatlar versin🙏🌸

X